Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma dzaba si ga picnuo kad vise nema felne :harhar:

Sta ti je sa desnim coskom prednjeg branika, si ga negde ocesao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda ce biti drugih felni na prolece :p

Pa sa takvim branikom sam kupio,ali to cu da sredim na prolece jer necu sad preko zime mozda me neko opi*di :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo izgleda nema sta! Samo tako nastavi, bez preterivanja!

Reci mi kada si skinuo oznake,sto i ja planiram,jel bilo razlike u nijansi farbe na tom mestu???

I,jel su one samo zalepljene ili ostaju neke rupe i slicno?

Edited by saleTIPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mogu ja da ti odgovorim u njegovo ime, a on posle neka samo potvrdi, posto sam video njegov auto, razlike u boji nije bilo, stim sto je on posle onaj lepak sto je ostao skidao acetonom, pa kada se malo zadubis deluje da je matiralo, ali sve se to sa polirkom sredi, i nije uocljivo dok se bas ne priblizis na koji cm. Moj predlog ti je da lepak skines sa petrolejom, ja sam sa njim skidao asfalt koji se zalepio na auto sveze ofarban koji je prosao kroz tek asfaltiranu ulicu, bio je kao da je neko deo ispod lajsne farbao cetkom u crno, i zvali smo odma lakilera koji nam je farbao, kaze uzmite petrolej i puno krpa, i samo lagano sve ce se skinuti, i tako je bilo, nismo morali ni da poliramo, e sada da li ti imas rupice na tipu to ne znam, na bravu nema. Ali kad budes skidao grej malo sa fenom za kosu, da lepak popusti i tako ces skinuti lakse i moguce da ti ni ne ostane puno lepka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto reko "Kuvalja" sve je lepo ispalo,samo ja nisam znao i skidao sam sa acetonom,ali sad se i ne vidi da je natirano od mnogo pranja i ok izgleda... nisu bile rupe ili tome slicno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da obnovim temu

Dugo ocekivani fabricki naslon od maree

Fotografija0493.jpg

Fotografija0494.jpg

I ubacena sijalica u kasetu,fabricki je bio otvor ali nije bilo nista pa sam i to ubacio iz maree

Fotografija0495.jpg

Dobio sam neku ponudu da uzmem ove felne Borbet T 4x98 original za fiata,pa sta vi kazete?]

Fotografija0498.jpg Fotografija0499.jpg

Fotografija0500.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako da bog i ja ga danas uzimam :) jos kad sam video kako je dobro kod tebe cucnuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotografija0515.jpg Fotografija0516.jpg Fotografija0517.jpg

Hteo bi da uzmem neke opruge da ga malo spustim jer me nervira ovaj zadnji kraj sto je tako podignut :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo ,neka prelazna bolest ,svi u staroj pazovi imaju iztu slicicu na zadnjem staklu :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako menjas opruge nemoj samo nazad ili sve cetri ili nikako ali ako te nervira taj zadnji kraj mozes samo nazad da sabijes opruge..ja sam to uradio na sve cetri nista preterano i zadovoljan sam dobijenim..imas u batajnici coveka koji to radi bez greske..mada ako spustas auto preko 3-4cm onda bolje zameniti oprugewelcome.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se slazem sa ovim ili sve 4 ili nista, a sa sabijanjem, kracenjem i drugim akrobacijama, ja nisam bas za to, nije ni vredno rizika, pogotovo sto opruge makar ove polovne nisu uopste skupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...