Jump to content
FAS Goran
boki

Kao Monte Carlo sija Montenegro

Recommended Posts

s´obzirom da je ova pesma na mnogim forumima proglasena najglupljom na svetu,i mislim da je zasluzila da temu nazovemo po njoj ima jos glupljih:

Mislila ja sam cenis me barem

sto ti se dajem dusom i telom

neko mi rece pricas po gradu

laka sam ti roba drustvu celom

Refren

Meni si pricao u zavezu samnom

nikada niko saznati nece

sa zenom zivis samo zbog dece

a ja sam tvoja oaza srece

Ti imas cerku ona je zensko

kako se barem ne plasis toga

moze i njoj to da se desi

da nekog voli ko samog Boga

Mnogo sam dala, trazila malo

ni delic toga ti nisi vredan

prodao si me za sitne pare

nisi svestan koliko si bedan

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva je ovo pesmetina,nismo ni svesni :thumbdown: sta je tekstopisac hteo da iskaze sa ovim tekstom,ja mislim da i on nezna sta je napisao.ovo peva verovatno neko iz granda :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno, nema šta... Hit nad hitovima...

"Ti imas cerku ona je zensko"

Htela je da kaže da on stvarno ima ćerku a ne sina tranvestita... ili kako se već kaže... hahahahahaha

Edited by etibor

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA SAM MLADIC OD PEDESET LJETA

STO SAM MATOR NISTA MI NE SMETA

SVE ME CURE OKO KUCE JURE

KAZE MAJKA TO JE ZBOG FRIZURE!

by:

mrbsS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

crkni pukni,mene voli mile,kakve su ovo reci,pa gde izbunari boki ovu zaklinu.stvarno vrhunska glupost,a da nezaboravim boru drljacu,pravi ljakse :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavite znak :nuke::excl: na temu.da ljudi znaju da ulaze na sopstvenu odgovornost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ovaj konj preko 60 godina.

inače asortiman mu je bio umereno šaljiv dok ne nastupi ovo vreme opšte razuzdanosti i blesavosti. Pošto dugo pamtim (dok me pamćenje još služi) tek da primetim da se pojava pesama ovakvog sadržaja i tematskih poruka uvek javljala pre neke velike gluposti koja je sledila posle... (ratovanje, ludovanje, bombardovanje..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu, kakve zle pesmice :rofl: :rofl:

Evo jedne za Bokija, nije strasna kao one iznad, ali peva Ima ima Stila, a on je taj :harhar::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL sve bolje od boljeg, sta su u stanju ljudi da slusaju i da jos placaju za to, aaauuuuuuuuuuu treba prsnuti sa mozgom pa slusati ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu nisam fašista, ali mislim da u slučajevima kad naciji preti ozbiljna opasnost usled dejstva ovakve umetnosti, a i budžet je pukao izgleda, ne bi bilo lože da se jednim potezom reše dva problema... Osvane neki utorak, na primer, i odjednom - n e m a ! gde su, šta su!? Ne postoje više i kraj. Biro za zapošljavanje bogatiji za stotinak članova, ostali u poljoprivredu... nema više Goca, Cica, Ceca, meki, Sneki, Siki . . donji prag tolerancije "Lane moje - ovo ono", može i Jordan, ko hoće malo žešće, eno Borba Čorba... sve su to narodnjaci! - ali novi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne dodje vojska da sredi stvar, gosn Boki, najljubaznije Vas molim, pokušajte da nadjete jednu veoma retku pesmu, nažalost sa njom je počeo opšti sunovrat: ne bi ste se setili NIKAD. Nije odavde, pesma je Iz Zagreba je!!! Naravno u orijentalnom duhu.

Obzirom da ne znam o kome je izvodjaču reč, kao i da nisam u prilici da reprodukujem karakteristične refrene pesme potsetiću na karakteristike melodije i spota u celini. (recimo da je to bili 87,88 god.)

1. Spot se odigrava u Zagrebu, u neobaroknom ambijentu, prohladan dan , pred nekom impozantnom klasičnom zgradom, sa stepeništem niz koje se skotrljavaju dečija kolica (asocijacija na oklopnjaču Potemkin, Eizenštajn)- sve snimano dinamičnim kadrom i širokougaonim objektivom.

2. Pošto su se kolica netragom otkotrljala, iz zgrade istrčava rasčupani umetnik u svilenom belom odelu, neodredjene nacionalne pripradnosti, širi ruke i pesma počine:

ŽIV MI BIO ZAGREB BREJ - KAJ SE SKRIVAŠ V MEGLI TEJ!

TI SE NEMAŠ NIKAM STIDET - TI SE NEMAŠ SRAMIT KAAAAAJ!!! (ili tako već nekako)

3. Pesma završava kadrom gde mladić u belom svilenom odelu odlazi sa trga (gde se cela pesma i odigrala)... Volgom!, crnom!, sa zavesama pozadi....

Melodika muzičkog ostvarenja je protkana istambulsko-bagdadskim nemogućim ritmom u kombinaciji zurli, talambasa koševa (doboša) i tamburica (naravno)..

Nažalost, ubrzo po pojavi ove pesme u zemlji je nastao haos.

Molim Vas pokušajte da nadjete negde ovaj domet.

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

g damjanovic ja stvarno ne bi mogao da se prihvatim takve odgovornosti da vam obecam da cu da trazim...ali ako nekad naidjem na nju javicu vam...pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...