Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
silenci

punto 1.9d

Recommended Posts

e drugari gde bi mogao da nadjem neka prava sedista za punto,il ako moze za zamenu,posto ova moja su nekako bas prostacka. i dal mogu od nekog drugog auta i koliko kostaju otprilike :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu od 147, na sraf... (samo prednja naravno, zadnju klupu bi morao da prepravljas) Tako bar kazu drugi, nisam imao viska love da probam :)

Skoro sam video na nekim oglasima. Komplet enterijer za Punta (sva sedista, tapacirung, polica, drzaci police...) za 300eur. Na slikama su lepo izgledala, ali standardna plava boja za Puntice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjen si juce ispred Rodica bio si parkiran preko puta mene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotka je odlicna, nego ti auto prljav :D

Ajde, mani se ti menjanja tih sedista zasad, pa prvo ofarbaj ove branike ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto mi je crko regler na alternatoru :crybaby: i par dana trazenja istog,kao da je od ferarija,danas sam ga kupio u kit komercu 4950 :rant: je kostao,dok u ac bogunovic isti regler kosta 5500 :wallbash: ,u pitanju je denzo marka.u ap sportu ga nisu imali na stanju,kod njih je oko 4000.i posle 5 dana,sutra cu ponovo da vozim auto :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci odose pare za spojler i branike :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jest,nije mala cifra taj regler,pa paknove i dobose sam platio ukupno 4500.al sta da se radi,samo da ga ja vozim dalje,a od spojlera i farbanje branika tesko da ce ista biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas maler :angry:

a opet sa duge strane sve je to manje vise potrosna roba :unsure:

tako da ti je sad autic opet u top formi :thumbup:

sa novim delovima B) i sto je najbitnije siguran za voznju :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa malo da osvezim temu,stavio sam diodice,kao dnevna svetla, :thumbsup: pa cemo videti kako vremenom to funkcionise.montirao sam ih odmah ispod fara na rub branika i lepo se uklopilo.nije teska majstorija,treba malo vise koncentracije kad se lepe diode,ja sam ih lepio silikonom,nekako najbolji izbor.spojio sam ih zajedno sa fabrickim pozicijama :clap:

i_9d9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra lepo čuči - dobio si posao i za mk2b :thumbup: dogovorićemo se u nedelju :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali updare: :welcome: :danas sam malo testirao moje zimske gume i mogu reci dobro su se pokazale,eve pohvale za hankooh w400 koje su na pogonskoj osovini :thumbsup:

diode mi se sjebale skroz :crybaby::crybaby: :skinuo sam ih,al kad malo prolepsa vreme montiram neke dobre maglenke i kad budem montirao letnje gume,pozadi montiram distancere od 10mm,drugar na otpadu ih ima

IMG00489.jpg IMG00490.jpg

:thumbsup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam montirao letnje gume tigar hitris 185/60 r14,kupio sam 2 komada od druga clana Marko BK. :thumbsup::thumbsup: cak mi ih je doterao kuci

i njih sam montirao napred,dok su pozadi mischelin energy

takodje sam konacno zavrsio i sredjivanje i farbanje felni,pa dajte komentar kako je ispalo,trudio sam se koliko sam mogao :whistle: ,jer sam ih sam sredjivao

a nabavio sam i 2 distancera od yuga pa cu to jednom da montiram pozadi,kad budem farbao dobose,naravno u white boju :harhar:

eee sad moj punto izgleda navija za partizan :rant: ja za zvezdu :w00t::unworthy:

IMG00541.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda lepo!!!Stvarno,po meni je jako lepo i uvek mi se dopadao punto ne bitno 2 ili 3

beli sa crnim branicima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose, nije lose :)

Nego, daj zameni te bocne lajsne, nisu uopste skupe one "prave"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...