Jump to content
FAS Goran
boki

Kao Monte Carlo sija Montenegro

Recommended Posts

Ti voziš Ferari - po gradu si glavni.... Ja ne znam kome je u nadležnosti briga oko vaspitavanja mladjih naraštaja... Crkvi?, Ministartsvu Kulture, Ministartsvu sporta...obrazovanja...ali, recimo koliko sam imao razumevanja za jeftinu razonodu tokom decenije očaja i ratovanja - kome sad ovo treba. šta, inercija, donosi pare, plaćaju se porezi, isplati se državi - PUNI SE BUDŽET? Kao i kladionice? Kao i splavovi? Joj, nagrdićemo se skroz, lično obožavam ovu nadrealnu temu, treba o ovim glupostima pisati i isticari primere - jer koliko vidim jedino se naš Forum bavi porugom ovakvih sr...anja! Ima neka emisija na B92, gde neka voditeljka, vrlo mlada obilazi gradove naše bivše zemlje (nisam uopšte YUnostalgičar), i dodje u Jajce. Šta se sluša? CECA I JECA! Intervjuiše nekoliko momaka, negde zavučenih pod zidine gradske tvrdjave, pita ih "šra radite vi momci", kažu mi smo hiphoperi, reperi...eto nas nekoliko. A ostali - kaže idu u diskoteke. Šta se tamo sluša? CECA. Pazi ovo - Jajce je u pitanju! Znači bio rat, Hrvati pravili čuda...i to. Animozitet vlada i prema "ćetnicima", ali opet CECA: Idemo dalje. Sledeća emisija Sremska Mitrovica. Diskoteke, kafići...šta slušate ljudi: CECU i JECU.

Šta je to što nas vuče prema Stambolu, Damasku, Bagdadu... Kakve to veze ima sa nama poBogu!

Inače za ljubitelje prastare Srpske, Bugarske, Grčke crkvene, a i narodne muzike - pokušajte da nadjete na YouTube-u pevanje Divne Ljubojević, braće Teofilović..Biljane Krstić to bre nema veze sa ovim cirkusom!!!! Kakva Sinead O.Connor, (Irska, Engleska), Enya (Irska)... Nana Muskuri (grčka), Maria Dolores Pradera (Španija). Ja ne znam šta nas to vuče prema Bosforu i Dardanelima - kad (sem 500 godina ropstva) ništa od njih pametno ne povukosmo sem talambasa, zurli koševa i ritma gde jedino možete da skačete na sto, "kačite veš" rukama i ostale egzibicionističke gluposti - a mogli smo! Ima u Turaka i mnogo pametnijih stvari (higijena, odnos prema ženama...itd)

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali, recimo koliko sam imao razumevanja za jeftinu razonodu tokom decenije očaja i ratovanja - kome sad ovo treba. šta, inercija, donosi pare, plaćaju se porezi, isplati se državi - PUNI SE BUDŽET?...

Ova pesma i jeste iz tog vremena... :thumbup:

Ali, nije se tu ništa mnogo promenilo jer npr. ova je novija:

http://www.youtube.com/watch?v=Ipxex3QPYaE

Ipak...treba priznati da ovo ipak nikada neće pustiti na RTS-u...a, neće ni na Pinku...osim ako Fazlija ne plati... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema dalje :blink:

Ovo je drkanje klasicno,ovaj lik je pevac grupe Pero Deformero,potrazite na You Tubetu njihove pesme ;) Nije ovo za ovu temu...

Edited by TheWickerMan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno sam tvrdio da je Šekspir oduvek bio rado prisutan na ovim prostorima.... Strast, dilema, savest i epilog: jezik za zube...pa šta bude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je definitivno za ovu temu:

Ovakve mediokritete ne treba ni komentarisato ali moram! :wallbash: Pa ovaj je faca dok peva i kad treba da opsuje onda se stisa! :question:

Lepo vaspitano dete sta cesh :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz bliske nam Bugarske stižu dve umetnice i jedan umetnik

Nekom će se dopasti plava polovina ovog ženskog dueta, nekom crna, ženskom delu foruma se možda dopadne i umetnik, ali za mene je ipak MERCEDES.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...