Jump to content
FAS Goran
nedo2905

Lancia Delta III 1.6 85kW

Recommended Posts

Pozdrav,

evo upala je dugo sanjana Lanča,  proizvod 2010. godine, oprema Platinum. Auto je vrh, lipo ide, ima par stvari za rješiti (panorama se nije mogla zatvoriti, pa se čistilo, podmazalo sa silikonom, sad klizi kao nova, zadnje livo svitlo - tri diode nisu uvijek radile, kupljeno polovno, čekam doatavu i ugradnju, falila plastika na kvaci zadnjih desnih vrata, kupljena nova, čeka se dostava i ugradnja, karte niau otkkjučane, kad se vratin s broda ću probati preko uputa s teme na forumu, pa neradi svitlo na tipci podizača vozačeva prozora - idem sad to postaviti pitanje).

 

Ispa sam nepristojan jer sam postavia pitanje prije nego sam se predstavia, ali hvala ekipi na odgovorima.

Cura i ja imamo i Punta 1996. s njim smo prezadovoljni, uvik je nešto, a nikad nije iznevjeria :)

 

Eto toliko, idem sad postaviti jedno pitanje.

 

Živili :D

Screenshot_2019-03-15-19-39-44-551_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-39-52-558_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-40-02-066_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-40-06-997_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-40-09-266_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-40-11-204_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-40-28-431_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-40-30-548_com.undabot.android.njuskalo.png

Screenshot_2019-03-15-19-40-16-620_com.undabot.android.njuskalo.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bombona
U zdravlju ga vozili i navozali se

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/11/2019 at 8:16 PM, nedo2905 said:

Pozdrav,

evo upala je dugo sanjana Lanča,  proizvod 2010. godine, oprema Platinum. Auto je vrh, lipo ide, ima par stvari za rješiti (panorama se nije mogla zatvoriti, pa se čistilo, podmazalo sa silikonom, sad klizi kao nova, zadnje livo svitlo - tri diode nisu uvijek radile, kupljeno polovno, čekam doatavu i ugradnju, falila plastika na kvaci zadnjih desnih vrata, kupljena nova, čeka se dostava i ugradnja, karte niau otkkjučane, kad se vratin s broda ću probati preko uputa s teme na forumu, pa neradi svitlo na tipci podizača vozačeva prozora - idem sad to postaviti pitanje).

 

Zdravo, odličan auto. Puno km da pređete u uživanju u vožnji.

Je l' može malo više info oko panorame? Kojim silikonom, šta si radio... malo više detalja molim te... Jako me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 25/02/2017 at 6:08 PM, danijel55 said:

Snasao sam se,ne treba pomoc.Evo ako nekome treba zove se stranica na fejsu Angel eyes Cacak,imate tamo sta god vam treba.

Pozerav,

prvo sam očistio sa miniwashem dok jenkrov bio zatvorn (sto se poslije pokazalo lošom odlukom-ušlo je malo vode, ali ništa strašno) pa sam onda otvorio krov i još s rukom u krpom po vodilicama koliko sam mogao očistio (sve je zbijeno, prsti su debeli :D). I onda sam pošpricao silikon gela (stavio usku dugačku cjevčicu) po vodilicama, po mehanizmu koji je dostupan, pa ugurao cjevčicu između gume i karoserije na stražnjem dijelu gdje idu vodilice kad krov klizi unatrag, pa našpricao i tu. I onda zatvorio krov, lagano je klizio. Onda otvorio manual, jer znam da je mijenjan akumulator, pa prošao proceduru za resetiranje krova nakon promjene akumulatora i poslije toga ga otvorio i zatvorio par puta i klizio je odlično. Sad nisam doma, ali kad dodem krajem petog, mogu snimiti postupak pa okačim video. Evo slike spreja. Živili

IMG-20190429-WA0002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na objašnjenju. 
Što se mene tiče nema neke potrebe za video klipom, osim ako eventualno ne bi značilo nekom drugom. 

Pronaći ću isti silikon sprej i probaću pa javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovde detaljnije

i video

 

i dobra je tema za upoznavanje sa deltom. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na preporuci. Stvarno jeste. Krenuh sada na brzinu da prelistam ali izgleda da će to morati redom da se pročita polako i natenane zbog gomile sporednih komentara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...