Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

šefe ti si u PA :question: odlična ti je cena :thumbup: pa se spremi za jedno metar dana da radiš ovog mog Punta :thumbsup: samo me zanima koliko bi još bilo da mi skineš staru foliju ( ja stavljao :wallbash: ) :whistle:

reci coveku da ti je samo krov oblepljen :thumbup: ja bi rekao da je autograf mislio na ceo auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema veze -sam ću svakako :wallbash: možda napravim i kabriolet :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hvala ... ipak ću sam... samo gde se nalazi taj 3M remover u BG :question: i kako misliš reakcija na boju - zar ne bi trebalo da je sve to neutralno :whistle:

Moze da se kupi u vecini radnji koje se bave prodajom auto boja ili u Korusu Pazovacki put nisam siguran za broj ali tamo moze samo preko racuna,a koliko vidim tebi je samo krov u foliji,onda ti se ne isplati kupovati nista dodji pa cemo zajedno da skinemo

reci coveku da ti je samo krov oblepljen :thumbup: ja bi rekao da je autograf mislio na ceo auto?

Tako je,bilo bi malo bezobrazno uzeti tolike pare samo za krov!

Koliko kosta da se uradi krov za Fiat Stilo 3v u mat crno,od najjeftinije do najskuplje varijante,hvala :unworthy:

Cena se krece od 25e- 641 Oracal 50e- 751 Oracal 80e- 970 Oracal(serija 970 je nijansa izmedju mata i sjaja,vrlo zanimljivo izgleda)

Edited by autograf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze, koliko bi kostalo presvlacenje oba B stuba mat crnom najkvalitetnijom folijom koju imas? :coffee: u pitanju je Punto.... :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Koliko bi kostalo samo postavljanje folije na krov Punto mk2 3v,

posto vec imam neiskoristenu foliju kupljenu u Difolu?

Edited by Miki86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze, koliko bi kostalo presvlacenje oba B stuba mat crnom najkvalitetnijom folijom koju imas? :coffee: u pitanju je Punto.... :rambo:

Pozdrav i tebi,to ne kosta nista, uvek ostane folije od nekog auta, a posao traje nekih 15 minuta,

vise te kosta da dodjes do Panceva nego sto vredi posao

Pozdrav

Koliko bi kostalo samo postavljanje folije na krov Punto mk2 3v,

posto vec imam neiskoristenu foliju kupljenu u Difolu?

Cena za ruke se krece od 1500 do 3000,sto zavisi od vrste folije koja se postavlja ,napisi sifru folije,to pise na poledjini npr 641,751

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma druze kada si tako fer i korektan, pre cu doci do tebe i da si dalje od Panceva i platiti ruke i castiti klopu i pice i bilo sta, nego da odem kod nekoga ko zivi i preko puta mene a da ne uradi kako treba i da je ljiga od coveka :welcome: Zapisacu broj pa ti se javljam u toku nedelje da svratim da to odradimo i da se upoznamo. Pozdrav i sve najbolje! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma druze kada si tako fer i korektan, pre cu doci do tebe i da si dalje od Panceva i platiti ruke i castiti klopu i pice i bilo sta, nego da odem kod nekoga ko zivi i preko puta mene a da ne uradi kako treba i da je ljiga od coveka :welcome: Zapisacu broj pa ti se javljam u toku nedelje da svratim da to odradimo i da se upoznamo. Pozdrav i sve najbolje! :thumbup:

Hvala na lepim recima vidimo se pa pijemo kafu

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hvala još jednom samo sam krov sjebao - B stubovi su ispali OK ... zvrcnuću te kad budem imao "vremena" za tu igranku, pa da radimo zajedno :thumbup: Pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ autograf

Ako volite domace suseno meso, onako za meze :pizza: , dosao bih sa loodilom! :whistle::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto mi je kod limara pegla limariju, cupam brave i znak na haubi, kad uradim limariju, javljam se da dodjem da uradimo punta...okvirno hauba spojler stubovi i retrovizori u carbonu, a ostalo sve u mat black...koliko ce me izaci na sportingu 3v

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ autograf

Ako volite domace suseno meso, onako za meze :pizza: , dosao bih sa loodilom! :whistle::thumbup:

Smatraj da smo se dogovorili! Ja ucestvujem sa pivom i folijom

auto mi je kod limara pegla limariju, cupam brave i znak na haubi, kad uradim limariju, javljam se da dodjem da uradimo punta...okvirno hauba spojler stubovi i retrovizori u carbonu, a ostalo sve u mat black...koliko ce me izaci na sportingu 3v

Za mat crnu naravno sedmogodisnju racunaj oko 200 e ,a za carbon moramo malo sacekati posto ga trenutno nema u Difolu a cenu cu znati kada stigne mislim da te ne bi kostalo vise od 100 e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imas mat belu foliju? Koliko bi kostalo da se izlepi ceo grande punto 3v?

Pozdrav

Naravno da imam ,a kostalo bi te 270 e plus minus 20e sa sedmogodisnjom folijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo slika punta koji je breniran i uradjena MAT CRNA folija na haubi!!!

Sta reci... jedna slika vredi 1000 reci!!!

IMG_2228.jpg IMG_2232.jpg IMG_2235.jpg

IMG_2242.jpg IMG_2244.jpg IMG_2248.jpg

IMG_2249.jpg IMG_2253.jpg IMG_2256.jpg

IMG_2259.jpg IMG_2264.jpg IMG_2268.jpg

IMG_2286.jpg IMG_2297.jpg IMG_2301.jpg

IMG_2329.jpg IMG_2338.jpg IMG_2352.jpg

IMG_2355.jpg IMG_2360.jpg IMG_2396.jpg

IMG_2403.jpg IMG_2405.jpg IMG_2418.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto mi je kod limara pegla limariju, cupam brave i znak na haubi, kad uradim limariju, javljam se da dodjem da uradimo punta...okvirno hauba spojler stubovi i retrovizori u carbonu, a ostalo sve u mat black...koliko ce me izaci na sportingu 3v

Za mat crnu naravno sedmogodisnju racunaj oko 200 e ,a za carbon moramo malo sacekati posto ga trenutno nema u Difolu a cenu cu znati kada stigne mislim da te ne bi kostalo vise od 100 e

reci mi e si uspeo da nabavis carbon foliju? najavio bi se tu oko 13.06-14.06 ako ti odgovara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav zemljace Autograf, ja sam iz Crepaje, imam dosta pitanja, ali to cu licno da navratim, u vezi presvlacenja unutrasnjosti BMW-a 320cd, i mog Stila planirao sam nesto da uradim, ali otom potom kad bude para, sada me zanima koliko para bi bilo presvlacenja plastika na ovom motoru u MAT crno, onom kvalitetnijom folijom, jer ima dosta krivih povrsina

c922ea38a729_640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav zemljace Autograf, ja sam iz Crepaje, imam dosta pitanja, ali to cu licno da navratim, u vezi presvlacenja unutrasnjosti BMW-a 320cd, i mog Stila planirao sam nesto da uradim, ali otom potom kad bude para, sada me zanima koliko para bi bilo presvlacenja plastika na ovom motoru u MAT crno, onom kvalitetnijom folijom, jer ima dosta krivih povrsina

c922ea38a729_640x480.jpg

Pozdrav i tebi,cena je u rasponu od 70 do 120 e a tacno mogu da ti kazem kada se vidimo ,znaci pun gas i kod mene pa da izmerimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...