Jump to content
FAS Goran
boki

StiloJTD by H&S chip tuning

Recommended Posts

Pre par dana odradjen chip ili kako to tuneri vole da kazu "remap" ;) u AC Curcic, koja je kao sto vecina zna zvanicni distributer firme H&S.

U odnosu ne prethodnu mapu koja je bila "power" koju sam imao na kolima dobio sam 7hp manje ali auto 10 puta bolje ide. U svakoj brzini ravnomerno puni i drzi snagu do kraja, sto sa prethodnom mapom nije bilo tako.

Obavili smo i neka primitivna merenja ali rezultati su uvek isti otp. gadjaju se u 00.100sec gore/dole

Fabricki podaci na koje sam ja naleteo su 0-100 km/h in 10.3 seconds, razni magazini koji su vrsili merenja taj podatak podizu na 11.7sec ali drzimo se fabrike :)

Sa prethodnom mapom kod mene je izmereno 8.9sec od 0-100km/h

Sa H&S mapom, evo klip pa pogledajte:

http://www.youtube.com/watch?v=yBY_JGJqAB8&context=C2f93aADOEgsToPDskIvxQABewZsDsZGkw2iT1_L

u pitanju je da kazem optimum chip, nista hard, nista extremno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da nece da se izvali... :p

Ja samo vidim da ovo ne vozis TI jer ovo nisu feminizirana saltanja :harhar:

Moze to i bolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zavitlavam se!

koliko si dobio ks preko i koja ti je sad potrosnja u normalnoj voznji ako si ga testirao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ste bili na valjcima?

jesmo,bice postavljeno uskoro

Eto odgovora oko snage. :thumbup:

A, možeš i sam malo naslutiti...kada auto ide debelo preko 10 sekundi do 100 u fabričkoj varijanti, a sada ide dosta ispod 8 do 100 Km/h... :whistle:

Strpljenja ljudi, biće sledeće nedelje i Video HD. :thumbup:

Usput, napisao je Boki da je (po valjcima, gde uvek postoji pitanje njihove apsolutne pouzdanosti) to manje snage nego sa ranijom mapom (SM Power), ali da auto znatno bolje, brže ide što i vremena pokazuju. Nije sve u max. snazi, već kako je ona raspoređena, u kom rasponu obrtaja, ''koliko dugo traje''... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo ide auto,svaka cast :thumbup:

Samo ja bi ga prvo zagrejao na radnu temperaturu pa ga terao :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...