Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

28.03.2010. od 17:00 kod Intera

18696682.th.jpg

...i čim se skupimo ( do pola 6 ) idemo u Asterix...

asterix.th.jpg

Kome je hladno, odmah u Asterix oko pola 6...

------------------------

Ako bude lepo vreme...ostaje se kod Intera.

Pod lepo mislim bez padavina i sa dovoljnom temperaturom da se bude duže vremena napolju... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Današnje okupljanje.... Bilo dosta sveta. Bila jedna Kroma - nova, bio prelep BMW i naravno Urošev žestoki STILO...crni trovratni!

bDSVJ.jpg bEjmi.jpgbEDjr.jpg

bFAaS.jpg bFMEA.jpgbG36A.jpg

bGkzA.jpg bGEwJ.jpg bH7sr.jpg

bHjW9.jpg bHtUJ.jpg bHLmJ.jpg

bH_kA.jpg bIZH9.jpg bJP49.jpg

bKd0A.jpg bKrZr.jpg bKTq0.jpg

bK_Ur.jpg bL9T0.jpg

Ko se prepozna - nek se download-uje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo fino danas :rolleyes: vijorili su se klupski barijaci :thumbsup: a bilo izanimljivih automobila

Croma 19 MJet 16V 150 CV :w00t: -ful oprema,unutra ko u dnevnoj sobi :thumbup: ,Stilo Mjet 120 CV :thumbup: i jedna opaka Bembara 320 coupe B)

a imalo se jos stosta videti,kao na primer Cheline alu Mille Miglia,reli varijanta-jedne od najlepsih felni :unworthy: u retro fazonu koje sam skoro video :yes

interesantan momenat :whistle: je bio kada se iz pravca hajata pojavio VW Pheton :thumbdown: ,uz skripu i cepanje guma :evil: ali je isao 2 Km\h :blink: ,jer su mu zadnji tockovi bili u blokadi :huh: ,krenu covek u rikverc,odglavi ih nekako :( ,pa opet pocese da skripe tamo na sledecem semaforu :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno! Izostala mi je sinoć tokom masovnog transporta sa aparata preko mreže na Forum. Odista, bela zastava je možda još i lepša od plave..

sIud9.jpg

Naravno ima tu još nekoliko slika koje su izostale....

HD5ES.jpgHDaE9.jpg

a ima i jedna "slobodnija":

dMdbr.jpg

i naravno, nove članske karte (lepe):

EeflA.jpgsKPnA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi je krivo sto juce nisam bio nemate pojma :( ... A bas sam planirao da dodjem i jbg. punto me zadrzao mnogo dok sam ga sredjivao i neke sitnice namestao, pa kad sam pogledao u sat bilo pola 7 i onda nista od toga. Pretpostavljam da sledece nedelje nece biti nista...ali svakako moram da se potrudim da cesce dolazim.

I da li ce mozda vreme odrzavanja skupa malo da se pomeri unapred posto ide lepo vreme, a i kad nastupi vece to po meni ima veci smek??... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da li ce mozda vreme odrzavanja skupa malo da se pomeri unapred posto ide lepo vreme, a i kad nastupi vece to po meni ima veci smek??... ;)

Da, čim krene toplij vreme, tj. vrućine, Okuplajnje se pomera za kasnije....tako smo radili svake godine. :thumbup:

U nedelju, 11.04.2010.

10. Zvanično Fiat-Lancia Okupljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra, tj. 04.04.2010. NEMA okupljanja kod Intera. :thumbup:

Lepo provedite praznik, da ne kažem...srećno tucanje :)...a, Okupljanje i to Zvanično je u sledeću nedelju 11.04.2010....samo kliknite na gornji link. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

- 11.04.2010. od 17:00 redovno okupljanje na parkingu kod hotela Inter Continental.

18696682.th.jpg

Svako ko je već planirao 11.04. slobodno može doći sutra...jer na redovnim okupljanjima ionako dođe po 15-20 automobila... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo danas 15-20 automobila...po prvi put jedna Dedra, plavi Stilo, sivi GP, Steelo sa novim felnama koje su super legle (možda ima i neka slika)... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

25.04.2010. od 17:00 na parkingu kod hotela Inter Continental.

18696682.th.jpg

Ajte ljudi...bar vi iz Beograda koji ste prvi put bili prošle nedelje, navratite opet da vas ne zaboravimo... :D

Naravno i svi ostali su dobrodošli... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored raznobojnih puntića ispunjena je kvota game stilo 3v,5v i SW :thumbsup: s tim što je onaj sa 5v zasenio sve ostale :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...