Jump to content
FAS Goran
keep on rolling

Farbanje felni, niklovanje, sređivanje…I styling takođe

Recommended Posts

ok, moja felna ima malo gusce krake, a sta je sa felnom koja ima npr 4ili5 malih kraka, tj velike rupe pa se lepo vidi felna i iznutra i spolja? drugo zbog cega se podrazumevala cela felna je jer je moja felna plastificirana, pa je malo verovatno da ce skinuti plastifikaciju spolja, a unutra ne, a da to izgleda pristojno!

nema veze, ne zameram mu to, nego mrzim te majstorske fore, kao dogovoreno, pa posle bude jao ovo jao ono, i sad sta? pa znas, sad tu ima vise posla, pa nece biti za 2 dana nego za tri, pa to nije vise onda 40nego 50-60€! ma pazi molim te!

nema veze, rekao sam mu radicemo, ali da pazi kako radi jer sam kao sto znate detaljista i hocu da bude kao nova felna! a ne posle ovde curnulo, tamo se okrzalo, ovamo se ljusti i sl...

jos jednom kazem, mozda je majstor u pravu, verovatno jeste i neka je, i cena nije problem, problem su samo dve stvari-trebalo je da mi to kaze prvi put kad smo se videli, a drugi je to da uradi felnu kako treba. ako ih uradi tako da ja budem zadovoljan uradjenim, onda nije nista problem, i opet bih kod njega radio, ali ako ispadne lose, onda necu moci da ne kazem kako je los, ovakav i onakav.

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice mozes da kazes sta ti volja i kako ti kazes tako ce da bude, ja ne mogu da branim ni tebe ni njega, on mi je drugar, tebe poznajem i zelim da se lepo zavrsi sve :D

zato mogu samo da ti kazem kad vidim felne, da li mi se svidja ili ne kako su uradjene ... da se niko ne ljuti

Share this post


Link to post
Share on other sites

dogovorili smo se istog trenutka, po njegovim recima u sredu treba da podignem gotove felne.

da li ce to biti prvi farbar koji ce ispostovati termin koji je sam odredio? :D

videcemo, znam da prethodnih 5 (a jedan cak 2 puta) nisu bili u stanju da to urade :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne stigle, michelinke legle sve 4.

e sad, da li sam zadovoljan postignutim efektom? za moj ukus, lepo!

da li sam zadovoljan kvalitetom farbanja? necu reci da sam nezadovoljan. ali nisam ni zadovoljan. nisam. trebalo je bolje i pedantnije uraditi posao. od curenja farbe do skidanja plastifikacije posebno u onom delu unutra tj nazad.

ali s obzirom da su u pitanju felne to sam ja sad primetio i niko vise do sledeceg skidanja tocka. zato no hard feelings, sve ok, guramo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino sto je slikano mobom, pa pod svetlom ovim, pa felne ciste a auto nije, pa zato izgledaju dosta svetlije felne, ali kad se opere auto, pa po suncu bice to to.

rekoh ja, jako sam zadovoljan efektom ovih felni u beloj boji na belom stilu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...