Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
branik

Fiat Nuova Tipo - ima li ''corner light'' / xenon svetla?

Recommended Posts

Joj, pući će. I ovako je prenategnuto. 

Ubio me je grip sad, ukopilo mi se bilo da krajem nedelje odem Autogarant. Na mejl poslat pre desetak dana mi mi nisu odgovorili, što me ljuti, pa se može desiti i da ih preskočim i odem do KG. To je samo pola sata vožnje.

Ali TJ nema u cenovnicima, a akcijske se samo odnose na 1.4 95ks.

Izi ap ima, što se mene tiče, sve što i treba: tempomat, 4 podizača, 5'' tač, kožni volan, senzore, felne.... Nedostaju samo led dnevna svetla. Meni je auto prvenstveno potreba, ali ne baš i nužan prevoz. O boji ne razmišljam mnogo, a za nju je žena zainteresovana.

 

Ima li ijedan tipo korner f-ju? Jesu li im automatska svetla? 

 

Screenshot_20190204-131944.jpg

 

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pominjao si 1.6 Mjet pa je moj odgovor u smislu da ti je Tjet jeftiniji!

Ako misliš na paljenje maglenki pri skretanju, trebalo bi da ih ima svaki sa maglenkama. Auto svetla bi trebalo da imaju samo oni koji imaju DRL...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bane1321 said:

Pa pominjao si 1.6 Mjet pa je moj odgovor u smislu da ti je Tjet jeftiniji!

Ako misliš na paljenje maglenki pri skretanju, trebalo bi da ih ima svaki sa maglenkama. Auto svetla bi trebalo da imaju samo oni koji imaju DRL...

Pominjao sam 1. 6 u kontekstu neke akcijske cene. Ovako mogu samo da ga slušam na ulici. 

Da, mislio sam na uključivanje maglenke. To sam i ja negde pročitao, ali na ulici ni na jednom nisam video, ni danju ni noću. 

A inače nema mnogo motora i sa manje snage a približne zapremine koji troše mnogo ispod TNG. Samo je pitanje iskrenosti vlasnika. Meni fiesta 1.25 sa 75ks nikad nije ispod 8, ali ni preko 10. U svakoj turi između punjenja ima svega, osim ap koga viđa tek jednom 2-3 meseca, a gas je uvek dobro potopljen. (U moj kraj još nije stigao taj napredak.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corner light imaju svi modeli koji imaju svetla za maglu, mogu se uključiti ili isključiti preko borda.Tako je  bilo?  Vidim da su promenjeni paketi opreme u odnosu na prošlu godinu. Sedan sad u Lounge verziji ima isti kokpit kao HB (7 inča displej), a senzori za kišu i svetla se sad doplaćuju, bili su standard. Inače servis je koštao 10.771 din. AK Kole. Ima konfigurator  ovde  https://www.fiatsrbija.rs/tipo/konfigurator-tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad pogledah doplate, i 'ladno nema. Možda je to samo kod nas. Reko' nemoguće, ima u Bravu, ovde bi trebalo da imaju neku ful led opciju, ne DRL samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo ipak siromašno tržište, pa je kraći spisak opcija. 

Sedan ima dnevna u kratkim, ali nema automatska. Ne reaguje na tunel i mrak. A mnogo mi se sviđa što je dugo svetlo "od sebe". Time sam oduševljen, jer se godinama svađam sa fiestinim "na sebe" sa dva kolena. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo  HB S-desiign ima ksenon. Kod nas ga nema.

 

 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smireni 

Sad pogledah cenovnik i doplata za xenone je 500e!

Meni su ok doplate za tamna stakla (samo 100e) i za naslon za ruke, meni vrlo korisno (110e)!

Ali pitanje je da li prihvataju doplate za opremu za akcijska vozila!? Obično su ona već sklopljena i čekaju na nekom lageru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...