Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Fotografisanje

Recommended Posts

Fala nidzo i svaka cast na brzini. Ja iskreno nisam ocekivao da ces ih vec danas okaciti.

Nego, jel' mogu nekeko malo da se "gvirnu" one koje su otpale u selekciji? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega hvala svima sto su dosli u ovako velikom broju! Jos jednom smo pokazali koliko smo dobar i ozbiljan klub! :cool Ljudi su strava, druzenje je sjajno, i bice to sve bolje i bolje kad se vremenom josh bolje upoznamo i celu ovu prichu josh vishe razvijemo. :cool:

Svaka chast mom drugu Neletu aka neshaoct na trudu i cimanju oko organizacije.

Posebno bih se zahvalio nashem foto-magu Nidzi koji je o5 pokazao kako "tata foto aparatom barata"! aplauz Fotke su fenomenalne a Nidza nije ispustao aparat iz ruku i non stop je cirkulisao tamo vamo, verao se po stubovima, spomenicima i sl... :lool: zato nidza od sad ima beneficirani radni staz u klubu, nadam se da se slazete sa mojom konstatacijom :) matori uradio si odlican posao...

Shto se tiche CD-a voljan sam da se nadjem sa tobom Nex negde, mogu i svratim do tebe pa da narezem i ja par komada i podelim ovim mojim banditima u Mirijevu a naravno i svima ostalima koji zele i time dam svoj doprinos ovom kolektivu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...k'o da je Mans pozirao... :cool:

gxhblN0.jpg

Mi još mislili da Puntići ne stoje baš pod konac, kad ono... :cool:

aViSCIS.jpg

Reaper još ovo nije stavio u avatar... ;)

aViTEzA.jpg

Dovoljno je napisati : Lancia

aViUtXA.jpg

gxhd0y0.jpg

K'o sme na crtu sa ovim malim... :cool:

PqiTwTA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim ovu priliku da pohvalim sve osim neshe koji je kao potpredsednik kluba svojim kasnjenjem od 17 minuta i 24 sekunde, dao los primer drugim clanovima kluba.

Smatram da nesha mora da se izvini celom kolektivu na sledecem partijskom... ovaj klupskom sastanku, zbog svog nedolicnog ponasanja.

chikavili, drug clan

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ovim putem želim da poručim Viliju da je proteran do...Dubaija... ;)

Kasnio sam jer Manfred i Vukašin_HGT peru svoje Puntiće po 10 minuta... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj sada da se izvlacis, ako su klubski organi (clanovi) utvrdili da nisi dosao na vreme,koje si apostrofirao kao jedino i nepromenljivo,onda ima da trpis sankcije,a za kaznu da organizujes jos jedno slikanje ali u nekoj teskoj egzotici! Mozda ja nemam pravo da ovo pisem o potpredsedniku ali ja sam imao potrebu da kazem, jer najodgovorniji drugovi moraju i da se nose sa najvecim sankcijama.

Majku ti boziju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel bio Bokija? Ne videh njegovog bigfoota? Ili ga je toliko spustio pa se ne vidi medju ostalima ili nije hteo da se slika dok ga ne spusti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u trenutku okupljanja ulazio u Beograd sa toliko kaljavim autom da ne bi imalo smisla da se pojavim na skupu.U stvari mislio sam da ce Nesha obezbediti i dodatnu opremu za slikanje,neke cice u bikiniju ;) A nisam hteo da se momci uspale kad nastane rvanje u blatu.Ne,bez shale,Nesha rece da je slikanje za vidjenije aute,a moj to svakako nije.Vakih Bravica ima na tone u gradu.Shodno tome nisam hteo da budem mirodjija.Da bar imam sus-pleh ili neku nalepnicu,onda OK ovako,suvise stabdardno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sram te bilo bokija sto tako govorish :lool: trebao si da dodjes bre da se druzimo, ako nishta drugo bar felne da ti uslikamo, jes da ima bravitja po gradu kolko otjesh ali nema sa takvim felnama iiiii STROBOVIMA :p jbg stvarno si izdao sto nisi dosao! :D pa makar i blatnjav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De bre,ovi sminkeri cim bi videli blato,upalili bi kola i pobegli na bezbedno rastojanje,jedno 10 km :lol: Hteo sam ja i na rostilj u Zarkovo i posle da svratim da navijam za poziranje,al kad sam se vratio bese kasno za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manfred, dobre si napravio, svaka cast :cool

A Nidzi sve pohvale! Jedva cekam full res...

I da te pitam kad si vec tu, jel si radio na nekim slikama HDR?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel mogu ja nekako da dodjem do tog CD-a sa full-res. slikama?

Moze neko da mi posalje postom ili da se organizujem nesto preko Semija posto je on cesto u BG-u......

Iako nisam bio na slikanju, voleo bih da imam te slike jer sam Fiatista u srcu.... :idea:

A bice i prilika pa cu i ja da dolazim ...

Inace ove slike su extra...stvarno.....svaka cast.. Zao mi je stvarno sto nisam bio i ja sa mojim zucom :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je skroz opušteno, dobri ljudi, dobra kola i dobra atmosfera. Veliki pozdrav ide za dusmana13 a.k.a. Duca Car Rap. Bwahaha ne vidim čoveka godinama i sretnemo se na skupu forumaša. Žao mi je što nisam stigao ranije u BG pa sam propustio Arenu.

Zao mi je stvarno sto nisam bio i ja sa mojim zucom

Ajde brate, sledeći put dođi da fotkamo naše mk1. Što samo ovi "ćoškasti" da poziraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Ne,bez shale,Nesha rece da je slikanje za vidjenije aute,a moj to svakako nije.Vakih Bravica ima na tone u gradu...

Kad sam to rekao ?

SVI koji su hteli su mogli da dođu, i da se slikaju...

Pa, od svih Stilaća, tri su bila sa ratkapnama... :cool:

Megahertz, naravno da možeš doći do diska... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

yoopie.... Doci cu svakako... samo ne znam kada...ali doci cu! :mrgreen:

Neshaotc ... kako, jel ce neko da ispadne drug pa da mi ga posalje postom ili da vidim preko Semija da organizujem posto je on stalno u BG-u?

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Megahertz

Možemo i jedno i drugo... ;)

Semi će dolaziti sad za vikend, pa mogu poslati po njemu...

On ionako dobija disk, pa ga može i tebi narezati... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kukaj, sad ću i ja ove moje da skinem i da turam plehane sa radkapnama, čim krene da miriše na sniježić. :) Kad se setim samo blata i bljuzge ponovo, grrrrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...