Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo i ja da vam se pridružim... duže vreme već pratim forum, pa rekoh, red je da se upišem. A i jedan od šefova (Lord) mi je pomogao na samom početku mog "vlasničkog odnosa sa novim automobilom".

Dakle, već 6 meseci vozim Fiat Multiplu 1.9 JTD. To vam ja onaj auto koji nikog ne ostavlja ravnodušnim i mora da izazove bar neki komentar. Posebno se deca izbezume kad ga vide. Ali, onaj ko ga je vozio, bar jednom... nije se smirio posle dok ga i sam nije kupio. To se desilo dvojici mojih drugara. Tako da me ne pitate za probnu vožnju, moraćete da promenite svoj auto.

Da ne bude zabune, ova sa avatara nije moja, moja je tamno plave boje.

Pozdrav svima u FLCS,

Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao.Ne moras da nam pricas.Ja je nisam vozio,ali svaki put kad je vidim odusevim se.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravo Bole dobro dosao na forum a nadam se da ces ponekad doci i do Bg-a na nase skupove pa da probamo multiplu :lool:

Hvala na dobrodošlicama, nadam se da ćemo se i uživo upoznati. Negde pročitah (SAT) da je sledeće okupljanje 4. okt. u 18.00 ispred Sava Centra. Je l' to naš klub ili neki konkurentski? ;) Ponekad sam vikendom u Beogradu pa možda navratim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4764

Pozdrav!

Zovem se Damir, imam 26 godina, iz Subotice sam. Vozim Punta mk2, 1,2 8v, 2000. godište. U mom vlasništvu je od 2004. (uvoz iz Francuske). Puntom sam prezadovoljan, prava je gradska zujalica! :lool: Toliko od mene za sada, pozdrav Fiatisti! ciao

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10998

Ivan iz Majura kod Sapca.Imam 19 god.Trenutno radim u policiji i studiram vanredno.Vozim Fiat Bravo 1.9 JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12074

da se i ja predstavim ... Bane, Novi Beograd, 22 godine student, a i sofer (vozim kombi), imam fait bravo 1.9 jtd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola, NBG od skoro u Stilu 1.9 JTD (3v) :) pa reko da se i ja prijavim ... bio sam jednom prilikom na okupljanju al tad nisam vozio fiata tako da je doslo vreme da se i ja prikljucim ako me prihvatate !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12545

Pozdrav svima. Zovem se Andre, Belgijanac sam (34 godina) i vozac zuti Bravo 1.9jtd (2000 godine) i Renault Laguna 2.2dCi (2002 godine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pedja, zemun, '77.

samo zadnji pogon!

f131, 132 i

aV1kv7fA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima ja sam Dušan Spasojevic (nisam ŠIPTAR) iz Beograda, 1973 godište imam(IMAO) FIAT MAREU KARAVAN 2000g. automatic ELX. Potrebna mi je pomoć ako neko na forumu nešto o tome zna postavio sam temu na fiat-lancia klub Srbije/members. Hvala svima na budućim odgovorima i drago mi je da postoji ovakav forum kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Zovem se Vladimir, '86.god., studiram ETF u Beogradu i vozim Bravu 2001. godište 1.9TD. Okačio sam i par slika u Garaži, pa možete videti više detalja.

Generalno nisam nešto posebno gotivio Fiat dok prošle godine nisam naleteo na ovu Bravu i kupio je...iskreno rečeno, kupio sam je jer me je jeftino izašla, ali sada sam se već emotivno vezao za nju tako da evo me sada ovde :D

Nadam se da ispunjavam uslove za članstvo u Klubu :D i da će uskoro biti neki skup :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jeeeee....ja tek sad provalio da se nisam ovde prijavio...

Zovem se Nebojsa '88, trenutno nezaposlen (ladovina) :lool: (inace zavrsio sam - Masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje)... Iz Smedereva sam i tako to....

A mislim da svi vec znate koju masinu vozim i da je vecini ovde poznata..ali ae da kazem: Punto mk1 1.1i 55ks ... ZUT! :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala za linkove. Video sam ih i sam nego ima brdo nekih tema za okupljanja pa nisam znao koja je trenutno važeća :)

Ubacio sam se u spisak tako da se nadam da se uskoro vidimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8039

Pozdrav ljudi...

Ivan iz Valjeva, 1984 god, volim sve što vole mladi :lool: ali posebno automobile, ali i dvotočkaše

U svakom slučaju, već neko vreme "lutam" ovim forumom, pa evo, da se predstavim i ovde...

Inače trenutno vozim Stila Abarth-a, pre toga je bio Punto mk2 1.9d

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 12993

ovaj PUNTIC na slici je moja prva ljubav, bio mi je kao sin,ali je puno bolestan - direktan sudar- trenutno je na aparatima i mnogo mi je tesko. Kupio sam BRAVO 1.2 16v. ok, je to auto ali mi mnogo nedostaje moj Puntisa. ,, dao sam mu dusu, srce sam mu dao. Niceg vise nema, i mnogo mi je zao... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja da se prestavim voyim Alfa Romeo 155 1.6 i dugo sam na ovom forumu ali tek sad vidio da se ovde ljudi predtavljaju. Vozio sam Fiat una a od skoro alficu. Vidimo se na skupovima. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...