Jump to content
FAS Goran
gaja77

Sport auspuh / protočni / straight pipe

Recommended Posts

Pročitaj sada, nakon spajanja tema, sve ranije napisano u temi na kojoj smo. :thumbup:

Generalno, sve može da se stavi, možeš i 2 x 2 cevke pozadi. Samo ne znam šta će ti...imaš dizela, da neće možda da zareži, ili šta već...samo će da šišti. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne radi se uopste o zvuku ali auspuh je bosi i sa zadnjim loncem komplet namesten u nemackoj ali na stila 3 vrata koji je ovde rastavljen na delove i nije mnogo para a meni je zadnji lonac los kao i pletenica , sve ostalo je OK na kolima pa zato pitam.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

namontirao danas bosi , nista ne sisti i ne pisti -- zvuk je normalan tj. za dlaku malo dublji a o izgledu nemam reci - EKSTRAAAA , kad stignem slikacu i okacicu sliku u mojoj temi o prestavljanju vozila .........  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari, jel ima neko neku preporuku gde uraditi straight pipe auspuh?  ako je neko negde radio, koliko je kostao itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirke?

Mene je u Kladovu kod lokalnog majstora izasao 10000din. ukljucujuci ukrasne izduve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ali uzeo sam trenutno druge pa cu ih zameniti cim mi majstor bude slobodan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zvezdara nego mirijevo

 

Na zvezdari je odavno zatvoren

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SkyBlu ja sam odradio kod Vlaste, sve sa njegova 2 nastavka me je izaslo 50e :) dok mi je pirke trazio za isto to 120e 

 

13045696_10208740873897149_379493975_n.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1 ko je taj vlasta, gde se nalazi?

@stefanan imas li neki kontakt tog lika iz zeleznika?

 

Ortak i ja bi radili straight pipe ali se jos uvek rapitujemo kod koga, sta kako itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/27/2016 at 7:02 PM, SkyBlu said:
@Danilo1 ko je taj vlasta, gde se nalazi?

@stefanan imas li neki kontakt tog lika iz zeleznika?

 

Ortak i ja bi radili straight pipe ali se jos uvek rapitujemo kod koga, sta kako itd...

Aj pitacu drugara,pa cu napisati. Nešto mi u glavi da se zove Ljuba. Probaj da guglas

I mene zanima jer planiram da izbacim zadnji lonac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Remusaše. Kupio sam Remus typ 954. Pravljen je za Punta 1.8 HGT 96 kW, 1.9 JTD 59 kW, 1.9 JTD 63 kW. Očigledna je razlika u prečniku cevi jer HGT i JTD imaju prečnik 50, a moj 1,2 16V ima prečnik 42. Dobro, to je rešivo da se upaše, nego me zanima pošto je projektovan za jači motor šta mogu da očekujem, da li može da napravi neki problem radu motora ili slično?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Bingodalton said:

Ne :) mozda neces imati bas zvuk koji su oni planirali, jer ti je manja zapremina motora, a time i kolicina izduvnih gasova.

Pa neću sigurno imati takav zvuk, pogotovo što je cela grana fabrička zajedno sa srednjim loncem. Jedino da skinem srednji lonac ili napravim neki manji sportski?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montirao sam Remusa, ali na žalost nisam dobio nikakve promene na zvuku, samo estetika. Da li će biti promena ako skinem srednji lonac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...