Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ajd da nastavim, od poslednjeg javljanja nije mnogo uradjeno:

CAM01023.jpgCAM01046.jpgCAM01063.jpg

CAM01068.jpgCAM01093.jpgCAM01157.jpg

CAM01171.jpgCAM01206.jpgCAM01276.jpgCAM01311.jpg

Sredio klesta kad je ustanovljeno da ne valja glavni kocioni, zamenjen glavni kocioni, ustanovljene da ne odgovaraju navoji na kocionim cevima, zamenjene kocione cevi i zbog cega je trebalo rasturiti celu unutrasnjost pa je usput sve oprano i sredjena elektricna instalacija sto nije fabricko, sve sklopljeno ali kocnice i dalje ne funkcionisu tako da verovatno ne gine rasturanje ponovo klesta radi reparacije sa kvalitetnijim gumicama. Stavljen takodje NT servo. Zamenjene glavcine pozadi, predstoji zamena i napred zajedno sa lezajevima.Ugradjeno ojacanje ispod motora i reparirane vece brizgajke od fabrickih koje ce ici na testiranje uz veci leptir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala mada ja vise volim kad ga ljudi posmatraju kao jedan od najbrzih Yugica sa 1.1 motorom :laughing:
 
I zaboravio sam da postavim dva snimka da se vidi kako funkcionise oslanjanje:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dobar nema zebancije. :-) aj da se vidimo da sacujem jugica ako dolazim u Su ili ako ti dolazis u B.T?

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije u voznom stanju, a zbog finansijske situacije, ne planiram ni pre kraja zimske sezone da ga osposobljavam ;) Zaboravio sam da kazem da je i akumulator posle 7 godina kod mene i 1-2 godine kod bivseg vlasnika ispustio dusu takodje. Mada ko hoce da ga gleda u garazi, ja nemam nista protiv :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice, samo da skupim pare da sredim neke stvari i imam u planu jos neke modifikacije oko zadnje osovine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slomljen je vec godinama :D

CAM00791.jpg

Imam problem sa kocnicama, nikako da ih osposobim da funkcionisu kako treba, neke stvari su se zakomplikovale pa sam morao da ih neplanski menjam i sad je svasta menjano pa ne mogu tacno da utvrdim sta je kvar (sem da propada kocnica), a nemam ni vremena za to, tako da cu tokom zime to da pretresem jos jednom. Plus sam ostetio navoj na glavcini, pa imam u planu da ih menjam i zamenim lezajeve usput posto su malo hucili pri vecim brzinama uz potrebu i za novim akumulatorom. Svakako se ne zurim jer su gume tu na zakonskoj granici za zimsku sezonu pa ga i ne bih vozio cak i da je ispravan. ;)

A sto se tice "apgrejdovanja", u planu je neko ojacanje kosa i koska izmedju zadnjih koseva, plus prepravka zadnje b. stangle u stelujucu po tvrdoci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci..onako. Bez kocnica moze da se vozi, bez jednog srafa takodje, bez aku moze da pali na gurku i sta onda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci..onako. Bez kocnica moze da se vozi

Prijo, mos se vozi, al ne moze da se zaustavi :D Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljen "nov" tj 2 meseca star akumulator, Fiamm 44Ah i skresali smo 3kg u odnosu na stari koji nas je sluzio 8-9 godina B)

CAM01486.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaa, recimo tamo na tu suboticku nesudjenu obilaznicu, da isprobamo efi x2 power :D bas me zanima da li ovaj moj efi moze da te prati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha svi hoce ono za sta moj Yugo nije pravljen :laughing: Ovo ti je protiv 1.3EFIja kad moj nije bio ni upola prepravljen u odnosu na sada ;)

Niko nece ovo ono malo krivine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i u Kulu kolega, ne znam samo da li je ta staza jos otvorena tamo? :question:

 

Inace lep je Jugic, s ukusom odradjen. Daj resi ga pa da opet bude vidjen na subotickim ulicama. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...