Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A koliko bi koštalo presvlačenje štop svetla crnom (providnom) folijom (naravno da svetla normalno funkcionišu)

na Puntu 2 sa petoro vrata...

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Nemam pojma bar sto ljudi me pitalo za to ali nikada nisam to radio imas u Difolu foliju za to kupi i ja cu ti zalepiti platices kafu

dogovoreno thumbsup.gif

javljam se čim ugrabim vreme,

imaš kafu od mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi izasao krov za stilo 3 vrata u crnu (sjajnu) foliju (ovu 7 godina) sa popustom za clanove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok prijatelju prvi dolazak za Srbiju eto me kod tebe.

Normalno prvo cu da te nazovem da se dogovorimo za termin. :thumbsup::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me koliko bi me kostalo i sta je bolje po tvom strucnom misljenju od sledece dve opcije: ceo auto u metalik sivu , druga opcija mat crna , u oba slucaja bi zeleo kvalitetniju foliju , u pitanju je Astra F 3v , a dvoumim se zbog sitnih ogrebotina po autu ne znam da li bi se i s kojom folijom vise isticale , a sto se mat crne tice , da li je istina da akomulira toplotu vise od ostalih?

Hvala unapred :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me koliko bi me kostalo i sta je bolje po tvom strucnom misljenju od sledece dve opcije: ceo auto u metalik sivu , druga opcija mat crna , u oba slucaja bi zeleo kvalitetniju foliju , u pitanju je Astra F 3v , a dvoumim se zbog sitnih ogrebotina po autu ne znam da li bi se i s kojom folijom vise isticale , a sto se mat crne tice , da li je istina da akomulira toplotu vise od ostalih?

Hvala unapred :]

Pozdrav Sergio

Crna boja uvek privlaci i akumulira vise sunceve energije ali je to zanemarljivo

u junu ili julu kada ugreje do + 40 ,veruj da razliku neces ni primetiti.

Sto se tice kvaliteta folije i silver i mat su vrlo kvalitetne,ogrebotine se manje

vide na mat foliji,ali moram da ti kazem da sam radio Mercedesa C klasu u silver metalik

i da 90% ljudi koji su ga videli su mislili da je auto ofarban iako je imao dosta malih ostecenja

Cena za Astru je 300 e za kvalitetnu foliju ukoliko se radi ceo auto a ako branici nisu

u boji auta onda je jos jeftinije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav autografe :unworthy: ,zanima me koliko bi ispalo da se uradi Fiat Stilo 3v sa Carbon folijom,od najjeftinije do najskuplje varijante,s tim da je carbon folija reljefna,a ne da je odstampan print :) Hvala unapred :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav autografe :unworthy: ,zanima me koliko bi ispalo da se uradi Fiat Stilo 3v sa Carbon folijom,od najjeftinije do najskuplje varijante,s tim da je carbon folija reljefna,a ne da je odstampan print :) Hvala unapred :welcome:

Pozdrav

postoji reljefna 3D carbon folija koja se nabavlja u difolu i za nju mogu da kazem da je vrhunska,cena sa tom folijom bi iznosila oko 1400e,a postoji i vrlo slicna folija isto tako 3D,radio sam sa njom i dobro se pokazala pri postavljanju,ali koliko ce biti trajna to ce vreme pokazati i njena cena bi bila oko 1100e

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji li mogucnost lepljenja UV folije preko farova?

razlog bi bio, da, ako bi taj fazon radio - folijom onemogucim ponovno matiranje plastike farova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji li mogucnost lepljenja UV folije preko farova?

razlog bi bio, da, ako bi taj fazon radio - folijom onemogucim ponovno matiranje plastike farova.

Možda pre neki lak da ti pomogne... (UV-curable?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, koliko bi izasla folija za krov Punta 2(troje vrata) i stopove? ps. Odakle si? Pozdrav :)

Pozdrav i tebi,cena sa sedmogodisnjom folijom oko 50e a sa trogodisnjom oko 30e

Share this post


Link to post
Share on other sites

šefe ti si u PA :question: odlična ti je cena :thumbup: pa se spremi za jedno metar dana da radiš ovog mog Punta :thumbsup: samo me zanima koliko bi još bilo da mi skineš staru foliju ( ja stavljao :wallbash: ) :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

šefe ti si u PA :question: odlična ti je cena :thumbup: pa se spremi za jedno metar dana da radiš ovog mog Punta :thumbsup: samo me zanima koliko bi još bilo da mi skineš staru foliju ( ja stavljao :wallbash: ) :whistle:

skidanje folije se krece od 50 do 100 e u zavisnosti od toga koliko lepka ostane,a to mozes i sam uraditi kupis 3M REMOVER namazes foliju kada omeksa skidas,a posle operes lepak akrilnim razredjivacem,naravno sve to prvo probas na nekom manje vidjivom mestu da vidis reakciju na boju

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hvala ... ipak ću sam... samo gde se nalazi taj 3M remover u BG :question: i kako misliš reakcija na boju - zar ne bi trebalo da je sve to neutralno :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...