Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Redovno Fiat-Lancia Okupljanje - Beograd

Recommended Posts

Nekad je tu moglo kad dolazis iz smera kako sam opisao malo pre parkinga skrenes levo u park, na sred setalista dugackog, al ne ono uz reku, nego ovo sa klupama levo i desno, parkiras uz klupu, leto...sta da vam pricam vise :D

sad ne moze, posadili stubice....

nisam ja bokija taj kafic zapalio i nije bilo smesnom pljugom :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da bre, sjajno... udjes kolima na setaliste i parkiras pored klupe... k'o crnogorci kad udju kolima u kafic :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okupljanje u nedelju 21.12.2008. od 17.00 na parkingu kod Hotela Inter-Continental.

Ostajemo verovatno 20-tak minuta kod Intera, i kad se ljudi skupe, onda idemo do Asterixa.

Letak Fiat-Lancia Club Serbia je odštampan, i svako će dobiti određenu količinu na Okupljanju... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kao što piše gore, sutra su na redu letci Kluba... :cool

Članske kartice idu u štampu sledeće nedelje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo odlicno, bilo i novih ljudi. Cene u asterixu su standardne na gradskom nivou (cola 125 dindzi...), jedino sto su sada tamo sve separei, pa smo bili podeljeni na 2-3 stola, al' oke, snasli smo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bejah u RS i mislio sam na vas i reko' daj da požurim da stignem, kad ono ne dadoše dušmani zadržaše me na nekoj posnoj prasetini i ode sve u... :D Ima li kakvih sličica? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ja bio prvi put.. Bilo je super, nisam stigao da pogledam bas sve makine, ali bice sledeci put ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okupljanje je bilo strava! :applause: Oko 5 smo bili kod Inter-a, svi su bili koliko toliko tačni tako da se nismo puno smrzli, a i nije bilo vetra pa smo to muški podneli. Bilo je nas 16tak a boga mi bilo je i par članova koji su prvi put na okupljanju Artur(StiloJTD), Igor Mirijevac i njegov burazer (Punto i Lancia HF 2.0t), poseban pozdrav za vas momci i dobrodošli još jednom. Bio je tu i naš VIP član stefan148 koji je imao nekih problema sa njegovom đuntom i pored moje ponude da li treba da poguramo njegovu Opeliju, on je to sa velikim samopouzdanjem odbio i nadam se da je rešio problemčić oko makine (poz i za tebe stef). :mrgreen: Zatim svratio je i Dandžaman sa ortacima i imali smo priliku da vidimo njegov moram priznati preheben PUG 605, stvarno je odlično urađen auto i lepši je uživo nego na slikama. :racer: nismo jedino čuli zvuk motora ali biće prilike...

Oko 17:45 smo zapalili onako kolektivno u Asterix i tu je bilo baš baš super :drinker: :drunksingers: parking je idealan, mesto je simpa (toplo je, cene su ok i ambijent je strava) jedino je bzvz što smo bili razdvojeni u 3 separea al dobro i to smo podneli, pričalo se o svemu i svačemu, ja sam se divio tuđim mobilnim telefonima i njihovim mogućnostima :bigeyes: i takoooooo! Naš drug nešaoct je delio reklamni materijal ili ti flajere koji su odlično ispali (sve pohvale za reapera_HGT). Šta reći osim da je bilo odlično okupljanje, totalno opuštena atmosfera i super društvo! Ovo ćemo sigurno ponoviti, ima priče i o nekoj klopi (prasići, jagnjići, pljeskavice, kobasice i ostala živina) hahaha ali o tom po tom... :applause:

p.s. čikavilijev Đunto izgleda sveCki sa čeličanama! :badteeth1: :applause: a naš podpreCednik Neško stavlja jelkice van auta, konkretno kači ih o zadnji brisač (ima se može se) hahahaha :applause:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lool: lood 100%

Necu vise da stavljam alu felne na djunta nikad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Btw, dandzaman vozi 605 a ne 607 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi zao mi je sto nisam bio...morali da radimo i nedeljom...inace crkla dva punta pa morali da ih zavrsimo trebali autici ljudima...al za sledecu nedelju otkazujem sve i dolazimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opraću ja moju Bravu da se sija... u poslednje vreme je bela boja sve fensija i sve se više traži :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj put je bilo bez slikanja.... jgb bilo ladno napolju za fotkanje a posle kad smo seli u fićka zapričali se pa se niko nije setio da nas okine :mrgreen: ahhhh.... znam ja čiju bi ti sliku da vidiš! hahaha auuu daaaaaa, imam ja jednu sliku, videću da je okačim kasnije (podpreCednikov Stilo sa jelkicom na zadnjem brisaču - SPOLJA da ne bude zabune), korpus delikti na šta se troše klubske pare :mrgreen: :mrgreen: ja neam pare da metnem jelkicu u auto da mi miriše unutra a drug podpreCednik meće i spolja pa kad prođe ulicom iza njega ostane mirišljavi trag! :badteeth1: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi meni i burazeru je bilo super i svakako se vidimo i sledeći put. Mesto je odlicno a nije losa oktopod-ova ideja za taj deo kao restoran pa da svi budemo na okupu, mada je meni bili odlicno sa zemuncem i mirijevcem :):):) Pozdrav za loodila i chikavili-a pa se vidimo sl. nedelje.

Za loodila: gde da ti posaljem slike za MOMO papucice,menjac....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...