Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

 

poz  da li ova lamela pase na fiat bravo 1.6 16V 1996 posto prodavac ne zna, da l pase za 1.6 ali zna da je za bravo.

evo oznake LBS 501323 EEC

auto mi sedi sad u garazi ne vozim ga posto ne moze da predje 40km/h proklizava a posto nisam pri parama sad ide mi slava i ostali praznici planirao sam samo lamelu da zamenim, a tamo na prolece da zamenim ceo set eh sad ako zamenim samo lamelu hoce li se moci voziti posto da nije losa i korpa pa da nece posle ovu novu da gura dobro?

 

big_27659106_5652ebec0bd1e2_769697642013

 

Jako tesko mozemo biti ovako sigurni da li odgovara,,,,,trebaju mi dimenzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Postovani Gorane, ako moze savet sta da radim, 

posedujem Fiat Punto Classic 1.3mtj 2011 godiste sa predjenih 59000km. U poslednje vreme mi se povremeno pri ubrzavanju i kocenju motorom cuje iz motora neko cangrljane ili zveketanje (ventila ili hidropodizaca). Napominjem da auto normalno vuce, prima gas i ima normalnu potrosnju. Napominjem da se na leru to ne cuje. Sta bi moglo da bude. Napominjem da ne biram mesto gde tocim gorivo, nego kada mi nestane svratim na prvu pumpu, ali se nadam da bi zbog ovog markiranja gorivo trebalo da bude ok . Pokusavam da nadjem neko objasnjenje na forumu, neko kaze dizne, neko ventili, neko hidropodizaci, a mozda je nesto cetvrto. 

Da li moram da zakazem kod vas za pregled?

Postovani,dodjite bilo koje vece do 17h da ostavite auto,da bi ga mi ujutru kada je hladan pregledali.Pregled je besplatan.Pozdrav!

 

Postovani Gorane, 

nikako da stignem da vam se javim od posla. 

da li nije problem da vam ostavim vozilo sutra uvece, tj u petak 11.12, tj pre isteka vaseg radnog vremena do 17h. Da li bi u tom slucaju pregled bio gotov u subotu. Voljan sam i licno da dodjem u subotu pre pregleda  da eventualno pomognem i ispricam sta se desava. 

Edited by dudule1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Postovani Gorane, ako moze savet sta da radim, 

posedujem Fiat Punto Classic 1.3mtj 2011 godiste sa predjenih 59000km. U poslednje vreme mi se povremeno pri ubrzavanju i kocenju motorom cuje iz motora neko cangrljane ili zveketanje (ventila ili hidropodizaca). Napominjem da auto normalno vuce, prima gas i ima normalnu potrosnju. Napominjem da se na leru to ne cuje. Sta bi moglo da bude. Napominjem da ne biram mesto gde tocim gorivo, nego kada mi nestane svratim na prvu pumpu, ali se nadam da bi zbog ovog markiranja gorivo trebalo da bude ok . Pokusavam da nadjem neko objasnjenje na forumu, neko kaze dizne, neko ventili, neko hidropodizaci, a mozda je nesto cetvrto. 

Da li moram da zakazem kod vas za pregled?

Postovani,dodjite bilo koje vece do 17h da ostavite auto,da bi ga mi ujutru kada je hladan pregledali.Pregled je besplatan.Pozdrav!

 

Postovani Gorane, 

nikako da stignem da vam se javim od posla. 

da li nije problem da vam ostavim vozilo sutra uvece, tj u petak 11.12, tj pre isteka vaseg radnog vremena do 17h. Da li bi u tom slucaju pregled bio gotov u subotu. Voljan sam i licno da dodjem u subotu pre pregleda  da eventualno pomognem i ispricam sta se desava. 

 

Postovani,mozete danas do 17h da ga dovezete,pa da ga pogledamo sutra.U subotu ne mozemo nikako,radimo samo do 14h,a i prepuna je subota.Ili od ponedeljka, neki dan ga ostavite do 17h.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Postovani Gorane, ako moze savet sta da radim, 

posedujem Fiat Punto Classic 1.3mtj 2011 godiste sa predjenih 59000km. U poslednje vreme mi se povremeno pri ubrzavanju i kocenju motorom cuje iz motora neko cangrljane ili zveketanje (ventila ili hidropodizaca). Napominjem da auto normalno vuce, prima gas i ima normalnu potrosnju. Napominjem da se na leru to ne cuje. Sta bi moglo da bude. Napominjem da ne biram mesto gde tocim gorivo, nego kada mi nestane svratim na prvu pumpu, ali se nadam da bi zbog ovog markiranja gorivo trebalo da bude ok . Pokusavam da nadjem neko objasnjenje na forumu, neko kaze dizne, neko ventili, neko hidropodizaci, a mozda je nesto cetvrto. 

Da li moram da zakazem kod vas za pregled?

Postovani,dodjite bilo koje vece do 17h da ostavite auto,da bi ga mi ujutru kada je hladan pregledali.Pregled je besplatan.Pozdrav!

 

Postovani Gorane, 

nikako da stignem da vam se javim od posla. 

da li nije problem da vam ostavim vozilo sutra uvece, tj u petak 11.12, tj pre isteka vaseg radnog vremena do 17h. Da li bi u tom slucaju pregled bio gotov u subotu. Voljan sam i licno da dodjem u subotu pre pregleda  da eventualno pomognem i ispricam sta se desava. 

 

Postovani,mozete danas do 17h da ga dovezete,pa da ga pogledamo sutra.U subotu ne mozemo nikako,radimo samo do 14h,a i prepuna je subota.Ili od ponedeljka, neki dan ga ostavite do 17h.Pozdrav!

 

Postovani Gorane, 

doteracu danas auto do vas pre 17h jer i sam radim do 16:30. Da li da se javim vama ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

poz Gorane nikako da mi posalje onaj lik dimenzije lamele tako da ...
mozes li mi napisati kolko kostaju setovi kvacila u centralnoj Srbiji? posto su ovde skupi.
od nekoliko proizvodjaca ili samo od Luk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

recite mi da li radite remont alternatora  i koliko bi to zadovoljstvo koštalo za 1.9 Multijet 8V (FIAT Stilo MW je konkretno auto)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Poštovani Gorane,

vozim Punto Evo 2011 god 1.3..problem je sledeći: počelo je učestalo da mi se pali upozorenje da mi Hill Holder i ESP ne rade..

Upozorenje nestane kad ugasim i ponovo uplaim auto..ali vrlo brzo u toku vožnje se ponovo pojavi.

Šta valja činiti?

Hvala i pozdrav

Treba doci u servis da se uradi test motora i ocitaju sve greske,pa onda sve dalje...Pozdrav!

 

Gorane,

da li treba da zakažem termin ili da samo dođem do servisa da uradimo taj test i kada?

 

Bilo kada u toku radnog vremena....

 

Hteo bih da se zahvalim Servis-u Goran i lično Goranu za trud i uslugu...S obzirom da sam debelo kasnio na posao a nisam mogao da sačekam zamenu dela na svom autu...Goran me je lično odvezao (u blizini radim) a i auto su mi dovezli jer ne bih stigao do kraja radnog vremena Servisa...svaka čast i veliko hvala  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

 

recite mi da li radite remont alternatora  i koliko bi to zadovoljstvo koštalo za 1.9 Multijet 8V (FIAT Stilo MW je konkretno auto)?

Postovani,rad za skidanje-otvaranje-vracanje alternatora je 4000din,na to dodajemo delove u zavisnosti sta treba da se menja-lezajevi 1900,stator 3200,regler 2600,remenica 4800...tako da konacna cena varira u zavisnosti od zamenjenih delova.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav gorane,

Imate li na stanju pumpu za gorivo za fiat bravo nuova 2.0 mjet i da li se kupuje sa sve kucistem ili moze samo ulozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun

Poštovani,

Koliko kod Vas košta mali, a koliko veliki servis i koje marke delova koristite? 

Da li se kod Vas može uraditi i servis automatskog menjača?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, FIAT PUNTO 1.2 16v ELX, sa automatskim menjačem, proizveden 2002. godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,servis automatskih menjaca pocinjemo da radimo u martu.Veliki servis za Vas auto kosta 22000din.Filteri su marelli,pk kais i spaner DAYCO,set zupcastog continental ili DAYCO.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/23/2016 at 4:54 PM, Goran Zemun said:

Postovani,servis automatskih menjaca pocinjemo da radimo u martu.Veliki servis za Vas auto kosta 22000din.Filteri su marelli,pk kais i spaner DAYCO,set zupcastog continental ili DAYCO.Pozdrav!

Oho, lepe vesti, svaka cast! Inace, bio sam pre mesec dana da sredim alternator i jos ponesto, i nemam zamerke, za svaku nedoumicu ste me zvali, dogovorali se usput i sve je bilo zavrseno i pre roka.
Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, ne znam da li ste poceli da radite automatske menjace? Interesovala bi me cena zamene ulja u menjacu.
Ako moze, recite mi cenu sa vasim uljem, i cenu ako bih ja doneo ulje.

Fiat Croma, 1.9mjet, 110kw, 2006.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, Pazario sam multiplu bipower 2008, naravno ima par stvari koje bi zeleo da sredim i kompletan pregled vozila. Zanima me da li mogu sve kod vas u servisu da zavrsim ili bih za CNG deo price morao negde drugde?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/8/2016 at 3:36 PM, vladavuj said:

postovanje fiat bravo 1.2 16 v 2000g koji set kvacila mi preporucujete i cena ?hvala

 

Set Valeo 11080 rsd.....Zamena seta je 6000 rsd.

 

On 3/10/2016 at 9:24 AM, Baccara said:

Zdravo, ne znam da li ste poceli da radite automatske menjace? Interesovala bi me cena zamene ulja u menjacu.
Ako moze, recite mi cenu sa vasim uljem, i cenu ako bih ja doneo ulje.

Fiat Croma, 1.9mjet, 110kw, 2006.

Hvala!

 

Pre par dana smo dobili masinu ali je nismo koristili zbog izlaganja na sajmu...Servise pocinjemo da radimo po zavrsetku sajma automobila......Hvala.

 

On 3/12/2016 at 11:10 AM, cane said:

Pozdrav Gorane, Pazario sam multiplu bipower 2008, naravno ima par stvari koje bi zeleo da sredim i kompletan pregled vozila. Zanima me da li mogu sve kod vas u servisu da zavrsim ili bih za CNG deo price morao negde drugde?

 

Radimo sve popravke na Vasem automobilu....za zakazivanje se javite Natasi  065 2193 543.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko je veliki servis za Stilo Multijet? Kakva je situacija kolilko bi trebao da cekam ako dovezem ujutro? Verovatno bi uz to isao i mali servis, da ne dolazim dva puta, daleko je Vozdovac ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun

Postovani

interesuje me cena za punjenje i  ciscenje ili kako se kaze dezinfekcija klime.Od kada sam uzeo auto na auto placu to nisam radio niti znam da li je ista radjeno.Na moj auto Fiat Stilo 1.9 JTD 2004 koji ima digitalnu klimu

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...