Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Dunlop ima neku politiku cena za dimenzije. Otišao da naručim 185/65R15 po 8500 din komad a drugar vulkanizer dobio taze 195ice po 6300 komad.

Letos uzeo Dunlop SportBluResponse, 205/55/16, za 8000 din po komadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma "Pneumatik", na kruznom putu oko Cacka, drzi je caletov poznanik i kod njih vec duze vreme uzimam gume jer imaju extra cene.

Inace, konkretno Dunlop nabavljaju od firme "Baki" d.o.o iz Kragujevca koja je ovlasceni uvoznik za Good Year, Dunlop, Sava, Fulda za Srbiju... Bas sam tada kontaktirao naseg drugara i kolegu Siktera posto covek radi u toj firmi u Kragujevcu da mi proveri cene u centrali. I on se sam iznenadio tolikoj razlici u ceni. Inace imam njihovu garanciju na 3 godine, gume su bile 3 meseca stare, made in Germany:

 

240120152458.jpg 200720141970.jpg 200720141971.jpg 200720141967.jpg

 

Inace, za razliku u ceni ovde kod nas u BG i njihove cene, ustedi se guma na kompletu.

Sto se tice drugog pitanja, pisao sam u temi, da ne davim opet. Izuzetno sam zadovoljan, poredeci sa Conti PremiumContact 2 i  Michelin Primacy HP koje sam prethodno takodje kod njih uzimao. Tiha, udobna, odlicno drzi na suvom, nisam je terao do granice na mokrom za neke zakljucke na toj podlozi. Za sada generalno izuzetno dobri utisci, a pokupila je i odlicne ocene na testovima. To me je, uz cenu, najvise i opredelilo da je probam, posto sam jurio Pirelli P7 Cinturato.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dunlop je uvek važila za vrhunsku gumu.. samo je kod nas bila slabo zastupljena, al ja nikad ne bih bežao od njihovih guma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde? U odnosu na Conti gde su?

Od kako se je pojavila na vrhu! Jednostavno po testovima bolje nema!

Dok se nije conti sa Premium contact 5 pojavila bila je nedodirljiva. sada se njih dve smenjuju na vrhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dunlop ima neku politiku cena za dimenzije. Otišao da naručim 185/65R15 po 8500 din komad a drugar vulkanizer dobio taze 195ice po 6300 komad.

Stavio mi da probam dve bez ikakve obaveze kupnje. Probao dobro stoje i uzeo još dve. Nisam zažalio prezadovoljan sam a ušparao za jednu gumu!

@diskusija ima 70000 i kusur! Tačnije 70890 km.

@ marko nisam nikada predstavio auto. Jbg bilo mi nekako bez veze tada mi izgledalo kao neko hvalisanje ali vidim da sam pogrešio.

SVe sto nije 195/65 R15 kosta vise . Ta je dimenzija najjeftinija kod svih, ne samo kod Dunlopa. U 16 cola je 205/55, u 14 je to 175/65, u 17 cola 225/45. To je tako i mi ne ne mozemo da menjamo tu nesto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolege.

Pa onda kolege iz te struke mogu poneku cenu da napisu, neku akciju i sl :-)

Ja pokusavam od novembra da nadjem nesto povoljnije (letnje, cenovno vansezonski)ali u dimenziji 205/60-15 nema niko nista

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se od svega najviše svidelo dvorište, trava, tuje,lampe, behaton, kapija.. vrhunsko dvorište..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš za Mito na limundu za 1000 dinara. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogi druže stavi der naočare. :geek:  Ovo dvoje nema veze s vezom :D

ko zna šta je Bogi gledao.. al ni slično :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja to stavljao vezano za 

 

Ne znam da li je ok cena, ali bas dobro izgleda :D
915dd97ea1d1688da8a7f0c9e82c6560.jpg

...nego onako, ako nekom treba!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neophodna stvarcica, vrlo retko se moze naci ovako posebno, a i brzo ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

momci gde mogu da nadjem za punta mk2 nosac metlice  brisaca,danas mi s odvalio,tacnije pojeo se navoj na nosacu metlice, pa vrti se u prazno,osovinica se okrece spolja sto ulazi u noac ali on ne mrda.

neki autootpad u beogradu ako ima,moye i novi brograd,tamo radim 

ovaj sraf sto ulazi u nosac metlice,na nosacu metice oblizo navoj,pojelo se

hvala unapred

05_pry_wiper_arm_off.jpg

Edited by acca90

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su nutevi. Možeš za prvu priliku da namotaš izolir traku i da stegneš. Ako to ne upali onda što pre zameni da ne sjebe nuteve na osovini / onda ne gine zamena celih makaza. Imaš temu sa otpadima. http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/page-14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...