Jump to content
FAS Goran
chela

Igrice

Recommended Posts

Akp ima netkobda igra spintires dirt3 gta5 ili cod2 online nek mi se javi :D

Da imam malo jacu masinu,rado bih igrao gta 5. :D Ovako igram WOT(world of thanks) iz dana u dan sve zivce izgubih.. :D Igrica stvara mnogo nervoze :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja cepam WOT. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ima i tenkista ovde na forumu :D Jeste li ozbiljnije igrali malo ili? :) Ja igram i ESL silver ligu,tako da golda ima na pretek a i parice lezu polako :D
World of Warships probao,ali mi se bas i ne svidja :) 

Edited by Ivan-Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno wot je dobar ali mi je war thunder drazi al njega nisam vec dugo igra. sad igram ovih par koje sam nabroja i igram pes16 u offfline modeu sa patchom za 2016. godinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj wot postala ozbiljna igra

Pes je biiip postao jos od 2014, a ni fifa nije bolja (nikad nije ni bila) :)

Ne mogu prezaliti sto se raspao cs 1.6, nema vise turnira, liga itd klinci presli na cs go koje je zesce biiip, ne zasluzuje da nosi ime counter strike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde postala ozbiljna :D ESL jedino sto vredi,turniri i ostalo,inace klasican random haos. Slabije igram random,uglavnom samo turnire za gold i pare,evo ova 2 dana igram imaju neki bonusi na pobede i tako. :)
CS 1.6 sam igrao pre wot-a,gather mi ne dostaje,miksovi i ostalo. :) Sad ovaj nov cs go je sve samo nije cs. :) Nikad ga necu ni probati ni instalirati.. :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad sam bio mudo u CS 1.6,

Moderator na forumu Balkan-Ekspress i admin na svim serverima

Ovaj novi cs je fora ko ima pare, taj igra bolje

A wot sam pikao pre 2-3 godine, dok su bile prve faze, stigao do Tigra II i isto shvatio da bez love vise nema prevelikog napretka...

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to Savo, ako ne platis za premium mora da grindas dan i noc da dodjes do X tiera....ja doterao 2 artiljerije i batchata do X i smorio se bez premiuma....

ali takve su online igrice, moraju da negde uzmu pare....naravno ima ljudi koji pice bez premiuma ali 00 da otegnes....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima love, ako si u dobrom klanu(kao ja) i ako igras ESL. :) Mada i sad igra vuce na to,kupi premium tenk da bi zaradio. Naravno,prvi premium tenk sam uzeo kad je bila kradja kodova,uzeo sam nekih 18 000 golda i kupio lowe-a,i dobio sad skoro u kampanji IS-5 premium. :) Ali igra vodi polako ka tome,plati pa se klati sto se kaze :D Ali dinara ne dam WG-u,samo uzimam od njih :D

 

Edited by Ivan-Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan-Topola

To ti pricam, mix, cw, gather.. upalim steam i cekam da me neko cima da igramo, pa do 5 ujutru :)

Sad vidim neki neki bosanski auto mix, ima 2 servera uvek se igra al ping 30-40, a igraci su uglavnom low.. mogli bi neki flcs mix da organizujemo :D

@Sava92 BE bese dobra organizacija, dobri igraci, skoro kao na maksnetu :D

Sve u svemu, velika steta za takvu igricu, bila je jedna od najpopularnijih/najigranijih i nekako se za dan sve raspalo, neki prestali neki presli na go..

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako :D Igrica na kojoj su mnogi odrasli :D Moze da se organizuje nesto.. :D ulazio sam pre 10-tak dana igrao drugar na neki sumadija server,nije lose bilo,ali sam video da sam posle 2-3 godine pauze klasican amater u toj igri. :D Nema vise refleksa starog,awp ne znam ni da drzim,haos :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja igrao World of Warcraft jedno vreme, pa se zarazio Football Managerom od 2009. pa do ovog zadnjeg 2016. :D
CS 1.6 igram još uvek ponekad, ako je neko raspoložen, može da se ganjamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve mene na wot.....stigao sam do V nivoa tenka Churchil...za sada je elite.Jurim Churchil VII.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA trenutno igram Rfactor,na pozamljenom g27 od komšije i što pre moram da se otvorim za g27 ja imam neki levi Logitech,al ova g27 je odlična samo nije moja  :laughing: Uletim na neki starni server ali retko,jer su ljudi baš zaluđenici i imaju opasne set up-ove tako da ne vredi igrati protiv njih.Trenutno se uigravam u modu Copa de las naciones.

 

I povremeno obrnem MB with fire and sword,online više ne igram,a ovako obrnem kad se setim jer je dosta duga igrica ja igram već tri godien jedva da sam do pola stigao  :laughing:

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve mene na wot.....stigao sam do V nivoa tenka Churchil...za sada je elite.Jurim Churchil VII.

ZjbrIcq.jpg

Evo da vam nabijem komplekse malo :D  :harhar: 

Salim se naravno,evo malo slike iz garaze na nalog i tenkove koje posedujem. :) Bilo je tu jos 3 desetke,ali su prodate vremenom posto su unistene mnogo i nekorisne su. :)

Uzivajte,mozda se i sretnemo u randomu nekad :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA trenutno igram Rfactor,na pozamljenom g27 od komšije i što pre moram da se otvorim za g27 ja imam neki levi Logitech,al ova g27 je odlična samo nije moja :laughing: Uletim na neki starni server ali retko,jer su ljudi baš zaluđenici i imaju opasne set up-ove tako da ne vredi igrati protiv njih.Trenutno se uigravam u modu Copa de las naciones.

I povremeno obrnem MB with fire and sword,online više ne igram,a ovako obrnem kad se setim jer je dosta duga igrica ja igram već tri godien jedva da sam do pola stigao :laughing:

Nemoj kupovati g27!! Tj nemoj davati 300e za komp. Volan :( Ja sam se zaludeo za lfs, otisao u gigatron i kupio. Posle nedelju dana sam ga stavio na oglase posto me smorilo, prodam nekom liku u ns i izgubim tako 100e zbog volana za komp!! :D

Jos plus ako ti je posao vezan za komp, pa skidaj/montiraj stalno, ma idi begaj :D

Uzgred, jesi li igrao lfs?

I da.. sto jw najgore od svega, ovaj sto je kupio volan od mene javi mi posle 5 dana da je riknuo i da mora u servis nositi.. nisam mogal da verujem, platis 300e i jos rikne posle mesec dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja razmišljam da uzmem G920. Ali to nije 300e već 400 ako hoću sa menjačem i to u inostranstvu, a kod nas su i skuplji.

 

E sad ono što mene muči je što mi je G920 daleko lošiji od G25 koji je bio pobednik za sve, ali ne može na Xbox One.

Alternativa je Thrustmaster 430 Italia koji košta 350e + normalne papuičce 100e + menjač 100e + normalan volan 200e što je baš previše.

 

Sve u svemu bolje da se držim NBA2K i FIfe :)

 

@Baron ljudi iz Konamija je se ne trude jer je PES uvek bio bolji od FIfe, a Fifa gura nešto svoje.

 

Ako hoćeš da vidiš šta je težak promašaj Electronic arts-a probaj NBA Live 16, dupe i oko u odnosu na 2K16. Sreća pa se nisam zeznuo i kupio Live16 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel g27 toliko los? :D

A posledni nba koji sam igrao je 2k14, meni tako dodje jednom godisnje pa skinem nba, pes.. izigram se za nedelju dana sa burazerom, pa sve obrisem :D

2k15 nisam skidao jer sam cuo da nije bio nista bolji, osim sto je zauzimao 5x vise nego 2k14 :D

A nemam nista osim jednog SSD-a od 120gb, realno mi i ne treba vise :)

Kakav je 2k16?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...