Jump to content
FAS Goran
mancicp

A sad malo ja, i moja Kappa 20V Turbo

Recommended Posts

Nek mu je sa srećom i nadamo se da će se sve rešiti, u Peđinu korist! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo i lepih vesti.

Uzet deo para od osiguranja i uz veliku pomoc clanova ovog foruma nabavljeni svi delovi za popravku.

Auto kod majstora vec mesec dana, uradjena limarija i za par dana ide na farbanje.

image.jpg

image.jpg

sve koji su ucestvovali u ovoj avanturi cu nabrojati na kraju uz detalje i slike radova. :lol:

nastavice se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put ovo sada citam i gledam i to sve detaljno od pocetka!!!

Strasno je to sta se desilo,ali opet bice sve oket kada se uradi!!!

Jedva cekam i ja da je vidim u punom sjaju! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Pozz

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo napred komsija :thumbsup: :bravo za tebe i tvoj trud,sto ces ponovo voziti onu munju od auta :unworthy:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao i ja jedva cekam, i cetvrti mesec polako prodje, ali kad obidjem auto i majstore i vidim kako radovi napreduju postajem siguran da ce biti bolji nego pre.

Svaka sitnica se radi, svaka tackica i ogrebotina ispravlja, cak je i grejac sedista zamenjen, a i farbanje ce biti profi odradjeno sve sa smirglanjem laka i poliranjem, i da ne zaboravim kupljen nov komplet original ksenon far sa sve sijalicom i balastom :thumbup:

u planu je i strdjivanje ozvucenja i ako uspe ugradnja tempomata, mozda cak i ugradnja 6.stepenog menjaca.

mada sve sem ozvucenja zavisi kako prodje tuzba sa osiguranjem.

I da ne zaboravim da magarci iz osiguranja nisu hteli ni blizu da isplate koliko treba pa cu morati ovih dana da ih tuzim, ali nema veze, sad meni odgovara da se malo vucemo po sudu jer kamata ide svaki dan kao i njihovi troskovi. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jbt, ovo sve ispade bas velika zjbnca. :no Koje osiguranje je u pitanju???

Inace, pre neki dan sam bas razmisljao o tome kako se odvija situacija sa ovim dogadjajem i drago mi je da se krece u pozitivnom smeru! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz nekog čudnog razloga ja ovo tek sada vidim... Peđa mi je ispričao na roštilju ukratko šta se desilo... kad se samo setim kako smo se lepo vozili po parkingu kod Intera, a sad ovo... :(

Iskreno, da sam bio u sličnoj situaciji ne bih imao strpljenja ni volje da se bavim sređivanjem auta... odavno bih kupio drugi (isti ili neki drugi model svejedno)... svaka čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo nabavio kompletan cervice manual za sve verzije kappe, svih 5 knjiga u PDF formatu.

Trebalo mi je skoro 3 sata samo da prevrtim svih 3000 strana, i pronadjem stvari koje ce mi pomoci pri sklapanju i identifikaciju gomile delova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

narezi taj pdf obavezno. ja sam nabavio sto u pdf sto prave stampame knjige za brdo modela. neprocenjiva pomoc pri sklapanju i servisiranju vozila. doduse zaista izgleda zastrasujuce kad uzmes u ruke 3-4.000 stranica u A4 formatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže svaka čast na volji i entuzijazmu! :respect: Biće to i više nego dobro kada završiš! :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Go for it!!!! :D:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcu sa Nesom kako da ga postavimo da mogu svi da skinu.

Donesi na disku na Okupljanju...onda to okačim na FLCS server i svi mogu da skinu... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno Danas Farbanje, sutra poliranje,

a i far je stigao

111.jpg

112.jpg

113.jpg

sklapanje pocinje u cetvrtak i nadam se zavrsava za do nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

far (nov nikad montiran u kompltu sa d2r sijalicom) kupljen na ebay-u za 200e i jos 60e dok je stigao do mene :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sijalice nisam menjao, a trebao sam stare su bile prilicno mrtve.

trazio sam nove ali u Beogradu original d2r nisam nasao ispod 70e, a trenutno je budzet za auto pri kraju a ima gomila sitnica da se uradi (klima, trap, ulje, antifriz.........) probati da i nju nabavim.

Probao sam kineske d2r i jedva se vratio kuci, bile su gore od 10g starih mozda malo jace ali su bacale totalno bezveze,

i naravno sutradan vracene.

Ako neko ima kombinaciju za original po dobroj ceni neka javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mozda imam neke polovne sa dobrom bojom (ne kao sto su tvoje sijale) ali ne znam da li bi se uklopile sa novom. Jedno da skoknes do mene da probamo i odemo na klopu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

boja mi trenutno nije bitna, bitno je da daje vise svetlosti.

Mogo bih da skoknem do tebe kad auto bude gotov i spreman za put, mozda sledeci vikend, a videcu sa jos nekim iz kluba ako hoce da se provoza i klopa nesto :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...