Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo da predstavim i ja svoj auto, vidim da nisam...

Kupljen u ovakvom izdanju:

br1.jpg br2.jpg

br3.jpg br4.jpg

br5.jpg br6.jpg br7.jpg

br8.jpg br9.jpg br10.jpg

Prvo su poskidane sve nalepnice, dzidza midze i ostale gluposti, pa je sredjen enterijer:

br11.jpg

Sredjene felne i stavljene gume nizeg profila:

br12.jpg br13.jpg

Skinute oznake:

br14.jpg

Sredjen motorni prostor, ispoliran poklopac bobina, a zatim i deo poklopca motora:

br15.jpg br16.jpg br17.jpg

To je to za sada ima nekih planova za dalje, uglavnom cu se truditi da sto vise izgleda kao fabricki primerak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred :thumbsup: Odlican primerak a kako tek ide :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dopunim sa malo podataka:

Motor 2.0, 5 cilindara, 20 ventila, 147ks

Oprema: Servo, klima, ABS, el.podizaci, el.retrovizori, CB, daljinsko zakljucavanje i alarm.

Godiste 1997.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto, neka te lepo sluzi, i svaka cast sto si vratio originalan volan sa jastukom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom cu se truditi da sto vise izgleda kao fabricki primerak...

:thumbsup::respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro kao moj :whistle: !! jedino malo veci motor i felne iii .... :blink: !! Super je stvarno i ja sam pripadnik toga FABRIKA!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na lepim recima :thumbsup:

Kako si sredio poklopac motora,jesi farbao ili?

Pokazacu ti kad se vidimo, odradicemo i kod tebe, nisam farbao polirao sam :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe su i one bile nema sta, ali meni je uzivo lepsi sa ovim, losa mi je kamera na telefonu pa nije nesto ispalo...

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred prijatelju.Hgt izgleda kao BOMBA :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj, jeste lep stvarno..sećam se da sam nedavno mogao da menjam punta za istog takvog (samo 1,8gt) i da doplatim nešto malo, ja nisam hteo..ne znam šta mi bi.. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VladaNS - Ja sam mesecima samo Punta gledao po oglasima i kad je dosao trenutak za kupovinu, video sam Brava na placu i to je bilo to. Mada, i dalje bih voleo da imam i Punta. :)

Skroz je ok Bravo, a nesumnjam da je uzivo prava stvar! Bukvalno da mu nista ne diras, ovako je pun pogodak. Vremenom samo felne da se menjaju kad dosade. :thumbsup:

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nije se dugo nista radilo, pa mali update....

Skinuo sam cat, tj jedan veliki lonac koji se nalazi na mestu srednjeg lonca kod vecine auta, ovako izgleda:

yy1.jpg

...tako da su ostali srednji i zadnji koji su jedan do drugog....Evo kako sad zvuci :)

Srednji lonac je malo busan, ne znam da li da ga menjam ili da skinem i njega, sta vi mislite da li ce biti previse buke?

Druga stvar, nebo je bilo u ocajnom stanju od kad sam ga uzeo pa sam resio da ga zamenim "novim" :mrgreen: Slike govore koja je razlika...P.S. HVALA CLANU BRAVO HGT, KOGA TOPLO PREPORUCUJEM SVIMA ZA SARADNJU :thumbsup:

yy2.jpg yy3.jpg

yy4.jpg yy5.jpg

Samo sam zaboravio da slikam nakon postavljanja, tek sad videh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update...

Bilo nam je dosadno pa smo ugradili xenone(hvala clanu trizex za ugradnju :thumbup: )

091120111089.jpg

I malo smo ga spustili oprugama(hvla clanu bravo hgt za ogroman posao i alat :thumbup: )

pre:

091120111090.jpg

posle:

091120111088.jpg

091120111084.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...