Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Druze, jesi ti bio pre nekih 3-4 meseca u Kuli?? Ja mislim da smo se mimoisli kad si se spustao niz breg prema semaforu..  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je bilo negde 10-11h onda vrlo moguce ;) Od pocetka proleca do kraja jeseni ja prolazim jednom do dva puta mesecno kroz Kulu, ujutro niz breg, uvece uz breg ;)

 

Ajd kad si podigao temu, da stavim snimak sta se radi na autu :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehe ja ne pijem alkohol :D Hvala ;) Inace cu dolaziti krajem jula, pocetkom avgusta na karting stazu, Zastava Forum pravi mali skup  ;)

 

Ovako je bilo prosle godine:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahha j**o coveka koji ne pije pivo, salim se naravno.. :laughing: Dobro, naidji na SOK od ZOVE..  :laughing: 
Inace, dobra je ova nasa staza, za sam tu terao Ford Sierru 2.0 isto EFI, al davno je to bilo..  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sok od zove moze, to volem :D Pa i meni se svidja, planiram da je posetim barem jedan put godisnje u buduce ;) Ove godine treba da vidimo koliko cemo vreme da spustimo ispod 45.38s :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu dobro vreme, mozes ti to i bolje, verujem.. :scooter: Mogao bi i ja da se oprobam, nisam jos bio sa Bravom tamo, a vozim ga vec skoro 3 god... :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trebalo bi, to je od pre tri godine :D Od onda su promenjeni amortizeri, stavljena dupla prednja b. stangla, cipovan je motor, dignut pritisak goriva, montirane Ferodo DS2500 plocice i jos neke sitnice treba da se urade do jula :D Pa dodji, ako zelis, javicu ti kada bude preciziran skup ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moze, ti javi kad budes bio tu, pa cu ja doci, Mislim ako me zena pusti hahahaha..  :laughing: Ali inace voleo bi da dodjem, da se upoznam i sa tobom i sa yugicem, dobar je skroz.. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam zadovoljan, iskreno mene najvise muci to sto ako ja licno ne mogu samostalno da uradim, cim dam nekome drugom da to uradi, retko kad valja... Ovako nema nekih problema, retko sta menjam a da nije za ocekivanje da se to uradi u sklopu redovnog odravanja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, bitno da si ti zadovoljan sa autom, a hvala Bogu rasumes, se koliko sam skontao, pa ne moze niko da ti soli pamet..  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svak čast to je ono što čovijeka čini sretnim i zadovoljnjim:Sve što napraviš je tvojih ruku dijelo i ako šta zezneš nije problem,sam ćeš da popraviš.

Iz svog iskustva govorim, svaki put kada auto dođe od majstora moraš sam nešto da doradiš jer oni sfušare. Puno sretnih kilometara i dobrih dorada.

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jugic za primer. Ja sam imao 1.3 EFI mislim da je bio '89. godiste, razlika izmedju njega i "obicnog" Juga je kao nebo i zemlja. Kad sam kupio Punta hteo sam da ubacim taj motor u njega. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u Punta keca moze, ne znam da li Punto kao tvoj deli dizajn nosaca kao Punto kec :D Jer je blok od 1.3 spolja isti kao i onaj 1.4 blok od 1.4 turbo motora iz GT verzije :D

 

1.1EFI vs 1.3EFI na 402m :D

Mada od onda sam ja dosta stvari odradio na Yugu po pitanju motora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, mozda je isto, 'talijan je to :p. Kad sam video kako (ne) ide 1.2 8V, prvo sto mi je palo na pamet je motor 1.3 EFI od Juga. Sad sam se navikao :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...