Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

P: Fiat croma 2008 full

Recommended Posts

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/65768-fiat-cromabee/page-18

Prodajem cromu sa gornjeg linka.

Prodajem jer zelim da kupim novo auto, polovno nije za mene, :) jer i najmanja sitnica me uzasno nervira da je moram resiti, onda puknem velike novce kako bi dobeo sve u red a onda me zena grdi :)

Cena je 6700 za forumasen 6.600e.

Naravno prodaja nije ni blizu hitna tako da ispod ove cene necu ici bar do registracije u septembru.

Slike cu ubaciti cim budem u prilici da bih ispostovao formu oglasa ali sve potrebno je navedeno u temi i reci su suvisne. Auto je bez ikakvog ulagnja narednih mnooogooo kilometara. Vraca se menjac iz prve i trece pri kretanju sto je razlog losih nosaca motora(koji su novi samo su izgleda mekani i eto kako se to odrazilo), zamena je 11k sa rukama koga to ne nervira ne treba ni da se dira i to je to.

Nisam preprodavac i ne falim auta za koja mislim da su dobra vec svoja licna za koja znam u kakvom su stanju.Pitanje je sto ga prodajem ako valja? Hocu da kupim novo,benzinca i eto, zasitio sam se auta :) tako je i stilo brzo otisao ;)

Zamena dolazi u obzir samo za benzinjare kupljene u srbiji ne preko 50k predjenih sa servisnom knjizicom :)) fiesta, fiesta ako treba :)

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi begaj, prodaješ auto za velike novce a mrzi te da ga slikaš :) Fotoaparat u ruke pa lagano, sa svih strana, pa jedna od napred, pa jedna od nazad, pa profil, pa enterijer, pa motor, pa gepek, pa gume, pa sve što ti padne na pamet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/65768-fiat-cromabee/page-18

Prodajem cromu sa gornjeg linka.

Prodajem jer zelim da kupim novo auto, polovno nije za mene, :) jer i najmanja sitnica me uzasno nervira da je moram resiti, onda puknem velike novce kako bi dobeo sve u red a onda me zena grdi :)

 

 

Novo auto je novo auto :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Up,

Od tada uradjena remenica radilice, veliki servis, ksenoni, za par dana i mali servis, sredjene gume i felne, zamenjen nosac motora, popravljen podizac nesretnog prozora x)

Moze zamena za 159ku benzinjaru ili isti motor, glava za glavu.

Takodje moze zamena i za nekog svabu x) passat cc xp

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Refresh x)

Auto precerao 263.000 sad ce uskoro i mali servis. Do sredine septembra moguca smanjenje cene za 250e koliko kosta registracija :) Od tad cena se vraca na isto. Stavljene bukvalno nove felne i gume 16" cerao 200 pre neki dan na kratku relaciju i to bez ruku kako je miran i ide kao zmaj. Menjac i dalje radi isto kao i kod dezurnog ne fali mu nista nego sam ja malo preterao sa picanjenjem i tako... Valjda cu do kraja godine srediti taj branik sto sam malo izderao posto me izludjuje ali kad sam stalno u kolima pa nemam kade da ga oteram kod cike farbara. Moze zamena za 159ku iskljucivo isti motor ili benzinjara u istom stanju "glava za glavu". Zamene moguce za E klasu iskljucivo benzinca uz moju doplatu ako je 2007.+ godiste u avangard opremi.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam reci kakve masine od guma i za vruce i za kisu, nemam reci. Precerali smo 1500km videcemo kako se trose. Buka je nepostojana, cujes samo motor kako prede. Dodjem po zimske Lase,javi ako uleti akcija neka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno tvoja dimenzija nece biti na nekom velikom popustu, ali cemo da napravimo neku prohvatljiviju cenu.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kola su kao sto pise na prodaju i cena nikada nece biti ni evra niza :) a mora se voziti kako treba pa se nastavlja sa odrzavanjem auta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

6.200e dok ne istekne registracija ili neka zamena ako je zanimljiva ponuda,naravno samo licna odrzavana vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6500 e vraća se cena jer je registrovan auto.

:guitar: još malo pa je otišao.

Inače auto je prešao pravih 160.000km i nov nov nov nov nov nov auto.

WP_20150821_06_30_54_Pro.jpg

:harhar:

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa piše nisi pogrešio ali... i na autobusu piše "Lasta" pa ne leti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to si trebao odmah, malo vestiji ce da te provali lako, imas i u temi o kupovini i ovde i na oglasu

 

ili jednostavno daj to vamo za 4500 i da se ne patis vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisem sad u mojoj temi. Ovo sam odradio u paintu i testiram psihu ljudi hoce kupiti odrzavano auto ili laznu kilometrazu. Auto ispod 6400 nece ici pa ne imao leba da jedem a ne mora se ni prodati kad sluzi. Spreman je za Grcku na letovanje da se krrne za par dana :)

Znam da je visoooka cena i da ima za 5.000 da se uzme i da nikada ne mogu da vratim ulozeno... Tomixu su verovatno za 4500 uvalili neispravnog automatika pa ce da dodje do 6500 sa popravkama vrlo brzo :)

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

up

Za desetak dana dovozim ga iz Grcke.

Osvezena Croma vazdusnom banjom Polihrona a gazda osvezen bakama i krupnijim zenama ce korigovati cenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...