Jump to content
FAS Goran
chikavili

Chikavilijev skoro sasvim obican Punto

Recommended Posts

Posto jos uvek ne znam kada cu da palim, resio sam malo da obradujem Djunta, pa sam mu kupio nove presvlake (ali ih jos nisam fotkao) kao i pojacalce Magnat Pantera Four (koje je na zalost vec u servisu, posto smo po povezivanju zakljucili da jedan kanal ne radi)

Specifikacije:

4x180w / 2x500w 4ohm

4x80w rms / 2x 240w rms 4ohm

aVKgiLi.jpg

aVKgqeJ.jpg

aVKggg9.jpg

Na njega naravno idu vec postojeci 2x Magnat PowerPlus 216 dvosistemci napred i 2x Magnat Ultra 6900 elipse pozadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel nemas problema sa ovolikim cincevima da vratis radio?... Doduse vidim samo 2, kod mene su dosta manji ali ih je 4, pa je stisnuto ko u dupetu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva smo nagurali nazad HU :D

Kod Djunta stvarno ima malo prostora u toj rupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve si presvlake uzeo ??? one kod vajsa za 6500 din ili nešto pristupačnije i gde si ih uzeo ??? čekamo fotke... :lol:

oću odma da uzmem presvlake da očuvam sedišta, a i boja mi se nesviđa -siva ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ih presvlake. Da, kod Vajsa sam uzeo, 6300 dindzi. Ekstra je kvalitet, stvarno i dobro su iskrojene. Najvise mi se svidja sto su i sa strane i pozadi kvalitetan materijal, a ne onaj shugavi sto obicno stavljaju. Suvozacko jos nije nejbolje leglo, posto mora neko da sedi da bi se lapo oblikovalo. Sam sam birao boju i dezen i mnogo mi se svidja:

Pq_O5WS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanal na pojacalu sredjen, jos samo fino stelovanje i :dj:

Danas zamenio plocice i usput ofarbao klesta:

aV14zEyJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je opet pojacana za par Magnat XTS 693 umesto dosadasnjih Ultra 6900 :)

120W rms vs 70W rms

28Hz/32kHz vs 30Hz/22kHz

materijal: Titanium Hairline Polypropylen

ls2-58.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chikavili, pazi se sada sa tim ozvucenjem , znas kolika je kazna po novom ZOBS-u za glasno slusanje muzike u kolima!!! :dj:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi su oko 11000 dinara, ja sam ove dobio za dz ;)

Mogu ti prodam moje Ultre za 20 evrona. Bio sam zadovoljan i nebi ih ni menjao da ove nisam dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chikavili, pazi se sada sa tim ozvucenjem , znas kolika je kazna po novom ZOBS-u za glasno slusanje muzike u kolima!!! :dj:

Ako ne zanima njega, onda zanima mene tako da u svakom slučaju reci :)

Novi su oko 11000 dinara, ja sam ove dobio za dz ;)

Mogu ti prodam moje Ultre za 20 evrona. Bio sam zadovoljan i nebi ih ni menjao da ove nisam dobio.

ZJU!!! :blink:

Za ove Ultre imaš PP ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas da vidim kako ce da dokazu da mi je muzika bila preglasna, a u ostalom neka prvo definisu preglasnu muziku. Na koliko decibela pocinjem da cinim prekrsaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 RSD-a :popo:

U teoriji, ne bi smela da se slusa preglasna muzika od koje ne mozes da cujes zvucnu signalizaciju drugih ucesnika u saobracaju... ali to je teorija, a u Srbiji je praksa nesto sasvim drugo. :whistle:

Ali , da ne off-ujemo vise, ozvucenje ti je :unworthy: i ako me pitaju :police: u vezi buke u tvojim kolima , ne znam nista o tome... :cheers:

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet rikn'o kanal na pojacalu, smorio sam se :thumbdown:

Nego, gledam napolju kishu i razmisljam kako mi je auto bio lep danas posle pranja :wallbash:

gx1obOmr.jpg Pq2kmcIJ.jpg

Pq2kmza0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:hrhr::lol:

A ne, ja nemam tih problema, vidis da je sa desne strane auta drvo i jedna 307-ica, a i senka od sunca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ajde, ne lazi ljude... Matiralo to smece hahahaha :D

Jel lepo kazem JBL ili ALPINE a ljudi ne slusaju! nc nc nc (Ja samo neke savete delim majku mu... hahaha)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa brendom, vec sa cenom koja je placena. Cim mi neko da nesto na "dodjes mi", mora da mi se olupa o glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj JBL P180.2 placen 100e, presao s kolena na koleno pitaj boga koliko puta i sljaka kao leptir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vili imas li kakve distancere?

Ja kupio danas gume 185/60 R14 pa bih stavio neke distance, pa reko da vidim koji bi mi bili najbolji, felna mi je 6j.

Edited by zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stavljao distancere, jer za tu dimenziju ni nema potrebe. Jedino ako ti bas hoces da ih malo izbacis, ili ti felne nemaju dovoljan ofset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...