Jump to content
FAS Goran
boki

Vicevi 120%

Recommended Posts

Zaposli se Fata, dobije svoj kompjuter, radi svakodnevno na njemu, sve ide super.

Medjutim, jedan dan se razboli i ne dodje na posao, a njenim kolegama treba nesto s njenog kompjutera, ali ne znaju lozinku (password). Zovu oni Fatu:- "Fato, koja ti je lozinka na racunaru?"

Kaze Fata: - "Velkom."

Probaju oni "WELLCOME" - nece. Probaju "VELKOM" - nece. "VELLCOME", "WELCOME" - nista nece.

Zovu oni Fatu ponovo: - "Fato, kaži nam koliko slova ima ova tvoja lozinka?"

- "Pa jedno", kaže Fata.

- "Pa kako jedno, pobogu?!" , pitaju kolege opet.

- "Pa vel"ko - M!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leskovčanin u javnoj kući uzeo najeftiniju kurvu i usred zanosa:

"To sestro. to sestro".

"JA SAM TRANDŽA"

"To sestriće. To sestriće"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosla baba na groblje i upita nekog coveka tu:

- Sinko,znas li gde je parcela 9,trazim jedno grobno mesto?

-Bezi,bre,baba,sto si izlazila kad ne znas da se vratis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godina je 2059. Objavljujemo pregled najnovijih vesti

Vesti iz sveta:

1. Robot na Marsu je izveo prvu bespravnu gradnju, pa je podneo zahtev za legalizaciju svemirskom centru u Hjustonu.

 

2. 3D štampač je odštampao prvo turističko naselje na obali Španije.

 

3. Japanci pustili u masovnu proizvodnju prve kućne uređaje za teleportaciju - totalni haos u tele-prostoru.

 

4. Nemci proizvele prvog levitirajućeg golfa - GOLF 49 LTM.

 

A sada, vesti iz Srbije:

1. Isplaćena prva redovna plata.

 

2. Snimljena nova serija na RTS-u. Epizode ćete gledati nakon reprize serija Bolji život i Srećni ljudi.

 

3. Umro posljednji učesnik Drugog Svetskog rata.

 

4. Nestalo delova za golfa dvojku.

 

5. Otplaćen prvi stambeni kredit podignut još davne 2009. godine.

 

6. U EU ostali samo Srbija i Škotska.

 

7. U Elektrodistribuciji zaposlen prvi čovek bez rođačke veze.

 

8. Putnički vozovi premašili brzinu od 100 km/čas na renoviranoj pruzi kraćoj od petsto metara.

 

9. Indijskim matematičarima dato da nam izračunaju dug države - nakon mesec dana svi dobili slom živaca.

 

10. U muzeju u Novom Sadu izloženo klasje pšenice, a izložba nosi naziv ‘Ovo se nekad sadilo u Vojvodini’.

 

11. U drugoj prostoriji izložen je kombajn, a ispod njega okačen je opisni tekst, ali niko ne shvata za šta se kombajn koristio.

 

12. Srbin kandidovan za Nobelovu nagradu iz hemije – sa 500 dinara uspeo da spremi ručak za četveročlanu porodicu i još mu ostalo novca za dva piva.

 

13. Mark Cukenberg, vlasnik Facebook-a uložio sve pare u siguran posao u Srbiji i ostao bez ičega, nakon čega je prodao Facebook za jeftine pare SerbianBook-u.

 

14. Na SerbianBook-u održane masovne demonstracije protiv vlasti u Srbiji, preko sto hiljada ljudi se okupilo kako bi izrazilo svoje nezadovoljstvo životnim standardom. Oštro se komentariše i ima jako puno lajkova. MUP je izjavio da su demonstracije prošle mirno i bez većih izgreda.

 

I ne zaboravite da pogledate seriju rekordne gledanosti Bolji život (toliko smo je puta reprizirali da jednostavno mora držati rekord).

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dođu drugovi kod druga papučara pod prozor i zovu ga u kafanu...
Kaže ovaj, ček' samo da javim zeni...
Vraća se i kaže..ma ko joj jebe mater idite vi!

Edited by Marko-Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upada disleksicar u banku s pistoljem u ruci i jos s vrata, onako nervozan vice:

" Vis u ruke pljacka vam mate*ina, ovo je pi*ka!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sudu tužilac pozove svog prvog svedoka, bakicu od blizu 80 godina i upita je :

- Gospođo Tomić, da li me poznajete?

Kako vas ne bih poznala gospodine Jović. Znam vas još kao dečaka, 
ali moram vam iskreno kazati da sam se u vas jako razočarala. 
Uvek ste lagali, varali svoju ženu, tračarali ste ljudima iza leđa I manipulisali njima.
Vi mislite da ste velika faca, a ustvari nemate mozga koliko ni mušica bez glave. 

Da, ja vas dobro poznajem..........

Tužilac potpuno zbunjen, upita dalje :

 

A poznajete li gospođo ovde prisutnog branioca?

Da, naravno da poznajem i gospodina Zdravkovića. Znam ga iz vremena dok je još bio mladić. 
On je lenčuga, prevrtljivac i ima problema s alkoholom. 
On ne može uspostaviti normalan odnos ni sa kim, a bije ga i glas najlošijeg advokata u zemlji.
Da ne spominjem da vara svoju ženu sa tri druge, među kojima je i vaša.  
Da, da, dobro ga poznajem...........

Branilac samo što nije dobio infarkt.

Sudija naredi obojici advokata da mu priđu i tihim glasom im reče : 

Slušajte vas dvojica idiota, ako bilo koji od vas upita babu da li poznaje mene, idete obojica u zatvor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedi ciga na ulici i plače. Nailazi mu drug: Šta je bre cigo, što plačeš? -Umro mi čale! Auu, a jel ti živa baba? -Jeste. Pa napravi čaleta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...