Jump to content
FAS Goran
sasa_vu

Poskupljuje parking u Beogradu

Recommended Posts

Na kalisu se stalno placa. Mogao si bilo gde u dusanovoj ili nekoj od blizih ulicica da parkiras za dz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, mogao sam u Pariskoj da parkiram, ne bi mi bilo daleko... ma mislio sam nedelja, mozda je otvoreno... kod nas u Subotici nedeljom je podignuta rampa na takvim parkinzima i besplatno je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se jednom zeznuo i parkirao kod autobuske na onom parkingu na sprat 1 sat 90 dinara... i nikad vise, uvek se nadje neko jeftinije ili besplatno mesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Terazija je ulaz. Evo da ne lutaš

cxcb192158.jpg

Možeš i kod zoo vrta. Jeste da je gužva ali kontantno neko izlazi tako da se uvek nađe mesta. Tamo ti je cena parkinga do 19h 80din sat. Ja bio za vikend.

Danas bio na Kalemegdanu, parkirao na Malom Kalemegdanu i razocarao se gostoljubivoscu

Nedelja, a oni tamo deru za parking, 80din po satu... :realmad::rant:

Pa napisah ti da je 80din sat kod kališa!

'Beš parking ako ste se lepo proveli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam kolega, prevideo sam to, na sebe sam ljut isto... ma super je bio provod, hocu jos da naglasim da se hju uspesno izborio i sa ne tako naivnim usponom u Balkanskoj :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto se spremam za nedelju i izlet u glavni grad, da priupitam ovde: gde se mogu parkirati kod Shopping centra Usce? Da li je njihov parking besplatan?

I sto se samog centra tice, Terazije, Balkanska, tamo negde, kakvo je stanje nedeljom popodne, moze li se naci slobodno parking mesto (posto se, jel, ne placa nedeljom)? Ili da za centar ipak nadjem neko drugo parking mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ušće ima svoj parking koji je besplatan. Gotovo uvek ima mesta.
Što se tiče centra, zavisi gde planiraš da ideš tačno?

Moguće je da ćeš dugo kružiti.
Imaš i varijantu da ostaviš auto kod Intera pa sedneš u tramvaj do Beograđanke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo u sam centar, Kalemegdan, Skadarlija, zato sam mislio tamo negde npr na Terazijama da ga ostavim, odatle nam nije daleko peske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Imaš i varijantu da ostaviš auto kod Intera pa sedneš u tramvaj do Beograđanke.

Ako ima alu felne, nek ga ostavi... Samo da me obavesti  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proletos sam kružio 45min po svim ulicama između Vasine i Dunavske dok nisam našao mesto. Nedelja 12h u podne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svrni u 18h kod Intera :)

@marko.jovanovic

To parče Vasina i okolne dorćolske ulice (Jovanova, Jevremova, Simina, Dobraćina, Dositejeva) stalno haos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da je haos, ali pre me je stalno pratila sreća da se uparkiram za 3 minuta. Iskreno, ne volim centar grada, tj volim tu da vozim, ne smeta mi, al za parking je smor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, kolege, hvala vam za info, pa se vidimo mozda u nedelju, ako ne kod Intera, onda po gradu sigurno negde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Terazijama ga nećeš ostaviti jer nema nijednog mesta za parkiranje, a kruženje u neposrednoj okolini je čak i za BG-đane nekad komplikovano... Na tvom mestu bih iz Francuske (sa Terazija preko Trga republike ulaziš u Francusku) uleteo u Siminu, pa onda kružiš, Gospodar Jevremova, Gospodar Jovanova, Strahinjića bana... naći ćeš negde sigurno mesto, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam onaj pravac Gavrila Principa, Balkanska, Kraljice Natalije, Prizrenska, valjda ce negde tamo biti mesta, a u krajnjem slucaju garaza Pionirski park.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Terazijama ga nećeš ostaviti jer nema nijednog mesta za parkiranje, a kruženje u neposrednoj okolini je čak i za BG-đane nekad komplikovano... Na tvom mestu bih iz Francuske (sa Terazija preko Trga republike ulaziš u Francusku) uleteo u Siminu, pa onda kružiš, Gospodar Jevremova, Gospodar Jovanova, Strahinjića bana... naći ćeš negde sigurno mesto,

Ako bude imao sreće kao ja, posle sat vremena kruženja naći će mesto. Pazi, sva slobodna mesta su bila za invalide, a tu sigurno neću stati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@delakroa

Može i to, ali su ulice takve da ne možeš ući u paralelnu i vratiti se nazad... ima dosta zabranjenih skretanja u levo, može te odvesti daleko... zbog toga sam rekao... 

 

@marko

Ja se na tom potezu parkiram gotovo uvek oko PMF-a i to bez kruženja... radnim danima, vikendom, danju, noću... ti si nabasao na neke demonstracije ili nešto slično :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi elektromobili već se pune u novoj garaži na Obilićevom vencu

 

ov%201.jpg

 

Svečano je puštena u rad potpuno rekonstruisana garaža ''Obilićev venac''. Ono što je novina koja će obradovati sve koji se zalažu za eko-mobilnost jeste to da će u njoj od sada moći da se pune i električni automobili. Za vlasnike elektromobila i plug-in hibrida biće obezbeđeno 6 parking mesta sa pristupom punjačima. Kako nam kažu iz JP Parking servis, u promotivnom periodu će, za sve one koji imaju parking kartu, korišćenje ovih punjača biti potpuno besplatno. ''Obilićev venac'' je prva javna garaža u Beogradu i Srbiji koja omogućava svojim korisnicima da pune svoja vozila na električni pogon. Ovim potezom jednog javnog preduzeća naša zemlja se polako svrstava na mape onih država u kojima postoji organizovana infrastruktura javnih punjača, dostupnih svima. Postavljeno je 3 punjača sa po dva mesta za punjenje, koje je obezbedio proizvođač Schneider Electric, koji spadaju u kategoriju srednje brzih punjača i snaga po mestu punjenja iznosi 22 kW. Ono najbolje iz svog električnog asortimana na svečanom otvaranju garaže predstavile su kompanije BMW i Volkswagen, sa e-vozilima kao što su i3, i8, e-up! i e-Golf. Kako saznajemo, ''Obilićev venac'' je tek prva gradska garaža u nizu koja će svojim korisnicima omogućiti da pune svoje elektromobile, jer JP ''Parking servis'' namerava da ih uskoro postavi u svakoj.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...