Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Ako sam ja dobro izbrojao 16 automobila je krenulo sa parkinga, a znam da vas je došlo još 3 ili 4 naknadno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dovlak

mislim da to nije boki, jer sam ja stigao prvi, za mnom beli bravo xenon, pa boki.... ne verujem da je mogao da preskochi celu kolonu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MarkoJTD, reaper_HGT, Ognjen, alumiroi, Milutin, chikavili, su došli direktno kod Asterixa.

Nadam se da nisam nekoga zaboravio.

Plus mi sa parkinga...dakle, bar 22 automobila... :cool ...na skoro -10C

Share this post


Link to post
Share on other sites
@dovlak

mislim da to nije boki, jer sam ja stigao prvi, za mnom beli bravo xenon, pa boki.... ne verujem da je mogao da preskochi celu kolonu ;)

brate stigao si prvi a ja treci zato sto je samnom bio @mikisky i usput smo odradili zamenu ulja,filtera i prekontrolisali vodu u akomulatoru :lool: :lool: :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...hoćete li da sledećeg vikenda nešto i pojedemo u Asterixu ?

Onda bi prešli za one stolove, i ne bi bili podeljeni na nekoliko mesta.

Još kad smo prvi put bili, video sam da imaju razna jela, počev od roštilja ( što je za mene dovoljno :mrgreen: ), pa dalje...

Uzeo sam njihov broj, pa ako se dogovorimo, zvaću ih u petak da zakažem. Tražiću im da nam odobre i neki popust, jer 20+ ljudi sigurno neće napraviti mali račun, pa bi mogli da odobre popust... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda ja skocim do BG-a sledeci fikend ako bude jepo vjeme...

Ciji je Punto? Isti ko moj, nekad... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bilo bi super kad bi našao vremena da dođeš... :cool

Inače, plavi Punto je u vlasništvu ''igors''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, covek rola ratkape :lool:

Mora da je kod vas lapo metra snega... Pa svi turate wintere... :mrgreen:

Krkachina manje vishe, vec sam postigao zimsku kilazu...

Dosao bih sa cicom da se malo promuvam po velegradu, upoznam ekipu i kuci na hibernaciju.

Samo mi glupo da vucem nju pred vas... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini, vezacemo ove sklone incidentima :mrgreen:

A ta tvoja cica bi mogla da povede i neke drugarice novosadjanke, ovde su poprilicno na ceni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Manfred

Ni ja nisam baš bio siguran, jer mi se čini da je bio još jedan Bravo kao bokijev pa sam ih verovatno pomešao... a taj koji je svirao je imao i prolazak na crveno i to iz hira jer je ovaj ispred njega stao na žuto... ali nećemo o tome... bar dok ne saznamo o kome se radi :mrgreen:

@Nesha

Evo da se i ja zapljunem za krkanluk, samo se nadam da će roštilj biti valjan... :)

@priča o cicama

Imam par mudrih na ovu temu, ali pošto mi je zabranjeno nećemo o tome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako je klopa u pitanju stizem i ja, mada sam , kako neko rece pre mene vec dostigao zimsku kilazu! :oops:

Salim se, ali ne za kilazu, zao mi je sto vec par okupljanja propustam zbog raznih sitnica koje iskrsnu tokom dana! Drago mi je da smose snasli za lokal i da se druztvo povecava! :badteeth1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...au nidzo...Na ovim slikama ne ličimo na sebe... :mrgreen: :cool

Mislim da smo Manfred ( na pretposlednjoj slici ) i ja, najgore ispali... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaa,u prirodi smo vise sivi i zeleni od novogodisnje terevenke :mrgreen: Ovde izgledamo pristojno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga Manf kako je lep, ki upisan! :mrgreen: A Nešo, gde si ti na slikama? hahaha Ja sam te samo provalio na prvoj slici.... I jel se to meni čini ili je i Bokija bio na skupu? :shock: Ako dođem na sledeće okupljanje, naravno da sam ZA što se tiče krkanluka i pored toga što sam daleko probio kvotu što se tiče zimske kilaže... :mrgreen: vidim bilo vam lepo i baš mi je drago zbog toga, fotke su super (kao što reče MareJTD, skroz su u krimi fazonu) ono The Godfather :mrgreen: ili fazon Vidimo se u čitulji! Neša vođa klana! :mrgreen: ima taj bad-look... skroz surovo! :cool

p.s. izvinjavam se što nisam došao a rekao sam Neši preko telefona da ću doći! :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nidzo super fotke, sto se tice klope tu sam uvek za a i uvek prvi, sto se vidi iz prilozenog :lool: , zar ne?

pozz Bokija, e ono je super sto si mi rekao sad je mnoooogo bolje i mnogo toplije u autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne svidja mi se ovo crno belo,izgleda ki na porcelanu :shock: Ja jos ne bi zeleo da mi se slika nanosi na porcelan. :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...