Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jeste Alfa 33, prvo je bila crvena, pa bela, pa na kraju plava, a od svega toga jedino hauba nije menjana kroz celu njegovu istoriju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam obećao slike sa prvog tjuning stajling skupa na Trsteničkom aerodromu, proveo sam juče tamo 3 sata, izgoreo sam kao licna, gledao Drag race na 200m, pošto je staza dugačka samo 250m, bilo je zabavno dok na kraju nisu došli džovani iz okolnih sela i počeli da potpisuju pod ručnom po stazi, malo je falilo da se skucaju jedni u druge...

Evo par bisera, mada ih je imalo još više

Na prvi pogled mi se učinilo da je u pitanju neki micubiši ili subaru, a onda sam došao do saznanje da je u pitanju Pasat, sa prednjim farovima od Punta, a zadnjim od golf dvojke

IMG_0943.jpg IMG_0942.jpg

Onda jedna jako karakondžula, koja je inače pobedila na Drag-u i koju je na kraju Bole pazarac odrao i ostavio 50m sa svojim poršeom

IMG_0954.jpg

i par onako ludih detalja

IMG_0966.jpg 30072012707.jpg

Imalo je još više bisera, ali sam ja kasno došao, pa sam propustio da slikam to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam izradu tog passata na mircetovom profilu, ima decko petlju svasta da radi, ali krajnji proizvod je ocajan

ovo crveno me podseti na kamion komunalaca, pa ono gde stoje djubretari, a natpis askona rucni rad ne smem da pogledam jos jednom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sećam njegove alfe još kad je bila crvena, bila je stvarno sa ukusom sredjena u to doba, pa je posle bila bela i već tu je ubacio na nju farove od fiat coupea zadnje, pa je počeo da menja i evo sada nijedan auto koji je radio nema svoje, već delove od nekog drugog auta, ovo sa ovim farovima od punta i golfa mi je patos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam obećao slike sa prvog tjuning stajling skupa na Trsteničkom aerodromu, proveo sam juče tamo 3 sata, izgoreo sam kao licna, gledao Drag race na 200m, pošto je staza dugačka samo 250m, bilo je zabavno dok na kraju nisu došli džovani iz okolnih sela i počeli da potpisuju pod ručnom po stazi, malo je falilo da se skucaju jedni u druge...

Evo par bisera, mada ih je imalo još više

Na prvi pogled mi se učinilo da je u pitanju neki micubiši ili subaru, a onda sam došao do saznanje da je u pitanju Pasat, sa prednjim farovima od Punta, a zadnjim od golf dvojke

IMG_0943.jpg IMG_0942.jpg

Onda jedna jako karakondžula, koja je inače pobedila na Drag-u i koju je na kraju Bole pazarac odrao i ostavio 50m sa svojim poršeom

IMG_0954.jpg

i par onako ludih detalja

IMG_0966.jpg 30072012707.jpg

Imalo je još više bisera, ali sam ja kasno došao, pa sam propustio da slikam to..

KOJE ZGADIJE!!!

Stvarno ne znam sta covek moze da kaze posle ovakvih slika?!?!?!?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate ako ovo nije gedora stajling onda ne znam sta jeste

xxx10035.jpg

http://www.polovniau...en_xm_xm_kross/

Za ovoga respect, svaka cast ko god da ga je napravio ali ozbiljno, po meni ovo nije gedora ni najmanje vec jedna ozbiljna masina . . .

video sam uzivo par puta ovo cudo,nije prodat jos,znam jedno,a to je da mu je kamion mali ..mozes da gazis sve sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mu se divim, ovo mu dodje kao neki sank, samo sto je malo ukrivo cini mi se

71c8f372fb05_800x600.jpg 378349_398605626866401_35459924_n.jpg f935f48d0207_800x600.jpg

P1010112.jpg

Meni ovaj bas zanimljiv, nije nista preterano, cist, bez mnogo nepotrebnih znakova, sa lepim felnama, vidjao sam cesto po Moskvi da voze sa preterano tamnim soferkama ... Sta li rade nocu ne znam stvarno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre :lol:

ispred zgrade :turned:

sw6101.jpg sw6102.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta rade noću, pa izbace glavu kroz prozor i tako voze kada je loš put i kiša. Retardi bre! Video sam lično, nije rekla kazala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali se niko nije žalio na kamenčiće i stene po unutrašnjim organima. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prethodna generacija fokusa je mnogo lepsa i ne znam sta im je trebalo da ovako upropaste prendji deo, vise lici na one extreme stajling automobile, nego na nov auto iz salona

917f86d0d6de_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovim branikom ne prolazi nigde, cemu ovi trouglasti otvori, ustvari moze da prodje na TS manifestacijama po nasoj zemlji, ako mu usput ne otpadne branik zbog kvaliteta puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko od dizajnera Forda veliki fan Star Wars i Lord Darth Wader

darth_vader_face.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...