Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

S5002613.jpg S5002611.jpg S5002608.jpg

Lj.S.Remont Vozila osnovana je 1998. godine, osnovna delatnost je popravka i remont priključnih teretnih vozila, izrada rezervnih delova, ugradnja ADR opreme i izdavanje atesta i sertifikata u saradnji sa Institutom Vinča i Mašinskim Fakultetom, zavarivanjem aluminijuma i prohroma.

Pored toga uspešno se bavimo i brendiranjem vozila. presvlačenjem celih vozila folijom, izradom svih vrsta reklama, zatamnjivanjem stakala.

Vršimo i usluge digitalne štampe i grafike velikog formata, a takođe se bavimo i brendiranjem izloga.

S5002006.jpg S5002478.jpg MAXI_FOTO.jpg

Cenovnik:

vrsta folije (3 godine ili 7godina)

- ceo auto

170-220 za foliju 3 godine, odnosno 300-450 za foliju od 7 godina.

- krov

25-35, odnosno 45-60

- hauba

20-30, odnosno 40-50

Sve ostale cene se mogu saznati direktnim kontaktom.

VAZNO!!!

Trogodišnja folija nije namenjena za automobile već za ravne površine ali se moze izlepiti i ceo auto,

naravno bez garancije da se neće odlepiti, dok za livene folije dajemo garanciju.

Novoseljanski put 102 b, Pančevo

062/1-366-997

Fax: 013/334-394,

Radno vreme je od 08-16 svakog dana osim nedelje

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust od 5%-10% na sve usluge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu da probijem led :thumbup:

Koliko izadje presvlacenje komplet auta u crnu mat foliju,naravno interesuje me s garancijom to jest ova skuplja varijanta?

U pitanju je fiat stilo 5 vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Providna folija zastitna za haubu za GP-a?

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

a krov za Punta :question: znam da piše od 25-35 ali me zanima sa skidanjem ove moje "stare" jer meni je otišlo oko 1.5m X širina folije :whistle: a ne znam kako je skinuti bez oštećenja :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ foliju ces najlakse skinuti ako je zagrejes i postepeno skidas a posle alkoholom ili benzinom operes lepak

cena je 30 e za postavljanje i 10 e za skidanje ako ne uspes sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima za Mercedes G kratki crvena folija u obe verzije. Bez krova i zadnjeg dela.

fs_732379.jpg

Znaci sve sto je belo bez cerade

Share this post


Link to post
Share on other sites

mercedes mora da se radi sa kvalitetnom folijom zato sto koliko vidim ima dosta ostrih prelaza

tako da bi se obicna folija sigurno podigla a ovako sa slike mogu da ti dam cenu od 200e do 250e otprilike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima , tj treba mi savet ... da li je bolje da presvlacenje folijom ostavim za pocetak proleca - kako bih izbegao ovo lose vreme , kise , sneg i sl ;)

unapred hvala ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje... da li postoji folija koja matira postojecu boju automobila...tako da ne mora da se menja saobracajna i sl..? Konkretno meni je auto plavo-ljubichast zavisi od svetla.. e sad ja bih hteo istu boju samo matiranu? Da li postoji nachin da se to odradi...vishe mi se kenja od mat crne krimi wanna be fazona i sl... :whistle::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce odraditi providnom folijom zastitu od kamencica, tj. rizle u zimskom preiodu, samo na delovima gde tockovi najvise bacaju - prednji deo pragova, zadnji branik... ? Da li to raditi sa nekom jeftinijom folijom pred svaku sezonu ili mozda kvalitetnijom da izdrzi na duze? I mozda neka okvirna cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje... da li postoji folija koja matira postojecu boju automobila...tako da ne mora da se menja saobracajna i sl..? Konkretno meni je auto plavo-ljubichast zavisi od svetla.. e sad ja bih hteo istu boju samo matiranu? Da li postoji nachin da se to odradi...vishe mi se kenja od mat crne krimi wanna be fazona i sl... :whistle::whistle:

koliko ja znam nema takve folije ali postoje još neke varijante mat boje koje nisu u tom "krimi wanna be fazonu"

Da li je moguce odraditi providnom folijom zastitu od kamencica, tj. rizle u zimskom preiodu, samo na delovima gde tockovi najvise bacaju - prednji deo pragova, zadnji branik... ? Da li to raditi sa nekom jeftinijom folijom pred svaku sezonu ili mozda kvalitetnijom da izdrzi na duze? I mozda neka okvirna cena?

to se može uraditi a moja prepopruka je jeftinija folija koja iznosi 15e po kvadratnom metru sa montazom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Fiat ekipi :animier:

Vidim ovde se prica o folijama pa me interesuje koliko bi me izaslo da oblepim ceo auto

u crnu mat boju radi se o Volvou V50 u kvalitetnijoj varijanti.

vidim na sajtu Difol foliju Oracal serija 970 bas crna mat za kola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i tebi i dobrodošao.Za tvoj auto bi cena sa serijom 970 bila oko 320 e plus minus 20 e.

Ako se odlucis za 970 znaj da si odabrao vrhunsku foliju u odnosu cena kvalitet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze mene interesuje koja je cena celog auta u carbon foliju ili mat crnu?U pitanju je Fiat Stilo 3v

Cena za mat foliju je 190 e za trogodišnju i 350 e za sedmogodišnju,a u slučaju carbon folije samo materijal bi kostao oko 800 e tako da je to neisplativo i ne preporučujem takve egzibicije

Koja je cena za crnu mat 7god i punto classic? ... i koliki je popust za clanove u tom slucaju?

U slučaju pa ste čla kluba cena bi bila 295 e ,sto iznosi 10% popusta od regularne cene

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, imam jedno pitanje, da li imate neku delimicno malo krucu foliju, mada i ne mora biti kruca, evo na slici za sta mi treba za ovo mesto pored soferke, dimezije su veoma male , sa druge strane tu ima kao neka folija ili kao neki deblji crni mat papir, ne znam kako bi opisao, uglavnom nadam se da ce te videti o cemu se radi

r0xdh1qf7whtrqnyfhz4_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, imam jedno pitanje, da li imate neku delimicno malo krucu foliju, mada i ne mora biti kruca, evo na slici za sta mi treba za ovo mesto pored soferke, dimezije su veoma male , sa druge strane tu ima kao neka folija ili kao neki deblji crni mat papir, ne znam kako bi opisao, uglavnom nadam se da ce te videti o cemu se radi

r0xdh1qf7whtrqnyfhz4_thumb.jpg

Koliko ja vidim da bi se postigao taj efekat moze da se upotrebi fOlija za staklo LA 05 LLUMAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...