Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

zdravo drugari,zovem se milan inace sam iz nisa i vlasnik jedne lepe lancije libre.duze vreme pratim ovaj forum pa reko aj i da se pridruzim ako moze naravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dakle, ja sam Marko, sa Karaburme, imam 24 godine, web dizajner po zanimanju

Dobrodosao koleza (i po kolima i po zanimanju) ;)

Pozdrav kolege :D

Evo i mene zvanično! Uzeh novog Punta Classic 1.2 crnog.. i sada krece construction :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima koliko vas ima :harhar: Slobodan iz Subotice, zaljubljenik u Zastavu, pre svega u Yuga... Veciti posetilac soba tuning, automobili clanova i oglasa B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na FLCS Forum :thumbup:

Uostalom, gde ste do sada... :D;)

Nemojte da se stidite i štedite tastaturu... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima,inače Mate iz Makarske. Veliki sam zaljubljenik u talijanska vozila,posjedovao sam

dosada 3 Fiat coupe-a,od toga jednog 1.8 16v i 2.0 16vt i sada trećeg i ujedno najboljeg također 16vt,a

ljubav prema talijanima sam počeo kao i mnogi sa jugom zbog mogučnosti korištenja dijelova ovjesa i motora od fiata/lancie ,samo što sam se razlikovao od tih mnogih po tome

šta sam tim autom želio biti vrlo vrlo vrlo brz što sam puno puta i ostvario,iskreno ne znan ni sam točan broj motora koje sam imao,ali mislim da je u pitanju 12-14 trkačih motora u jugu,mnogo mjenjača sa skračenjima,ludih bregastih,mnoštovom karburatora,većinom dellorta sa talijanskih automobila,ponekim dijelovima sa porsche-a,a i lotusa....uglavnom sve ću kroz slike pokazati,od početka,pa do teške nesreće sa tim istim jugom do ponovne kupnje talijana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte da se stidite i štedite tastaturu... :thumbup:

Ako poližete tastaturu kucajući po forumu Klub će vam donirati novu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Dejan iz Siriga,od pre neki dan vlasnik Fiat marea 1,6 16v 1997 g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,evo i ja da se prestavim.Aleksandar iz Sremske Mitrovice,medicinski tehnicar u Hitnoj pomoci u S.Mitrovici.Inace sam postao clan ovog sajta pre 10 dana,taman toliko i ima od kad sam postao vlasnik stila JTD limuzine 2004.pozdrav svima :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

wellcome fiatisti :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Marko. Živim i radim u Kragujevcu. Supruga i ja vozimo: Fiat Nuova Bravo Multijet 150 hp i Fiat Punto II JTD 80 hp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nađem vremena da slikam. Oba automobila su sa serijskom opremom tako da ne znam koliko je to uopšte interesantno. Punto je 2002. godište, troja vrata, SX oprema (klima, 6 airbag-ova, 6 fabričkih zvučnika...) prešao 270000 (Srbiju uzduž i popreko i solidan deo Evrope) od toga smo supruga i ja izvozili 150000 do sada. Redovno servisiran, fenomenalan za vožnju tako da prilikom kupovine Brava nije ni bio u opciji za prodaju. Bravo je 2007. godište, kupljen pre dva meseca, prešao 132000, od opreme ima klimu, "malu" navigaciju i blue&me (odlična stvar), a ostalo je manje - više standardno.

Zaboravih ... Pozdrav svima koji ovde pišu. Nadam se da ću i ja doprineti nekoj temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo mjet 150 još niko nije predstavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima, evo i ja da se predstavim...Stefan iz Novog Sada, vozio Stila kupea 1.9JTD, pa imao neki izlet sa Citroenom ( sranj***) i sada hocu da uzmem Punta mk2a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao!

Ja sam Milos, zivim u BG, Zarkovo, mator 28 god, proizvodni masinac, vozim opel astru classic 3, pitate se sta cu ovde... ovde ima bas lepih stvari da se nauci!

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red je i ja da se predstavim :welcome:

Nikola, 25 godina iz Borce, apsolvent na Megatrend-u, inace poznatiji kao roletnar ;) . Danas sam kupio novog Punta classic LPG dynamic.

Posle polovnih Yuga, Kadeta i Jette sedoh po prvi put u nov auto i ceo dan sam :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Pera, iz Trstenika sam, ali poslednjih par meseci zivim u Kragujevcu, trenutno vozim Daihatsu Applause koji inace i prodajem jer sam trenutno u pregovorima za Fiat Punto mk2a 16v sporting i sutra bi trebalo da ga pazarim. Auto je presao nesto manje od 70.000 i kupujem ga od kucnog prijatelja koji radi sa autima u Italiji.

Inace moj otac ima u svom vlasnistvu Fiat Mirafiori iz 79te, auto je zmaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ja sam Nikola iz Cacka i pre par dana sam postao ponosni vlasnik Fiat Bravo 1.9JTD '00 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...