Jump to content
FAS Goran
Guest 11599

''Bad look'' hauba

Recommended Posts

xenoni od 8000k od 35w i 55w su dve razlicite stvari... ljudi moji vodite polemiku bezveze ja sam cisto informativno pitao nisam rekao sutra to radim, ako to budem radio hocu da bude kvalitetno a ne da mi ispuca za pola godine godinu ;) samo sam zbog toga pitao za savet ili predlog ;):D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što jedno vodi ka drugom... Eto, on je stavio i xenone 8000K. To možda jeste lepo na oko, ali za mene nije bezbedno u saobraćaju i tačka

Juče vidim šerpa plavu Golf četvorku sa plavom folijom na farovima... Da sam pandur, momentalno bih ga isključio iz saobraćaja, odveo na vanredni tehnički i izuo iz cipela od gledanja svakog detalja na autu.

:unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mi je stvarno bzvz vec ova prica o "klin luku" da se ni slucajno ne razlikuje nesto od fabrickog jer je to ciganija odmah, a na drugom kraju ljudi krpace 20godina stare amortizere guscim uljem i svi su u fazonu sad mora da lezi kao pegla, to care, bitno da je zakucan a sto je geometrija trapa ******, nikom nista...

Sve što je skinuto sa teme nije skinuto zato što se forsira ovaj ili onaj pravac u stajlingu, nego zato što je u tih par postova bilo lične rasprave, takoreći svađanja.

Nikada se ništa ne briše dokle god je to fino napisano. Nije uopšte važno da li se to napisano dopada nekome ili ne. Samo je važno da bude fino napisano, da nije svađalački... :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja nista rekao protiv rada administracije, nego na odredjen broj clanova koji sebi daju za pravo da tvrde u kom pravcu se ovaj forum krece iako administracija tako nesto nije definisala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me da li neko ima iskustva i dal je radio.. ja bih na mojoj uradio blagi bad nista preterano cisto da dobije smek.. ako neko ima slike u toku rada da pokazem mom limaru bio bih zahvalan... :)

 

 zza5504.jpgzza5505.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu da zatvorim masku haube ovako 

 

zza5506.jpg

 

Brine me samo gde spustiti crevo za usis vazduha  tj sta uraditi sa crevom  jer ne bih da mi ostane pod haubom.. kako improvizovati a da to valja..  Ili da se "okanem" corava posla?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes ga spustiti da uzima vazduh sa branika a ako ti nisu u prvom planu performanse nego izgled mozes crijevo ostaviti i ispod haube nista mu nece biti :-) samo da nije zacepljeno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Performanse mi nisu nesto vazne da jesu sigurno ne bih vozio 1.6  :D Ma gledam da samo bude sve kako treba da ne izgleda "seljacki" kad otvorim haubu... ako treba dokupio bih neko crevo pa da spustim lepo dole i  nesto bih preko stavio da ne uvlaci prljavstinu tipa neku metalnu mrezicu preko otvora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala i izvinjavam se. Zaista nisam mogao da nadjem u pretrazi.

Danas sam bas razmisljao i gotovo da sam odustao od projekta.. Rekli su mi ljudi da cu imati problem sa hladjenjem motora jer taj "usis" sluzi fakticki za "hladjenje" hladnjaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso, ako nisi sponzorisan, molim te da doticnu firmu za filtere ne promovises po forumu bez validnih razloga :P Komercijalno oglasavanje nije dozvoljeno bez dogovora sa adminsitracijom :P

 

KN (K&N) = Brend filtera

Sportski filter (pecurka) = Oblik aftermarket filtera

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to...taj pečurka filter. :D 

Inače, čim kupim nekog benzinca cimam ih za sponzorisanje, mislim da će biti dovoljno da im pokažem prošli svoj post na ovoj temi... :whistle::) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno odustajem od zatvaranja haube :D Ipak mi je bitnije da imam dobro hladjenje motora(hladnjaka) nego styling pa da mi kuva auto na semaforu,jer je jedini dodir hladnjaka direktno sa vazduhom upravo taj otvor na haubi :D ne bih da se igram sa takvim stvarima :D Necu da zveram non stop kad je guzva u gradu u kazaljku od temperature...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hladnjak se hladi vecinom onim otvorom nize na braniku. Taj otvor ide direktno na usis i mozda vrlo mali dio na hladnjak. Zbog toga ti nece kuvati niti ces imati problema..

Sent from my SM-G930F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja gledam i koliko vidim direktno bije u hladnjak a iznad je plastika za usis vazduha,tako da ne samo da sluzi sa usis nego i hladjenje motora vecim delom... samo sam zato odustao inace bih je zatvorio odmah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...