Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma kod mene se ta krilca noktima drže da ne otpadnu :whistle:

Nego posle takvog iskustva, jesi li baš ubeđen da su pragovi + spuštanje prava stvar? Ne ulazim u estetiku jer je to stvar ukusa, već samo iz ugla praktičnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sam bio uleteo u krivinu a pored bila bandera i neki ivicnjak pa malo zakacio,ali pragove treba uzeti,nije za odmet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja videh tvoj auto u novom sadu na ovoj manifestaciji, ali nesto ne videh da si nam se javio :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nice komso, nice :)

nego, nesto gledam, sto krijes tablicu kad si je ostavio vidnu na prvoj slicu, treceg posta, ove strane?! ;):) :) harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbte strasnoca sta rade i sta stavljaju na tablice,pa ST nema veze sa nazivom mesta....strasno da je SP,pa u redu.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SP je Smederevska Palanka

Pa moze i tako,ali kao ni pazova ,tako ni s.palanka nije imala ne znam sada ,svoje tablice.

Bitno je to,da je Bravisa vrh! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad u nedelju...? pa javio sam se Podvarku,a vas nisam video :(:D

Njih ne možeš da promašiš... možda se može desiti da ih ne vidiš, ali ih UVEK možeš ČUTI :D

Pa kad "gospoda" iz Pazove nece da imaju Indjiske tablice! :harhar:

Inace komsija super ti je Bravo! :thumbup:

Pa oni verovatno ne žele da budu in (in - u trendu :D ) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo izgleda bravo,svaka cast :thumbsup: gde si radio tu nalepnicu i koliko je kostala?pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad "gospoda" iz Pazove nece da imaju Indjiske tablice! :harhar:

Inace komsija super ti je Bravo! :thumbup:

haha,pazova je opstina a ne samo indjija :harhar: :harhar:

Hvala komsija :thumbsup:

lepo izgleda bravo,svaka cast :thumbsup: gde si radio tu nalepnicu i koliko je kostala?pozz

Hvala... Nalepnicu sam radio kod jednog lika tu kod mene u Pazovi,ali radili smo ja i drug istu,tako da nam je uzeo komplet 1500 din... crtanje slike,preslikavanje,secenje slike,ima dosta posla... znaci izasla me oko 750dindzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako,moj drug ima u Fiat-Marei 2.4TD i ima zvizdaljku u auspuhu ili kako da je vec nazovem,a hteo bi i ja da stavim,pa me zanima gde to ima da se kupi mozda je neko cuo i video pa ako zna nek mi rekne... On kad je kupio kola nije spocetka provalio sta je to,pa je oterao kod majstora da cuje sta se to zuji,pa sad nece da skine,jer se stvarno extra cuje :thumbsup:

ovako izgleda :)

turbosoundzvizdaljkafak.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje napravi kršten izduv, JTD može jako lepo da se čuje kad se uradi kako treba, a ne tu neke duvaljke i zviždaljke :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba, ja sam za 50€ završio ceo izduv kod Bate u Petrovaradinu, napravio mi je sjajan protočni zadnji lonac, poskidao mi srednji i katalizator, tako da sad imam samo cev od početka do kraja, i eto taj jedan protočni :)

Treba čuti, kad se vozi normalno nema nikakve razlike skoro u odnosu na fabrički, jedva da se nešto primeti, ali zato kad se patosira, tornado :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahah,kad prodje 3000 onda se cuje,a? :D

jel ide brze sad kad si mu skinuo katalizator i drugi lonac stavio...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad imam u planu da uzmem kacket,ali onaj siri (2500din), a hteo bi i pragove,pa ne znam dal da uzmem HGT ili od Abart-a...? sta vi mislite...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...