Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
silenci

punto 1.9d

Recommended Posts

A koliko kostaju poziciona svetla koja si stavio,  sto su kao plavkaste boje? Lepsa su defitnitivno od onih klasicnih belih tj. zutih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma one plave pozicije cu da skinem,il umesto njih samo stavim bele diode,one kostaju oko 200 dinara,a diode sto sam stavio ne kostaju nista,kolega mi dao,a sam sam ih montirao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo_0096.jpg

evo ga ravan srem,negde blizu obedske bare,mogli bi tamo da pravimo neki rostilj

 

Photo_0100.jpg

ovo je blizu reke save kod progara,a ovo je vodotoranj

 

Photo_0101.jpg

 

20130419023436_photo_5.jpg

i naleteo sam na ovo cudo nismo juke,blizu mene na savi testirali ga ljudi iz automagazina,bas su ga cepali,a auto fantasticno izgleda 200 konja

bice slika kod njih na sajtu,automagazin

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican je punto!

 

 

meni te diode u otvorima za vazduh izgledaju odlicno!

 

gledao sam takvog Punta sa xenonima i hladno bijelim led diodama u tim otvorima!  izgledaju  :unworthy:

 

ja bi iskreno skinuo te plave odma, a i te maglenke (ali ako se tebi svidjaju onda ok)  ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja svaki dan testiram punta,samo ne za casopise,vec za moju dusu :laughing:  :thumbsup:  :police:

hvala zoranicu,skinucu plave diode i meni bodu oci,al nikako da nadjem vremena da ih poskidam,a maglenke ostavljam,za sad nisu ni povezane,a xenone imam

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSCF0101.jpg

danas kompletno oprana i ociscenja unutrasnjost,bas je bilo strokavo skroz :thumbsup: 

 

DSCF0060.jpg

na putu za sirogojno,tj kad sam se vracao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi je cudno kad vidim neke verzije punta koje nemaju pokazivac temperature :) mada i drug na astri H  sedan 2010. nema pokazivac temperature nego samo obrtomer, kilometar sat i gorivo.  Je l' kod tebe postoji neka lampica koja upozorava ukoliko dodje do pregrevanja tempterature motora ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

,e druze,ja sam ugradio digitalni pokazivac temperature,e to je ono levo sto pise 40 ,tj koliko ima stepeni,temperatura motora,a tu mogu i da gledam spoljnu temperaturu,kao i koliki je napon akumulatora i evo vec preko 3 godine radi bez problema :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korisna stvarcica ako sve to pokazuje. Fino si je smestio u levom uglu, ne smeta pri voznji a korisna u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ,sve to pokazuje,ima i da pokazuje broj obrtaja,al treba neki deo da se stavi na alternator :question:

sad kad sam isao do zlatibora i nazad i jos se vozikao svuda pomalo,za 6500 dinara,presao sam 900 km,sad dal je to dobra potrosnja,ne znam,jer nemam bord kompijuter

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne,sa slaninom sa zlatibora :harhar:

salim se,sa silikon sprejom sam isprskao,jer odbija prasinu i drzi tako sigurno par meseci,bolje je negoli oni sprejevi za instrument table

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam jedan fin sajt za proracun potrosnje goriva i po njemu ispada da ti je sa 6500 din i predjenih 900 km prosecno auto trosio 4.81 l/100 km naravno ubacio sam cenu litra od 150 din. Mozes i sam to da proveris na http://www.marutiserbia.com/potrosnjagoriva.html

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee super,hvala ti puno,nisam znao,pa sipao sam eurodizel po ceni od 151.40,tako da je to jos manja potrosnja, a i ovako je onda  super potrosnja,jer ga nisam stedeo, kad sam isao do tare i kad sam isao do sirogojna,ono je bio pravi reli,jer nema puno saobracaja :thumbsup: a putevi su ko stvoreni za uzivanje i za voznju

 

DSCF0069.jpg

:clap: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sipao sam eurodizel po ceni od 151.40

MOL :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...