Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Devojka i ja se ponovili.

Vise ona nego ja posto je auto kupljen njoj za posao, ali sam ga definitivno birao i za sebe :) Pritom mi ostaje Audi moj jedan jedini, ali za po gradu cu bogami da djiram i Punta.

 

Oprema odlicna, stanje odlicno, treba samo da se zameni kugla na levom tocku. I majstor koji je odradio pregled se odusevio stanjem auta i rekao mi "uzimaj". E da, trebalo bi i ofarbati zadnje desno krilo (ima na slici). Auto je uvezen iz Italije 2012, i od tada je momak od kog sam uzeo auto presao s njim 17 000 km (trenutno na satu 159 000).. Uradio je veliki servis, set kvacila (u Italiji ga vozila zena pa je verovatno bilo ubiveno), komplet diskovi sa plocicama, akumulator boschov jos u garanciji. Na njemu su ove 17-ice sa gumama 205-45 koje su kao nove, a DOT im je iz 2010 (Verovatno cemo ih menjati za neke 15-ice jer ce ga vise voziti ona, a nije bas vicna u izbegavanju rupa). Dobili smo i 14 felne sa zimskim gumama.

 

Ja sam generalno odusevljen autom.

Prvo sto sam ocekivao je da ce biti mnogo tvrdji (zbog guma) ali iznenadio me je udobnoscu. Enterijer mu je kao nov, nista ne cvrci, ne lupka, iako plastika nije bas najkvalitetnija. Oprema, kao sto sam vec rekao, odlicna, usb u kaseti, bluetooth, jako jednostavno rukovanje komandama na volanu.. Jedino mi ne radi ono dugme za podesavanje lumbalnog dela sedista, tj nista se ne desava kad ga pritisnem. Muzika mnogo dobra, fabricki woofer u gepeku, zvuk cist i kad se pojaca do panja.. Kazem, jednostavno sam odusevljen kolima :) Evo malo slika, ako nesto zanima pitajte

 

wqwq900.jpg

wqwq901.jpgwqwq902.jpgwqwq903.jpg

wqwq904.jpgwqwq905.jpgwqwq906.jpgwqwq907.jpg

 

 

Edited by neshaoct
sredio slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

95 ks, menjac sa 6 brzina. Ide odlicno, a juce kad sam dolazio na Iriski Venac, jedan deo puta sam vozio oko 100 u 6-oj, pokazivao mi je potrosnju od 4.3 do 4.8

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/28/2015 at 9:03 PM, silenci said:

bas dobro izgleda,ekstra je,cestitam za kupovinu,bas ima jaku opremu :thumbsup:

 

 

On 6/28/2015 at 9:11 PM, totti said:

Boja i felne top, oprema odlična

Oprema me i je privukla da odem da ga pogledam, posto oglas nije delovao bas nesto ubedljivo. Oglasio ga je autoplac koji drzi drug od tog momka od koga sam uzeo auto, slike nisu bile nista posebno, motorni prostor je bio uzasno strokav, sad cu sliku da postavim. Nista od ovoga sto je uradjeno na autu nije pisalo u opisu... BAs mi nije jasno da se lik nimalo nije potrudio oko oglasa :)

On 6/28/2015 at 9:23 PM, gorank82 said:

Kakav autić, mamma mia, nemoj te felne da menjas greh je, bomba :)

A znam, prelepo izgleda i odlicno lezi, sve je super, ali frka mi da ga devojka ne nabode negde, sje*ace i felnu i gumu i ko zna sta jos :)

 

Evo kakav je bio motorni prostor:

 

wqwq910.jpg

 

A kakav je sada :)

 

wqwq911.jpg

 

 

Edited by neshaoct
sredio slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedantna ti devojka a i razume se vidim :)

U zdravlju nek je sluzi, prelep je! Jos da je mjt sport, ih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, razume se ko Marica u onu stvar :) Ona je samo rekla da oce ili Grande-a ili C3 jer su joj oni najlepsi, i logicno, C3 sam u startu otpisao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfektan!Da vas lepo sluzi :thumbsup:

 

 

Nisi morao. Izuzetan auto pogotovo za zensko! C3 je mene odusevio u svakom smislu.

 

Mico,vozila kuma ili? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi morao. Izuzetan auto pogotovo za zensko! C3 je mene odusevio u svakom smislu.

A nznm, meni se ne svidja uopste, iskren da budem. A njoj su oba podjednako lepa tako da je izbor ispao prilicno jednostavan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha

Imala komsika godinama C3 1.6 Exclusive a i imao kumov cale hdi ali kratko za prodaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan je, pravi izbor :thumbup: Odličan motor za tu karoseriju, odlična oprema... Male će da budu 15", bolje da bude 16", to mu dođe neka zlatna sredina, da bude i lepo i udobno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, da, sa gumama 205-55 i to je ok... Mada, videcu kako ce se ona ponasati kad vozi, koliko pazi, pa mozda i ostane ovako. Zao mi je i zbog guma jer su sve 4 bukvalno kao nove, Miselinke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda puntic,odlican motor.Neka je sa srecom i da se lepo navozate. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...