Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Interstallar?

Jeste da sam ga gledao po pvratku iz Budimpešte u busu na 8'' ekranu i sa camrip-om, ali ipak mislim da nije ništa posebno. Dosta stvari nisam ni pokušavao da shvatim, a i Mathew mi nije nikako za ozbiljnu ulogu. Stoji mu uloga dripca pa to ti je :) Po meni je imdb ocena dosta neopravdana.

P.S. Žao mi je ako sam nekom pokvario uživanje :D

 

Inače, ko hoće da se fino nasmeje neka pogleda "A million ways to day in the West". Bolesno smešan film. Suze su mi išle. A i dosta se razlikuje od klasičnih Američkih glupih komedija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0038638/?ref_=fn_al_tt_1

 

V gorakh Yugoslavii (1946)

 

Igrani film o Drugom svetskom ratu na nasim podrucjima, ali gledano kroz oci Rusa, tj. kako su nas Rusi tad dozivljavali. Ovaj film je bio zabranjen kod nas posle 1948. a posle su ljudi jednostavno zaboravili na njega, skoro je iskopan opet.

 

 

Neko iz Kurira cita FLCS :D

 

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/prvi-zabranjeni-film-u-fnrj-evo-kako-su-rusi-ocrnili-tita-pa-je-broz-sve-cenzurisao-video-clanak-1704883

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interstallar-odlican sf film.Preporuka od mene :thumbup:

:unworthy:

Skoro nisam gledao bolji film.Mozda malo kraj sam ocekivao drugaciji ali je sve doslo na svoje mesto.Film traje,skoro 2.5 sata.Kao da ih nisam osetio.

Od kada sam postao otac,neke filmove kao da gledam "drugim" ocima.Jednostavno neke emotivne veze se drugacije dozivljavaju.Neke odluke,postupci za koje ranije nisam imao razumevanja,sada deluju tako logicno ispravno....

Gledao preko pop corn.720p cini mi se snimak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sinoc Interstellar i od mene veliki +

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto razmišljam... Valjda ću naći 3h da odgledam film!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da znas, traje 2:49:05  :)

 

Da nisi rekao,ne bih pretpostavio da toliko traje.Bas je vreme proletelo dok sam gledao :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuuuuuuuu, mislio sam da nema šanse da bude bolja od prethodnog serijala, al pošto se skidaju dotične dame biće provereno vrelo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam komentare i skontam da je ovo spoof video i da nema veze sa 2 sezonom "True detective" :) :) dobar nacin da se pokupe klikovi :2guns: :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djole, ne izgleda loše... I čini mi se da se ime Majkla Beja vezuje za seriju, što je skoro pa garancija da valja. :)

Inače, odgledao Exodus.... Razočaran sam, pre svega, pričom i glumom Kristijana Bejla. Neko bi trebalo da da mu objasni da je ovde Mojsije, i da Betmenov glas nije potreban. 

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao Interstellar. Dobar je, stvarno. Mind-fuck.
8/10 , dobra gluma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...