Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Ic okej, našao sam joj sliku.

fposm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:offtopic:  :offtopic:  :offtopic:  :offtopic:  :offtopic:  :offtopic:  :2guns:  :2guns:  :2guns:  :2guns:  ko mi baci temu toliko u of,dobice   :2guns:  :2guns:  :2guns:  :2guns:

 

Toti,resicemo to sve u kafani ,kada je napijemo,da ne moze auto da odveze,onda ti dam ja moju,alfu kad ona vidi kakva je to masina,pitace te sama da se uda za tebe i svi srecni i zadovoljni :) ,zvacemo i marka iz topole,da odsvira nesto,Mislim da ima tu cast da svira u mom orkestru :)


Dajte slike da i mi vidimoo 

e samo ,ako tebi ne damo slike,kad skines navlaku i stavis neku crnu koznu,videces :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te zvao na bazen letos pa i da zakacis neku sliku ovako samo nama posalji na pp :p

I da nemojte da offujete u Banetov temi. Jednostavno tottija da ozenimo pa da uzme neku alfu i on i da se izveselimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ovde off-uje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, lepo ti mišljenje imaš o meni Bane... Znači moramo prvo da je napijemo da bi pristala...

Marko ne može da dođe, ne rade mu prskalice

A Totti je pre dve godine imao u vlasništvu čitavih nedelju dana 147-icu Ti, 2004., čipovanu, spuštenu, crnu. Provozao sam je samo toliko da joj tri puta izmerim ubrzanje 0-100, svaki put 7 sekundi. Prodao sam je, a da nisam stigao ni da je islikam za oglas

Prema tome, nemojte vi meni o Alfama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa bez slika! Dok nema slika, nema ni Alfe! A ko da ti poveruje da si vozio TI... Nije moguće ne voleti Alfe neka jedne TI.  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ovde off-uje?

Evo i ti frendu dragi :p:) nego dodjite vi jednom svi u kafanu,pa cemo naci za svakog po nesto,a totiju bih preporucio Luton kafe,gde veceras radim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam nikad rekao da ne volim Alfu. A Ti je za mene samo našminkana verzija koja se lakše prodaje, ništa drugo :p

Slike ne verujem da ću iskopati negde, ipak je davno bilo...

 

Bane, večeras teško... Pa gde mi tek sad reče. Neće valjda M.P. biti tamo večeras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne,rekao sam, da bi mogao da dodjes u tu kafanu gde veceras radim,ima tamo nesto za tebe ,ne veceras,kad budes mogao :) :) ,a petkom i subotom sam u starom konaku u glavnoj ulici kod gradske biblioteke :)

 

Sto se tice Alfe sa oznakom "ti" ,ja sam gledao njena sedista,rep i lajsne pragova,to mi je u planu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog prelepog dvorista i pitam da li su bile poplave, jos jednom pohvale za izgled okucnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu kod m,ene bile,jeste dvoriste bilo puno vode,slivalo se sa brda,ali nije bilo kao sto ste imali priliku da vidite na TV-u ,inace sada je jesen i nije vec to to,preko leta je lepse,

Juce oko 16 ,Mislim da sam bio kuci,trebao si se javiti :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja dve i Tamaru :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha,e nemojte da mi bacate temu u off,nema igranja sa mnom,ahahah, nema zezanja,xaxaxa :)

Ja to "vatam" na svoj sarm i lepotu,alfa je dodatna motivacija,da probaju nesto,sto do sada nisu,ahahahha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...