Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Najverovatnije dolazim svojim autom ili ce me ortak dovesti.

Ukoliko budem dolazio svojim autom, interesuje me da li neko od ljudi koji dolaze ima kablove, za svaki slucaj. Moji na zalost ne valjaju, pozajmljivao sam od komsije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko ce da poveze Litlle?Kad nas provocira kako nema cura,mogla bi da da primer. :applause:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjda ce nesha ;)

Videh danas jednog bas lepog plavog punta sportinga, iznutra "opremljen" plisanim medvedicima (Citaj: vozi zensko), pa sam ostavio jedan flajer na brisacu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najverovatnije dolazim svojim autom ili ce me ortak dovesti.

Ukoliko budem dolazio svojim autom, interesuje me da li neko od ljudi koji dolaze ima kablove, za svaki slucaj. Moji na zalost ne valjaju, pozajmljivao sam od komsije.

Imam ja mogu da ti ih dam i na dužu poslugu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa sam ostavio jedan flajer na brisacu

i samimim tim si grubo prekrsio 4 nesinu zapovest,koja glasi da podsetim:ako stavite na brisac to znaci da ste je bacili hahaha hahaha hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jes', ali nekoliko puta vec vidjam auto parkiran, a nigde gazde/gazdarice. Bolje ista nego nista ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostali smo do nekih 8 sati chini mi se

Gorane, davaj 'vamo one slike :mrgreen:

zao mi sto niko nije snimio bokija driftera, covek vrti fiata ko LUD :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markoJTD>otisli goran i ja do intera i nesto se glupirali kad eto ih krastavci kako smo zapalili ja sam preskocio ceo SC i sleteo kod arene :badteeth1:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne zezaj da je bokija driftovao, sa bigfoot-om, ne mogu da verujem sta sam propustio :(

:lool: :lool: Ja driftam po kuci,slep sam ko krtica.Imam zapalenje ociju,ne mogu da nadjem auto a kamoli da driftam :mrgreen: Inace sa ovim gumama samo to i moze kad izadjes na sneg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fino i prijatno. Upoznali smo tj. ja sam upoznao neke nove ljude, Vili nije hteo moje kablove :( Neša je prao farove, Boki je bulaznio nešto na engleskom i tako... Bilo je opet dosta ljudi, a i žena i ja sam po naređenju bio jelte fin, a Boki nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vili imas PP! Kako je bilo na okupljanj, do kada ste bili, jesi li upalio puntisu normalno?

Upalio normalno :applause:

I hvala na info-u ;)

Btw, neshi ne radi komp, pa cu ja da vas obavestim (one koji nisu bili prisutni veceras) - nesha i ja smo napravili dil sa gazdom asterixa i dobili smo popust od 10% na pitje, a 20% na klopu za buduca okupljanja. Samo sto bi za klopu trebali unapred da ih obavestimo dan-dva.

Cak je u planu kasnije da svi clanovi kluba imaju uvek popust od 10% u Asterix-u, nevezano za nasa okupljanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaaalaaaa! Svaka čast na pregovorima! :applause: nisam ni sumnjao u vaše pregovaračke sposobnosti :mrgreen: znači bilo lepo, a mene nije bilo šmrc :( hm, šta, žene? op op! koje to? :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@boki1982 sve bi bilo bolje da si driftovao na engleskom :D

@loodilo bile neke, zvale da vide jel tu onaj manijak, mi rekli da nisi tu i one svratile :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha :applause: Mare ludaku :mrgreen: obično me zovu da piataju jel dolazim pa da i one dođu, ne znam šta im bi sad da tako postupe :mrgreen: mora da sam nešto zgrešio. :p jujuju a da vidite na šta liči moj drift, lampica za ESP ne prestaje da treperi hahaha moram gasim ESP kad driftujem :cool nego, jel pao neki krkanluk, čisto da kaže neko utiske kakav im je roštilj? ili ćorak i ovaj put?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bilo klope, mislim da se vecina nas najede na nedeljnom ruchku gajbi, pa je retko ko gladan, ali sve opcije su ostale otvorene za sledecu nedelju, s tim sto bi smo sad imali i popust od 20% na sve to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vili je sve već rekao za Asterix.

Oni planiraju da izdaju svoje kartice sa čipom, tako da će po dobijanju tih kartica svaki član FLCS imati popust uvek kad dođe u Asterix, a ne samo prilikom Okupljanja.

Ubuduće, računi moraju biti overeni pečatom Kluba, i tada se odobrava dogovoreni popust.

Mora na taj način, jer bi u suprotnom konobari sami mogli malo-malo da kao nešto daju uz popust, a višak stave u džep... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Znači bila i ova little đavolica :p neko reče da su bile žene (u množini), da nije bila moja frizerka? :applause: ili možda bomba? jujuju! ajde bre malo više infoa, šta tajite ko da su tajni agenti u pitanju. :lool: nije mi samo jasno ovo za pečat... da li to znači da ćeš uvek morati da nosiš pečat sa sobom? i kako bi npr ja dobio popust kad odem recimo van okupljanja u Asterix a niko nema pečat sem tebe? :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...