Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

e ovo je moj bravo...sve je fabricki,ali planiram neke felne da uzmem i da ugradim xsenon svetla... B)

avLZi.jpg avOtr.jpg

stavite neki komentar.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAVO! Milane i dobro došao. lep ti "bravić", taman kad sam mislio da je druga slika "prvarathumbup.gif" ono spazih da su cajgeri. Šta to on samo 97.000 prešao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i na tarabi je pisalo p***a a nije :p:P:p,salim se malo... kad sam ga spojio na komp imao je oko 140.000 predjenih,ali to nije nista,za takvu masinu :p,uradio sam mu ful servis i sad sam miran... a sad na satu pise 103.506 km,malo sam povecao kilometrazu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav "komsija"

Bravo ti spolja isti kao moj :) cak je i ogreban na prednjem braniku, desna strana (bas kao i moj) :)

Razmisli o tome da pre xenona ubacis one farove sa socivom sto ima marea, ja sam progledao sa njima u odnosu na te klasicne koje ti imas :) Na Bubnju polovni 35 evra komad :)

za xenone imas ovde lika na forumu sa nickom error, svi ovde kod njega ugradjuju, i koliko vidim jako profesionalan i korektan mladic :) cini mi se da je cena 80 evra za tvoj auto :thumbsup:

evo ti i tema o xenonima pa malo prelistaj cisto da vidis sta ima :)

Neka te auto lepo sluzi i mogao si jos koju sliku ubaciti, te nas malo vise informisati o svom ljubimcu :) vidim jtd je, koje je god? slike unutrasnjosti, ovo-ono :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lepa masina,PUNOOOOOOO lepsi od Bokijinog :rolleyes:

Evo sad videh...PALI babu...Ne primam se ja na te fore.Stvarno je lep auto,sigurno bi odneo pobedu na sajmu poljoprivrednih masina. :thumbsup: Meni moj reso na plin sasvim odgovara.A jednog lepog dana kad m TNGay spasimo planetu,zabranicemo sve sto radi na dizlo.A najstrasnije cemo se obracunati sa nekim kuchkama izdajnickim koje su prebegle u dizel tabor.Nek se prepoznaju sami... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Bravo ko što svaki Bravo mora biti :thumbsup: Treba nabaciti već pomenute farove naravno sa sve xenonima unutra, alu 15-ice bar i ovakve pragove

P.S.

Mogao bi da mi daš da isčitam tu tvoju mapu od 170KS, al pre toga da stanemo na crtu :rofl:

Edited by Bravo JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep bravo...koliko ima ks... ja sa mojim bravom 1.9 jtd 170 i ne znam dal moze jos... :)

BravoJTD

mislim da je milan mislio na 170 km/h a ne na 170KS ;)

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jes malo čudno ali nisam hteo da protivrečim. Iskreno sa postojećom mehanikom više od 150KS ne bi tebalo da može, baš sam voleo da vidim tu mapu koja izvlači 170KS. Zato sam i napisao da se mi prvo poflekamo na 200, 400 ili 1000m ne treba mi više pa da vidimo te konje vrane :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep BRAVO :)

Postavi jos koju slicicu da vidimo malo vise tog lepotana .

Moze 1.9 i preko 170km/h al samo treba naci lepog puta za takvo nesto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebno mu je jedno lagano poliranje... lim je u prilično dobrom stanju pa je šteta ne održavati ga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar izgleda ocuvan....

neke 16ke plus mozda crni krov, i tamna stakla bi bilo dobro :)

btw peri ga redovno :)

Edited by AnDel

Share this post


Link to post
Share on other sites

perem,a felne stizu dogodine ili sledece godine... :)

zatamnio bi stakla, pa ne znam koliko sme da se zatamni... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da obnovimo fotografije... :D

p1010006ma.jpg

p1010007d.jpg

p1010001iv.jpg

23096218528588865441392.jpg

p1010002td.jpg

p1010007kg.jpg

p1010003jz.jpg

21867220290672640800410.jpg

21867220290673640800310.jpg

21957020096238660243810.jpg

24077021062940896906910.jpg

Posle odredjenog vremena,kupio sam felne "15 original italy 4x98,kupio sam gume "Yokohama" 195/50 r15 nove... Ubacio sam bi xenon (6000k) i bele led pozicije,kupio sam naslon za ruku(bubanj potok),ofarbao sam kociona kljesta i nazad dobos sve u crvenu boju... Muzika je fabricka samo sam ubacio aktivnu SAL bazuku 250w "10tka i radi super,kad sam kupio kola bio je neki cd player pioneer nema mp3 ali ima izlaz za pojacalo,tako da nisam hteo sa menjam,ali kad budu bolji dani,kupice se i nov player :D Odradio sam mu na zadnje staklo neki stiker kao sto ima moj drugar sa foruma vozi crnog punta... E sad sledeci planovi su,kacket i pragovi,mozda glago spustanje zadnjeg dela,i zatamljivanje zadnjih stakala od 25%... Ajde da vidim i vase komentare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto, lepo mu stoje nove felne.

Neko ti odgrizao krilce kod zadnjeg desnog točka! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...