Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Ok, hvala, nazvaću prodavca da vidim da li mu odgovara vreme. Ukoliko ne bude mogao u 7:45, da li je moguće to obaviti u kasnijim terminima

Naravno samo morate sacekati da neki auto izadje iz servisa.

Pozdrav Gorane, dolazim za koji dan na mali servis za Lybru i da se zameni desna viljuska jer je propustena zamena kada je radjen trap skoro a cula se i ona tada a sada naravno jos malo vise. Reci mi samo u vezi klime koliko kosta ciscenje i sta se tacno radi na tom servisu, da li ima neki nacin da se cisti iznutra ili se samo hemijskim sredstvima prska unutrasnjost (naravno ne racunajuci zamenu filtera koju obuhvata mali servis)? Pitam zato sto mi se oseca neko vreme kada se ukljuci klima kao ustajala vlaga.

Dosao bih na servis u ponedeljak 3. avgusta pa ne znam da li da zovem Natasu sada u ponedeljak da zakazem ili je dovoljno ovako?

Pozdrav

Morate pozvati na fiksni i zakazati servis....ciscenje klime radimo ozonom a ne hemijom.Skoro sam menjao remenicu alternatora ali opet sam dobio isti zvuk skripanja.posto mi treba auto a nije mi bas svejedno da ga tako vozim jel mogu da dodjem u ponedeljak ujutro ili moram da zakazujem.pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, interesuje me samo da li dijagnostika mora da se zakazuje i koja je cena?
Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne morate zakazivati....cena je 1000 rsd...ako ste clan kluba -20%

Sta sve podrazumeva dijagnostika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dijagnostika examinerom......pregled trapova ...kocnica...

Sve nase stalne  musterije znaju da je taj pregled besplatan svakog jutra u 7 i 45....Ako mi pregledamo auto a vi negde drugde popravljate onda se placa.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosli ste posle osam.....sve dizalice su bile pune...samo se javite telefonom kada bi dosli da ne cekate par sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah ok onda se nismo razumeli, mada svakako nisam mogao da dođem pre 8 i da sam hteo zbog obaveza.

Ako budem mogao da svratim sutra pre 8 svratiću ako ne javljam se ranije, mada je raspored baš gust ove nedelje.

Pozdrav i sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

trebam uraditi mali servis na Stilu 1.9 JTD 115 KS  2004.god. 

Posto znam da radite sa Shell - om , postoji li mogucnost da ipak sipate Seleniu WR , jer je do sada iskljucivo ona sipana u motor i nikada nisam imao problema .

Ne trosi ulje, motor je odlican , pa ne bih menjao .

 

Veliki pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam jutros na fiksni da zakazem  , ali dobijam informaciju da broj trenutno nije u funkciji .

Jeste li na kolektivnom odmoru ?

Pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,

imam famozni problem sa kazaljkom temperature, naime, nekad poludi i ode skroz u crveno, a nekad je normalno na sredini. Uglavnom udarac po tabli resava problem, tako da mislim da su oni kontakti-pinovi u samoj tabli, a ne bih bas sam da skidam i eksperimentisem. Da li to radite i koja je cena intervencije? U pitanju je Fiat Brava 1.2  16v.

Hvala unapred na odgovoru!

Pozz, Dragan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo pokusati da popravimo Vasu instrument tablu, u svakom slucaju cemo resiti problem. Cena popravke moze biti od 1000 - 2000 rsd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li radite zamenu kompresora klime na GP 1.3 mjt,75ks,2006,posto prodavac kaze da mora da se menja,pa ne znam koliko da mu skinem cenu za to?Moze i polovna.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li radite zamenu kompresora klime na GP 1.3 mjt,75ks,2006,posto prodavac kaze da mora da se menja,pa ne znam koliko da mu skinem cenu za to?Moze i polovna.

Hvala

Zamena kompresora je 2000 rsd ali polovan kompresor nismo uspeli da nadjemo za taj model. Neka okvirna cena je oko 150e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupac mi kaze da treba da se zameni leva spona i da je to 2000 din,to mi nesto malo. (GP 1.3 mjt,75ks,2006),sta vi mislite??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio si na prodavca valjda? Ti si kupac, potencijalni, valjda :)

Moguce je da je toliko, inace spona nije skupa i lako se menja, problem je sto ti on malo malo pa doda jos neku stvar koja treba da se menja. A kada ode spona ako se ne zameni na vreme vrlo cesto ode jos nesto na trapu, najcesce viljuska tako da najbolje da ti njemu predlozis da odete do Gorana jedno jutro, pregleda se auto i tacno vidis sta treba i koliko kosta pa onda pregovarajte dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,koliko kosta termostat sa zamenom antifrizom i vodom? koji termostat i antifriz stavljate? Fiat punto 1.2 16v 2002god.

Edited by Rile_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,koliko kosta termostat sa zamenom antifrizom i vodom? koji termostat i antifriz stavljate? Fiat punto 1.2 16v 2002god.

Postovanje,mi stavljamo Magneti-Marelli termostate.Cena dela i zamene(sa novim antifrizom i vodom)iznosi 3500din.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupac mi kaze da treba da se zameni leva spona i da je to 2000 din,to mi nesto malo. (GP 1.3 mjt,75ks,2006),sta vi mislite??

 

Mislio si na prodavca valjda? Ti si kupac, potencijalni, valjda :)

Moguce je da je toliko, inace spona nije skupa i lako se menja, problem je sto ti on malo malo pa doda jos neku stvar koja treba da se menja. A kada ode spona ako se ne zameni na vreme vrlo cesto ode jos nesto na trapu, najcesce viljuska tako da najbolje da ti njemu predlozis da odete do Gorana jedno jutro, pregleda se auto i tacno vidis sta treba i koliko kosta pa onda pregovarajte dalje.

Tacno , prodavac,vise sam sve pomesao.Problem je sto je to u Krusevcu... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...