Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

:laughing: ma nisam

Kia do 3500 valjana i uz to tako lepa i dobra kao stilo ? :D Ima budzet 4k evropskih, al 5 glava mora da se ostavi po strani za eventualne servise i dorade kupljenog auta. Nije nijedan bez ulaganja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš pre neki dan kupujem u prodavnici i uleće neki Stilo po sred trotoara, pali sva 4 i izlazi lik sa zalizanom kosom, u trenerci, duksu i kožnoj jakni, još jednom zaliže kosu pri izlasku da bude još masnija, ulazi u prodavnicu i krene kasirki da prodaje neku glupu priču. Dok sam ja uzeo šta mi je trebalo on je uzeo Drina cigare i krenuo da traži po džepovima nešto, prvo baci 50e i pita kasirku jel ima da mu razmeni i žena normalno kaže da ne prima i onda kao vadi iz zadnjeg džepa 1000din i još 200, baca 200 na pult i još dodaje 20 i 10 i na to kaže ne treba kusur, aj da ti za kafu ostavim :wallbash: Verovatno će uzeti skuplje cigare kad proda G2 koji mu je trenutno u oglasima..Kad sam ovo video bilo mi žao Stila šta je dočekao. I još kao šlag na tortu uleće odmah u kola, pali čim je dao kontakt, pali gume i odalzi :fish:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miske, izvini, mislio sam da se mozda gadja neki Pro Cee'd...

uleće neki Stilo po sred trotoara, pali sva 4 i izlazi lik sa zalizanom kosom, u trenerci, duksu i kožnoj jakni, još jednom zaliže kosu pri izlasku da bude još masnija, ulazi u prodavnicu i krene kasirki da prodaje neku glupu priču

Je li to bio neko od nasih ;) ? Pazi, po ponasanju i styling-u realno isti ja, samo sto se sisam na keca ili dvojku...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije naš, forum koliko-toliko uči ljude nekim manirima kada čitaju tuđe gluposti, ovaj verujem da ništa nije učiio kad ostavlja kasirki bakiš 30 dinara :wallbash:

Ajde za stajanje na trotoaru, ali ne verujem da bi ti palio gume da impresioniraš kasirku :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih impresioniram tako sto upasujem duks u trenerku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili džemper i još bolje košulju u trenerku :laughing: Baš i ja pre par dana vidoh tako nekog nervoznog u JTD Stilu, svira, nervira se, pored mu sedi devojka i kulira, a on nervozan nešto, žuri mu se, prejašio preko trotoara da pređe ovog ispred, a sa strane pokidane lajsne, auto štrokav, sto posto ga i vozi na lož ulje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter, ne moras sad bas otkrivati sve modne kombinacije. To sa dzemperom je sportska elegancija.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, ima jedan takav sa dzemperom i trenerkom. Uredno se tako oblaci svaki dan, blizu moje firme. Direktor neke svoje firme. Ne vozi stila, al jos gore vozi nekog volvoa dzipa od bar 40 i kusur soma evra.

I jos ima drecavo zelene kapice na ventilima :D

haos kolko neki ljudi ne znaju da uzivaju u svojim parama :laughing:

Miske, izvini, mislio sam da se mozda gadja neki Pro Cee'd...

Pro ceed je opasna makina, i ceed obicni takodje. Vozio sam ih nekoliko puta, stvarno dobra kola. Ali nisu oni u cenovnom rangu sa stilom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicne su nove Kie, zato ti ja i u startu rekoh gde ga za*eba za Stilom ;) , malo se i zezajuci posto je prilicna razlika u ceni... Da ne idem mnogo u off - pisao sam vec po forumu, prijatelj mi ima ovaj novi fancy Sportage CRDI, prilicno sam ga vozio. Aj' sto izgleda (beli), ali posle prve voznje sam ostao bez teksta.

Joj, ima jedan takav sa dzemperom i trenerkom. Uredno se tako oblaci svaki dan, blizu moje firme.

Ja ljudi stvarno ne shvatam sta vam toliko bode oci sto se mi tako oblacimo, pa tema je Gedora styling (nije precizirano cega) ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni retko neko upadne u oči po oblačenju i kada ja nešto primetim da ne valja onda zaista nije ništa u redu :laughing: Kad smo već kod stajlinga, primetio sam da baš dosta vozača gricka čačkalice na semaforu, to mi je tek vrhunac nekulture :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ako sipaš dizel, moraš i da budeš dizel :laughing: A pošto je u pitanju džemper i trenerka, onda euro dizel :scooter:

Hahaaaa, prava ! :unworthy:

Nego , pustite ljude ! O cemu bi smo pricali. Ovako je interesantno sa sve cackalicama ! :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam da fotografišem ovog juga, nisam mogao da odolim. Prvo mi je bila simpatična nalepnica na haubi, ali kada sam video šoferku i ostatak auta shvatio sam da ipak nisu čista posla. Prvo, kako lik vozi kada je pola (bukvalno) šoferke eliminisao, pa još i natpis skloni se :D

YUGO_1_resize.jpg YUGO_2_resize.jpg YUGO_3_resize.jpg YUGO_4_resize.jpg

Ili je žešći zajebant ili ima nekih problema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моžda je slupao Juga i imao u dvorištu prednji deo od BMWa? :laughing: Ili je samo seljačina :rofl:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je Yugisa sirok, dobro je pored farova uspeo da uglavi i ostatak maske :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahaha valjam se. Ili je slupao juga ili je samo seljacina. Hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili da ima branik od bmwa na kolima :laughing:

Juče sam video Scenic u kombi verziji, markerom ižvrljani pozadi naziv kola i motor(bar da je debagde odradio :wallbash: ), a napred preko Renault znaka zalepljen BMW znak koji izgleda kao da je sa priveska i još je duplo manji od Reno znaka pa ovaj viri iza, a unutra ponosni vlasnik u majici bez rukava, izbacio ruku i glavu kroz prozor i trese cigaru :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntići su sa Italijanskih polovnih automobila, tj. autoscouta :smoke:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NFS Underground2 bi ovaj beli imao 5 zvezdica za stajling :rofl: kod mene može samo zvezdice za glupsot da dobije :laughing: Pre bih otišao sa devojkom na more nego nepotrebno uložio par hiljada evra u kola i još ih pritom propisno unakazio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...