Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Ma to mu je i najpametnije po meni...

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma resice se sigurno pre ili kasnije nego mi ide na zivce vise sa ovim glupim sitnicama.

Utvrdio sam gde pusta u gepek (iznad lajsne sa prekidacem i svetlima) pa cu to sutra da zadihtujem i to je to.

Razmisljao sam i da ga prodajem (ili da ga zapalim) ali bukvalno bih nekome poklonio skoro potpuno sredjen auto a to nece da moze.

Pa samo proslog meseca sam pukao 600e na gume i sredjivanje felni + zamena poluosovine i ostalih stvari kod Gorana + mali servis i jos i registracija stize. Zabavljacemo se mi i dalje.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzaba mi namestas bmw u zamenu, nista to.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad voziti bmw neces dokle god gledas tog cetvoroklipasa!

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam ja 3.0,al su preterali sa registracijom.Ostalo mi je ok,potrosnja i odrzavanje.Ponekad bacim pogled i na benzinca al sta znam nekako volim obrtni moment dizela.Ima decko iz Kv e90 3.0 cipovana na 280ks,malo je reci da ubija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hahaha.Nasmeja me slatko.
Jedino za sta on moze da ode u zamenu je 2.0 184 ili 2.0 od 218ks.

Ja bih se zadovoljio i sa 120-ak konja, samo da je nov auto. Pa makar mi nudili i 300ks za iste pare polovan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pucam na vise ks uvek.Al to je stvar ukusa,ko sta vise voli.Nego cekam resenje problema tvog u sto kracem roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resenje mu je bilo da doplati za brava 1.9 120ks ili G5 ali je tu doplatu sprcao odavno :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, ne bih se ni ja zalio na jedno 200ks ali jbg. Nadam se i ja.

Upravo tako, Mico. Dosta para dato na neke sporedne stvari (multimedija, felne, ozvucenje, mogle su dosta jeftinije gume itd itd) ali niko od domacih sustera nije pomenuo nista od stvari koje je Goran resio skoro.

A i da menjam pa da ponovo ulazem u tu drugu lominu, nije mi bas nesto interesantno.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos uvek ne sredih mediju, pa sad vozim u tisini. Kakva trauma, samo slusam sta krcka i vibrira.

Izvalih i da kad ubrzavam drugom od 1800 do 200 obrtaja otprilike imam neko drugacije brundanje (vibrira jace).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi danas da resim multimediju pa ce biti lakse.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sam blizi odluci da ga, doduse teska srca, prodam. Kojoj ceni mogu da se nadam? Kao sto sam i pisao ovde mnogo para je ulozeno i sve je dovedeno u dobro stanje (osim vise puta pomenutih vibracija) i ne pada mi na pamet da ga poklanjam (posto vidim dosta leseva za 1000 i par stotina eura po oglasima).
Jednostavno ne mogu da se pomirim sa vibracijama a izgleda da niko ne zna/nece da se pozabavi i resi to pa mi jedino ostaje da se rastajemo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta drugo vise da radim. Nemam vise ni volje, ni vremena, a posebno zivaca da idem od jednog do drugog i da nagadjaju "mozda je ovo, mozda je ono". Ubedjen sam da je neka glupost ali jbg sad.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sitnica... Pa mozda... Secam se mog slucaja sa Vectrom B... Jedno mesec i po dana ja kod mozda i najboljeg trapadzije u gradu sa problemom gubljenja pravca i uopste nesigurnoscu za volanom... 3x pre odlaska na put od 1500km i jednom po povratku i uvek konstatacija kako je sve OK... Na kraju kolega sa posla kaze "sedi u auto i cimaj volan levo, desno da pogledam ja ispod haube sta se moze videti..." Rezultat njegove observacije od minut i po, "pa tebi su popustili srafovi koji drze letvu volana"...

Ajd sad... A trapadzija i kanal i alati i lasersko stelovanje trapa (ma sta god to znacilo) i čuda, *uda i 3x me ubedjuje da je sve ispravno i da bez razmisljanja popakujem familiju u auto i zaputim se za Grcku...

Na kraju sam otisao do njega i komentar uz izvinjenje je bio da ne mogu ni oni bas svaki put svaki sraf da primete...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam i ja tih sitnica zbog kojih ti dođe da upališ auto... Klema na Alfi nije bila dovoljno stegnuta i imobilajzer stalno zaključavao paljenje... Mesec dana nam trebalo da ukapiramo... Odeš na pumpu, sipaš gorivo, ovaj posle ni da bekne
Prođe 15 min upali ko da ništa nije bilo...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se prodaje tice, dodje sad neko ko zr ne zna.Ti mu kazes ulozio si svotu novca u auta,upali kad ono trese ubija.Sta bi ti pomislio da si na njegovom mestu?Dobar elektricar ,proveri dizne ili uzmi druge na probu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, jedino da ga ostavim kod Gorana da se pozabave detaljno pa kad srede da se vratim po njega. Verujem da oni mogu da rese ali jbg kad sam pritisnut poslom i nisam mogao duze da ostanem skoro. Nemam ideja vise, ovde ga verovatno necu srediti nikad.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...