Jump to content
FAS Goran
bojke

Projekat Fiat Punto HGT Turbo 16V

Recommended Posts

Nije sa foruma,covek je iz Novog Pazara a auto je za street race.

Sto se tice ovog projekta sve je sad do Nesa.Valjda nece zaboraviti da stavi po neki video klip. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, pazarci vole to utrkavanje 1 na 1, bio je prošle godine u Trsteniku kavasaki zeleni porše 911 stariji model, kožna sedišta, pozadi nitro... Moj mnogo dobar prijatelj i saradnik mu je radio komplet izduv, a drugi prijatelj zadnji spojler... Čeka se da padne neki klip od ovog ex hgt-a :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u garazi od tog lika u Pazaru,zove se Bole.Pored tog Porsea ima jos jednog nabudzenog kao i Opel Korsu 90 godiste sa motorom od Audija RS4 i gomilom konja.Auto je odradjen do bola,vrhunski. :thumbup:

HGT je konacno napustio garazu sa ispravnom kocnicom,oko koje smo stvarno videli velike muke.Imali smo cak i jedan maler,pucanje fabricke kocione cevi,da ne verujes. :question:

Ali to je vec sve zaboravljeno onog momenta kad je krenula voznja. :rambo:

Neso kaze da je auto dobar za facelifting,tj da dobro zateze bore na licu. :smoke:

Bice i neki klip sigurno s tim sto sad malo i vreme zeza da se proba auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi se o MK1 Puntu GT,iz kojeg se vadi kompletan motor sa menjacom,svim agregatima,kompjuterom i svim sto je vezano za taj motor.

Unutra ide 20VT. :sweat:

Bože sačuvaj :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja to kazem. :whistle:

Sta ces,mora da se radi sta musterije traze. :sweat:

Jos imamo na sve to jedan dodatak,stavlja se garett ball bearing turbina.Bice jedno 300stotak konjica,bar. :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to crni punto sa airbrush-om na haubi? Prolazio sam (nazalost u autobusu) pre neki dan pored tvoje garaze pa sam pored Coupe-a video tog punta, parkirani preko puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor je u OK stanju.Juce je izvadjen iz auta,isao je kao blesav za 1.4t.Jeste za prodaju i ima sve na njemu sto ide na motoru i spreman je za ubacivanje u bilo koji auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojke, pišem sa drugog profila (Punto Karbon)

Znas li koliko para trazi on za motor, i koliko ti trazis da ga ubacimo kod mene. ja imam 1.2 8 v... hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho to nije isti decko, a dva profila, nego su oni drugari pa kontam da je jedan bio kod drugog, pa ga mrzelo da se loguje, ali ti sve jedno prvo proveri, hteo sam da ti kazem, da bzv ne spajas u jedan, a posle mora on opet da otvara profil, ovu poruku slobodno obrisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, šta će tebi dva profila, jel'? :whistle:

Biće spojeni u jedan, onaj koji je prvi otvoren. :thumbup:

kuvalja ti je lepo objasnio. mrzelo me da se izlogujem pa sam u zagradi napisao da sam to ja... nadam se da je sad sve razreseno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ono ko dve drugarice pa pisu po fejsbuku s jednog profila :D:whistle:

Elem, za takve stvari najbolje se javiti Bojketu na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ punto karbon

Ako budem još jednom naleteo da pišeš sa bilo čijeg drugog naloga, post će biti obrisan. Nema šanse da ljudi ''bacaju pasulj'' da bi znali ko ustvari piše sa kog naloga ili sl. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na projektu pre svega! Drago mi je da ima jos oktanskih zavisnika , a i da ima majstora spremnih da ulaze u ovakve projekte. Svi bi da ti oderu kozu sa ledja, a kad im dovezes neki malo modifikovan i nestandardan auto, teraju te napolje iz radionice, ovo je za svaku pohvalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze,meni su ovakve stvari izazov i zadovoljstvo da radim. ;)

Dokaz da se ne sedi skrstenih ruku,je sledeca slika novog projekta koji malo kasni jer je bila mnogo hladna zima pa se nije puno radilo u garazi. :(

Ali zato se sad krece punom snagom da se zavrsava.

Slika0051.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio interkuler preko brata iz Svedske.Nesto ih nema kod nas bas da se kupe.Imas da nadjes od extra jeftinih do prilicno skupih sve zavisi od kvaliteta izrade i proizvodjaca.Moj interkuler je 600x300 i na jedvite jade je uspeo da stane ispod branika ali se fabricki uklopio tako da ako se ne obrati paznja skoro da je neprimetan.

Slika0064.jpg Slika0067.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...