Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Ako neko ima, molim da ponese autodatu, mnogo bi mi znacilo. Ako iko ovo sada cita :)

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo...Danas sam se registrovao tako da sam nov na forumu .... mene zanima kada dje sledece okupljanje ..pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedelja 27.06.2010. od 18:00 parking kod Intera... :thumbup:

18696682.th.jpg

Svi koji čekaju karticu, mogu je sutra uzeti na Okupljanju... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rado bih doshao sutra ali za 3 dana imam prijemni pa moram da shtrebam :S

Ako uskoro kupim auto koji ce biti samo moj (a ne kao sad shto ga delim sa roditeljima) onda cu visiti svake nedelje sa vama tu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dolazim sledece nedelje (a kakvu karticu?) :question:

Zna neko kako da stavim sliku na forumu a ne na mom profilu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Članska kartica Kluba. :thumbup:

Naravno da ljudi znaju kako da stave slike na Forum, jer je to objašnjeno u posebnoj temi...a, pronaći tu posebnu temu je veoma lako jer eno svih takvih tema sa uputstvima na početnoj (indeks) strani Foruma, sa desne strane, napisanih crvenom bojom. Klikni na onu koja te zanima. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Članska kartica Kluba. :thumbup:

Naravno da ljudi znaju kako da stave slike na Forum, jer je to objašnjeno u posebnoj temi...a, pronaći tu posebnu temu je veoma lako jer eno svih takvih tema sa uputstvima na početnoj (indeks) strani Foruma, sa desne strane, napisanih crvenom bojom. Klikni na onu koja te zanima. :thumbup:

ok :thumbup:

Ok.hvala ti si stavio fiat stilo plavi,na tu sliku mislim kako tu da namestim? :thumbup::D

nema veze ..., ja cu doci sledece nedelje po clansku kartu... Jel vozis plavog Fiat Stila ? da te prepoznam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude kiše...onda ćemo gledati da odemo do Asterixa (valjda će do tada moći da se prođe)...ili nekog drugog mesta. :thumbup:

Dakle, dođemo do Intera...ova dosadna kiša i dalje bude padala...i onda se moramo negde skloniti od nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bog nas je pogledao :unworthy: i razvedrilo se bas za vreme okupljanja :rolleyes:

na trenutak nam se ukazao i Bokija :thumbsup: ,projurivsi u svojoj mocnoj masini :evil: uz glasno trubljenje :thumbup:

A ono sto mi je privuklo paznju su novosti u ovom automobilu :whistle:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41967

ova sedista izgledaju mnogo bolje :rolleyes: uzivo nego na fotkama :yes

Bilo jos lepih kola,Marea-limuzina,Stilo-vise komada i po neki besan Punto(120KS JTD) :thumbup:

A da ne zaboravim i atraktivnu Pandu100HP B)

Na kratko svrnuo i Dragon :welcome: sa 156JTD Limited Edition ;)

Sve u svemu,nije lose za jedno letnje okupljanje sa zimskim vremenom :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...