Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Fotografisanje

Recommended Posts

najbolje da se nareze jedan disk, a posle da se umnozava, naravno da ne cimamo Nidzu da sve to odradi, dovoljno je sto je fotkao i sto ce napraviti selekciju.

hvala Nidzo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nidza će mi poslati slike kad budu gotove, a ja ću onda narezati koliko god bude trebalo... :cool

Inače, selekcija će naravno biti, ali nijedna fotografija neće doživeti sudbinu ''delete''... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, dok nidza ne spremi fotke, malo mojih sa telefona (posto je majmun zaboravio foto-aparat), uglavnom ova Punto mafija :D

flcs_01t.jpg flcs_02t.jpg flcs_03t.jpg flcs_04t.jpg flcs_05t.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naj kulturnije bi bilo da se sve fotke sutnu u zip i da se okace na RapidShare...tamo i onako moze da se upload-uje 200mb(i to fotke u vecoj rezoluciji,a ne ovako diskriminisane) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imajte uvek na umu da ima ljudi sa dial-up konekcijom, i koliko će im onda dana trebati da skinu 200+ Mb sa rapida... ;)

Plus, dosta ljudi ima problem sa rapidom jer im izbaci poruku kako neko sa istom IP adresom već nešto skida...i da oni moraju da sačekaju...

Kad nidza, u skladu sa svojim obavezama, bude stigao da uradi sve fotografije, poslaće mi...kablovski je Net, tako da nije problem koliko god bude Mb...

Ja to odmah sve narežem u koliko god diskova treba. Neko može u međuvremenu da uradi i onaj papir koji se stavlja na prvu stranu omota diska...

Dakle, ne ono što se lepi na sam disk, već što ide na onu plastičnu kutiju...

Stavimo i neki naziv...npr. ''FLCS photo edition 01''... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sredio sam šoferku, a zaboravio da skinem banderu pozadi... Grrr. :D

Nije to bandera ;) to mu je trola :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Dogovor sa nidzom je sledeći :

ukupno je obrađeno oko 140 fotografija.

Ima njih još, ali ove je nidža izabrao jer se ostale ili uglavnom ponavljaju, ili nisu posebno atraktivne, ili sl...

Najveći deo će biti postavljen na Forumu u odgovarajućoj rezoluciji

( ali, kao što Mans već reče to će biti diskriminisane verzije što se dimenzija tiče...;) ).

Sve fotografije, ali u znatno većoj rezoluciji, će biti narezane na disk.

U toku nedelje ću se naći sa nidzom, on će dati sve te fotografije na disku, i onda ćemo ih narezati u koliko god primeraka želite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili jos bolje neka neko to okaci na net, a onaj ko ima ultra spor net, neka uzme disk ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nema nidza nalog na rapidu, ali je presudno previše Mb...

Čak i onih 200Mb dozvoljenih na rapidu nije dovoljno... ;)

Ljudi, par dana ćete gledati fotografije u manjoj rezoluciji ( inače sasvim uobičajenoj za Forume i sajtove ), a fotografije u velikim dimenzijama ćete dobiti za manje od nedelju dana...

Pa, neće svet propasti za 5, 6 dana... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALBUM:

http://s98.photobucket.com/albums/l242/n1d...IAT/28_09_2008/

GRID:

http://s98.photobucket.com/albums/l242/n1d...?albumview=grid

SLAJDŠOU:

http://s98.photobucket.com/albums/l242/n1d...mview=slideshow

Ako se nisam zabrojao ima 143 slike, trebalo bi da ih ima po svačijem ukusu. Ko ima brz net, grid ili slideshow, topla preporuka u fullscreen (F11).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...