Jump to content
FAS Goran
Ivan

192A1.000 - Torinska Mamba

Recommended Posts

 

Dodatno, sto ovako auto vizuelno izgleda diskretnije, ali i sire pozadi - verovao ili ne, bas sam poredio.

 

A pazi kad malope gledam onu sliku sa okupljanja gde se vide 3 gepega od 3 stila i tripujem da je levi najsiri xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ozbiljno, bas sam gledao i poredio. Imao sam kod sebe par tih znakova koje sam kasnije prodao - stari F/I/A/T znak, okrugli sa vencom od 85mm, slovne oznake... Pa sam stavljao i poredio, ovako mi ubedljivo najlepse izgleda.

Paz ga ovaj sto se opustio, sad stavlja slike od auta svaki cas.

A jeeeeeste ;) , od celog predstavljanja u citava 3 posta su slike... Skljocnuo danas par fotki za temu o redovnim okupljanjima cisto da se vidi da nas ima, pa dodao i u ovu svoju temu...

A i kasnim debelo za vama ;) , postavicu nekad i stare slicice radova , kako je auto ranije izgledao, poneku fotku sa putovanja... Sve su u onim opstim temama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al se ne zezam, evo nek svako ko je iole dokon otvori sliku, deluje sire.

 

 

Torinska Mamba @ Redovno FLCS okupljanje:

 

 030520152603.jpg

Gledam i kako je parkiran, ko je blize, ko dalje, isto ugao slikanja.. zato kazem, mozda tripujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sta gledamo, u ovog pasata sto nije zatvorio gepek, ili maserati u retrovizoru? :D

Edited by m1hajlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko voli vrhunac dizajna zvani "njemacko auto", neka drzi pogled desno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo on tebe nije mogao da stigne kada si imao vremena da namestiš aparati da slikaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo sam cekao da se otvori pravac, pa da ga otresem kao slinu :D .

Salu na stranu, stvarno je pojava na putu. Cak i ja koji nisam zaludjenik za fotkanjem, nisam odoleo Maseru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nije bilo Aurisa ispred video bi on šta je italijanski traktor :D

 

Jeste pojava Maserati itekako.

 

Nisam ni ja ljubitelj superautomobila, ali kada vidim neki Maserati(što i nije baš često :) ) dobro ih odledam i odmerim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno predstavljen! Tek sada vidim temu :)

 

Stvarno sve pohvale za auto, gledao sam sve slike detaljno da bih nasao neku sitnicu da te pecnem ali mucak, nema nista :D Sve na svom mestu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 160420152564.jpg

 

 

 

Resio i ja da stavim pop nitne umesto ramova za tablice pa reko da bacim pogled kako je Ivan to resio. Da li u svaki cosak po jednu, da li dijagonalno, da li dve po sredini na krajevima i bogami zadrzao sam se dosta na ovoj slici :) Jel ovo tebi plasticni ram na zadnjoj tablici? :p

 

Meni ta zadnja najvise smeta, zvekece u ramu...Cujem je nekad i na neravninama, a i kad zatvaram gepek strese se pa zvoni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bušiš rupe na tablici da se gađaju sa rupama na vratima. 

Možeš i običnim šilom da probiješ tablicu i višak sa nekim nožem / skalpelom da skineš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno cu morati i vrata da busim, posto planiram bas u coskovima tablice da stavim nitne, a ne znam kolika je verovatnoca da mi se te rupe gadjaju sa rupama koje su vec na vratima :)
Videcu vec kad skinem

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesi li razmišljao možda o onim ramovima od inoxa?

Gledam jednu prelepu 147micu u 45om i baš joj dobro leže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam na fejsu naleteo na jednog petovratnog i video da nazad nema ram. Bas mi se svidelo kako izgleda

11206823_10153063219143964_8137764231333

Mada mislim da je on zalepio tablicu. Ne vidim nigde nitne

Bacio sam pogled sad na te od inoxa. 1700 dinara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam i ja da lepim tablicu sa onim obostranim trakama ali nisam smeo zbog odlepljivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To će strujanje vazduha pri većim brzinama da odvali, a načeće ga vremenske promene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih mogao da se opustim, samo bih o tome mislio. :D Kao ćale kad je tek krenuo da taksira sa Cromom, krenuo do aerodroma i hoće malo da ga isprobava i nagura na 190 i seti se taksi firme na krovu :D Kaže oladio se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...