Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto servis Fiat Centar Bogunović

Recommended Posts

Postovanje Milance,

Interesuje me koja bi bila cena velikog servisa za Punto MK2a 1.9D 2002 godiste. Zamena zupcastog, klinastog, ulje, filteri, vodena pumpa.

Unapred sam vam zahvalan na odgovoru.

S' postovanjem,

Marko Vasic

Edited by Marko Vasic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Marko,

Set zupčastog kaiša-5184,63

Klinasti kaiš-3286,98

Gornji roler kl.kaiša-2972,76

Donji roler-1524,27

Zatezač kl.kaiša-2897,17

Vodena pumpa-2710,39

Filter ulja-664,48

Filter vazduha-1306,94

Filter za gorivo-2886,41

Filter klime-1852,02

Zamena kaiševa i španera 4304,00 (dok traje akcija),zamena ulja i filtera ulja 595,zamena filtera vazduha 363,44,goriva 826 i klime 363,44

Srdacan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Milance,

Interesuje me kolika je cena zamene gumica ventila?(Mislim i na dihtung glave i sta se vec sve menja pri tom servisu) i cena prekidaca stop svetla i njegova zamena?

U pitanju je Stilo 1.9 JTD 116ks, 2001.

Pozdrav!

Edited by stellarossadibelgrado

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Poštovani,

revizija glave kod nas u servisu košta 16461,00.U tu cenu spada i zamena potrebnih komponenti (dih.glave, dih.poklopca ventila, gumice ventila....).

Gornja garnitura dihtunga je 5246,76, a dihtung glave je 5303,80. Prekidač stop svetla je 1066,08 a zamena 826 dinara

Srdacan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani Milane,

interesuje me cena zupčastog kaiša,španera i vodene pumpe za Fiat Pandu,2002 god,oznaka je ZFA141A0001893138,kao i to da li se delovi mogu samo kupiti ili se moraju i ugraditi kod vas.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

cena seta zupčastog kaiša(zupčasti kaiš+roler)iznosi 1863,43, a vodena pumpa 8688,39.Delovi se ne moraju ugradjivati kod nas, jer imamo maloprodaju i veleprodaju originalnih rezervnih delova.Set zupčastog imamo na stanju, a pumpa bi morala da se poruči iz Italije, rok isporuke je od 7-12 dana od dana porudžbine.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milance vidim da su te uglavnom svi izhvalili ovde pa predpostavljam da ces i meni pomoci svojim znanjem. Ja sam iz nisa i ne isplati mi se da dodjem kod tebe u servis ali konsultacija i savet se mogu isplatiti. Radi se o stilu 1.9jtd, pre mesec dana je uradjena turbina u Uzicu ali mi i dalje trosi ulje, manje nego pre ali i dalje trosi nekih 1,5 litra na 1000km sto je opet previse. Citajuci ovaj forum skapirao sam da mogu biti gumice ventila ili uljne karike, cini mi se da su to jos jedine opcije koje mogu biti. kompresija motora je dobra, kilometraza je 170 000 km. Pitanje je: Kako da na sto bezbolniji nacin ustanovim da li je problem u karikama ili gumicama ventila a da ne rasturim ceo motor naravno jer trenutno ne mogu finansijski da pokrijem sve ovo, reviziju glave mozda nekako ali jos i karike i sve sto uz to ide bilo bi previse pa bi u tom slucaju sipao ulje i terao dalje bar do kraja leta dok se ne zaradi neki din. Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

pustite da vozilo prenoći,i ujutru kada budete palili,ako izlazi plavi dim, onda su u pitanju gumice ventila.Sto se tice karika, one su uglavnom ako vozilo nenormalno troši ulje.

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dimi ujutru kad ga upalim to sam vec konstatovao sto ce reci otisle su karike, koliko kostaju delovi u ovlascenim servisima za ovu nazovi polugeneralnu? karike, dihtunzi, gumice ventila, lezajevi i sta vec tu ide jos?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Fiat centar Bogunovic,

Potrebna mi je informacija oko velikog servisa.Vozilo je Fiat Marea Weekend 1.9td 74Kw 1998 god.Broj sasije je ZFA18500000189568.Mislim da pored same zamene kaiseva, spanera,ulja i filtera treba uraditi i pregled ostalih delova, posto vozilo nije dugo kod mene.Molim Vas ako je moguce da mi napisete specifikaciju delova, cene istih i cene usluga servisa kao i nacin zakazivanja.

Unapred zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dimi ujutru kad ga upalim to sam vec konstatovao sto ce reci otisle su karike, koliko kostaju delovi u ovlascenim servisima za ovu nazovi polugeneralnu? karike, dihtunzi, gumice ventila, lezajevi i sta vec tu ide jos?

Poštovani,

evo nekih cena:

Klipovi sa karikama kpl-71996,dih.glave-5304,garnitura dihtunga-9500,leteći ležajevi-8212,ležeći-14960-aksijalni 1801

Bolje kupite polovan motor :)

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Fiat centar Bogunovic,

Potrebna mi je informacija oko velikog servisa.Vozilo je Fiat Marea Weekend 1.9td 74Kw 1998 god.Broj sasije je ZFA18500000189568.Mislim da pored same zamene kaiseva, spanera,ulja i filtera treba uraditi i pregled ostalih delova, posto vozilo nije dugo kod mene.Molim Vas ako je moguce da mi napisete specifikaciju delova, cene istih i cene usluga servisa kao i nacin zakazivanja.

Unapred zahvalan.

Poštovani,

evo specifikacije delova za veliki servis:

Filter ulja-664,25,filter vazduha 840,44, filter goriva 2037,56, filter klime 1955,97

Set zupčastog-5183,37, klinasti kais-2370,84 roler kl.kaisa 1523,70 Zatezač kl.kaisa 1987,39 pumpa za vodu 2710,21

Cena zamene svih delova je oko 6700 do 30.04(do tada traje akcija).Što se tiče zakazivanja,kod nas je praksa da se dodje bilo kog radnog dana u intervalu 08-10, i auto završavamo u toku dana.Medjutim zbog raspoloživosti delova, bilo bi dobro da se čujemo nekih 7-10 dana ranije(neke delove ako nemamo, moramo poručiti da bi došli po ovim cenama, jer su akcijske)

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Poštovani,

revizija glave kod nas u servisu košta 16461,00.U tu cenu spada i zamena potrebnih komponenti (dih.glave, dih.poklopca ventila, gumice ventila....).

Gornja garnitura dihtunga je 5246,76, a dihtung glave je 5303,80. Prekidač stop svetla je 1066,08 a zamena 826 dinara

Srdacan pozdrav

Jos samo jedno pitanje, koliko traje ta zamena i kako ide to oko zakazivanja? Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki pozdrav interesuje me zamena zupcastog kisa i spanera za lancia dedru 1.8 ie 1991 godiste 8 ventila 80 kw.koliko su delovi a koliko rad i cujemo se posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

evo specifikacije delova za veliki servis:

Filter ulja-664,25,filter vazduha 840,44, filter goriva 2037,56, filter klime 1955,97

Set zupčastog-5183,37, klinasti kais-2370,84 roler kl.kaisa 1523,70 Zatezač kl.kaisa 1987,39 pumpa za vodu 2710,21

Cena zamene svih delova je oko 6700 do 30.04(do tada traje akcija).Što se tiče zakazivanja,kod nas je praksa da se dodje bilo kog radnog dana u intervalu 08-10, i auto završavamo u toku dana.Medjutim zbog raspoloživosti delova, bilo bi dobro da se čujemo nekih 7-10 dana ranije(neke delove ako nemamo, moramo poručiti da bi došli po ovim cenama, jer su akcijske)

Srdačan pozdrav

Puno hvala na brzom odgovoru i sve pohvale za azurnost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intreesuje me pošto bi bio set klinastog kaiša sa svim pripadajućim rolerima i španerima za Cromu 1.9 mjet, 8v?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Poštovani,

revizija glave kod nas u servisu košta 16461,00.U tu cenu spada i zamena potrebnih komponenti (dih.glave, dih.poklopca ventila, gumice ventila....).

Gornja garnitura dihtunga je 5246,76, a dihtung glave je 5303,80. Prekidač stop svetla je 1066,08 a zamena 826 dinara

Srdacan pozdrav

Jos samo jedno pitanje, koliko traje ta zamena i kako ide to oko zakazivanja? Pozdrav!

Poštovani,

nije potrebno neko posebno zakazivanje, jer auto mora ostati kod nas minimum 7 dana, zavisno od toga, gde će glava ići na obradu i koliko će tamo dana ostati.

Srdacan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intreesuje me pošto bi bio set klinastog kaiša sa svim pripadajućim rolerima i španerima za Cromu 1.9 mjet, 8v?

Poštovani,

nažalost nema seta za klinasti kais, već samo pojedinačne komponente.Evo i cena:

Klinasti kais-4061,57,

gornji roler-2099,63 (akcijska cena)

donji roler-2338,39 (akcijska cena)

zatezač klinastog kaiša-3516,02

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki pozdrav interesuje me zamena zupcastog kisa i spanera za lancia dedru 1.8 ie 1991 godiste 8 ventila 80 kw.koliko su delovi a koliko rad i cujemo se posle.

Poštovani,

cena zupčastog kaiša za vaš auto je 1616,14(spustili smo cenu sa 3480,94), a španer se nažalost se ne može nabaviti iz originala.(cena na tržištu mu je oko 5700).Zamena kaiša+španera je 3304 sa pdv-om do 30.04.2011(dok traje akcija)

Srdačan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjen servis (set zupcastog, pumpa za vodu, klinasti itd..) na Puntu 1.9 jtd. Svaka pohvala na rad i ljubaznost zaposlenih. Pozdrav za Milancheta :unworthy:

Danas bio malo u zurbi pa da ovde pitam za cene pumpe za vodu za 1.3 mjtd, spaner, klinasti (ili sta vec sve ide u kompletu :rolleyes: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanac,zatezač lanca, lančanik radilice,lancanik bregaste, dva graničnika lanca, klinasti kaiš, španer kl.kaiša i vodena pumpa iznose 25767,08.

Svi delovi su ušli u akciju koja traje do 30.04

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...