Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto servis Fiat Centar Bogunović

Recommended Posts

Bio bih vam zahvalan za informacije o cenama :

1) veliki servis

2) Čišćenje protokomera

3) Čišćenje interkulera

4) Čišćenje turbine

5) Čišćenje brizgaljki

6) Čišćenje pogače ili paštete koja je u vezi sa overbust ventilom

vozilo je Fiat Marea 1.9JTD ,2001 godiste.molim vas da mi cene navedete taksativno po tackama

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Evo pojedinačnih cena za veliki servis:

Ulje(Selenia WR) 5 litara 4250

Filter za ulje-526,07

Filter za vazduh-840,44

Filter za gorivo-2124,51

Filter za klimu-1356,54

Set zupčastog-6607

Pk kaiš-2135,31

Roler pk kaiša-1524,27

Španer-2897

Vodena pumpa-3460

Čišćenje pomenutih stavki, nažalost ne radimo.

Srdačan pozdrav

Djordjević Milan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

interesuje me cena za mali servis za punto II 1,2 8v 2000 god bez klime (ZFA18800002097253)

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, zanima me cena kontrolnog pregleda fiat bravo gt 1.9 jtd (motor, elektonika, sasija...) zbog kupovine vozila, odgovor mi je hitan. Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Milana!

Ako me noge i Punto budu opet naveli tamo bice samo zbog njega! :thumbup:

Kamo srece da u drugim [ovlascenim] servisima radi neko sa toliko entuzijazma, pozitivnog odnosa i postovanja prema musterijama! :unworthy:

Veliko hvala jos jednom na svemu od danas!

[karticu donosim cim je uzmem od Nese]

:cheers::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

Zanimaju me cene za ZFA19200000605857 sa OPEL motorom.

Koje su cene za delove i radove za:

- Veliki servis

- Mali servis

- Zamena prednjih i zadnjih diskova sa plocicama

Da li radite ovaj model obzirom na drugaciji motor i prednji trap?

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo srece da u drugim [ovlascenim] servisima radi neko sa toliko entuzijazma, pozitivnog odnosa i postovanja prema musterijama!

Ja na osnovu telefonskog razgovora nisam stekao takav utisak. Pozvao zbog jedne proste informacije o ceni usluge, stavljen na cekanje, i nije me mrzelo da bas cekam. Skoro 5 min sam slusao onu dosadnu muziku i za to vreme mi se neko dva puta javio i odmah spustio slusalicu (valjda mu je trebala slobodna veza) da bi se na kraju veza prekinula sama od sebe... Ja informaciju nisam dobio, a ni Bogunovic novu musteriju...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kosta.dz

Evo i ja da pohvalim puno puno Milancheta iz Bogunovica!!!! Decko je em ljubazan em profi i spreman je da pomogne u svakom trenutku!!!! Iscimao se kao da mi je najbolji drug iz osnovne skole!!! Sve pohvale matori!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milanceta nema na forumu odavno, ali evo jos jedne pohvale.

I dok je radio u Delti, i sada, samo pozitivna iskustva. Nadam se da negativnih nece ni biti.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milanče se poslednji put logovao na forum 17.01.2012. u 14:37. To je poslednja poseta kada je ukucao svoje korisničko ime, a znaš da se forum može posećivati i bez logovanja. :thumbup:

Sa Milančetom i centrom Bogunović sve ide bez bilo kakvih problema, 120% je ispoštovano sve što je dogovoreno, redovni kontakt imam sa njim.

Pišem ovo ne zato što ti misliš da ne ide, nego zato što iz tvog posta neko može da protumači da eto...nije ga bilo odavno, više to ne funkcioniše ili bilo šta sl. Ne kažem da ti imaš nameru da tako zvuči, već eto...tako samo zvuči. U mnogim situacijama nije važno koju nameru ima onaj koji priča, već kako će to ljudi protumačiti. Da ne bi možda neko, nekada...pa, makar i jedan čovek protumačio pogrešno, pišem sve ovo. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u poslednje 2 godine sve delove kupujem isključivo u centru Bogunović i sve pohvale za Milančeta koji je svojim dolaskom u centar uneo novu svežinu i energiju. Popust na člansku kartu FLCS od 10% uvek i expresno obračunaju :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milanceta nema na forumu odavno, ali evo jos jedne pohvale.

I dok je radio u Delti, i sada, samo pozitivna iskustva. Nadam se da negativnih nece ni biti.

Pozdrav!

Hvala na pohvalama...Često sam na forumu ali se uključujem samo ako ima potrebe i ako mogu zaista da pomognem.

Pozdrav

Ja u poslednje 2 godine sve delove kupujem isključivo u centru Bogunović i sve pohvale za Milančeta koji je svojim dolaskom u centar uneo novu svežinu i energiju. Popust na člansku kartu FLCS od 10% uvek i expresno obračunaju :thumbsup:

Hvala Zoki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Bogunovicu opet neka nova lica na prijemu i u radionici...

Sve ok momci... Bez reci prijem bez zakazivanja, jer mi je trebao ispravan auto u najkracem roku.

Milance, hvala na strpljenju i razumevanju, bas sam te iscimao za neki deo i kataloski broj par puta telefonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

obaveštavamo Vas da Vam je od sada dostupan novi web sajt Fiat servisa Bogunovic - fiatbogunovic.com, kao i da je od ponedeljka u toku akcija 3 u 1.

akcija-on.png

Prolećna akcija 3 u 1!!!

10% popusta na cenu delova u redovnom servisu vozila PUNTO CLASSIC i 100% popusta na cenu servisnog pregleda vozila.

100% popusta na tehnički pregled za PUNTO CLASSIC (važi samo uz kupovinu polise za obavezno osiguranje)

Prilikom zamene diskova i pločica dobićete dva diska po ceni jednog, a pločice i zamenu sa 10% popusta.

Akcija traje dok traju zalihe!

http://www.fiatbogunovic.com/prolecna-akcija-3-u-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolećni popust na setove kaiševa, španera i vodenih pumpi

Imajući u vidu veoma uspešnu prošlogodišnju akciju za setove zupčastog kaiša sa španerima, sa velikim zadovoljstvom Vas obaveštavamo da je za mesec Maj planirana kampanja setova zupčastih kaiševa sa španerima i vodenim pumpama. U organizaciji kompanije Fiat Automobili Srbija akcija počinje 15.05.2012 i traje dok traju zalihe.

Samo Fiat Centar Bogunović Vam poklanja dodatnih 10% popusta na akcijske cene.

Predporučivanje možete obaviti u prostorijama servisa Bogunović do 03.05.2012 kako biste sa sigurnošću obezbedili set za Vaš model jer su količine ograničene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz,interesuje me da li imate žabice poklopca gepeka za stilo 2004.god,koja je cena i da li šaljete brzom poštom jer sam iz Bora...hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz,interesuje me da li imate žabice poklopca gepeka za stilo 2004.god,koja je cena i da li šaljete brzom poštom jer sam iz Bora...hvala unapred

milanche je bolestan i nije na poslu pa da odgovorim u njegovo ime

prvo moram da pitam na koje žabice mislite? žabice lajsne petih vrata, žabice tapacirunga petih vrata, žabice police? I ako može, poželjan je broj šasije na PM.

pozdrav,

Milos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...