Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ahahhahahahah. Nemam to svetlo gore. Ovaj Punto je vec dugo, dugo, dugo u Majdanoeku. Ja mislim da je preko 5 godina. Ovo je drugi vlasnik. Poskidao sam nalepnice sa kola i skinuo papucice. Ajkulicu sam otkinuo slucajno. Posle cu da ga operem i da je vratim. Slike idu posle. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
cxcv18.jpg  cxcv19.jpg  cxcv20.jpg
 
cxcv21.jpg  cxcv22.jpg  cxcv23.jpg

Eto, to bi bili to. Ostaje mi plovak da popravim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda, samo uzmi taj nastavak od auspuha malo uvuci i ispravul.Nekako stoji bas izvuceno i nakrivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ovo vozio deda, ja se obesim

Dobro jutro mojim saborcima i braći po ranom ustajanju - Belom, Ivanu i Asterixu

 

Hvala kolezi Totiju.

 

Cile,skini bre taj sulundar pozadi sa lonca,pa neka pravi zvuk ko formula 1!!!

Skoro nisam video nesto nakaradnije uradjeno.

Uzmi ako hoces da ostane skrati cev auspuha pa ga stavi da stoji uvucenije a ne ovako kaotudje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je Puntex i mnogo lepši bez onih nalepnica.

Da te dobro služi!

Slažem se sa asterixom. Krivo je i rđavo.

Drugi detalj koji mi se ne sviđa su ove mačije oči na vratima. Ne znam da li je to fabrika ili nalepljeno. Svakako pasuje samo na stojadina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriv je inace. Skinucu ga ovih dana. Danas sam ona slova i nalepnice skidao medicinskim benzinom, skinuo papucice.

Dobio sam te kao "pragove" ali necu da ih montiram jer moraju da se lepe. Nesto mi se bas to ne radi. Slikacu ih sutra i okaciti. Kada bih to mogao da menjam za naslon za ruku...

Lep je Puntex i mnogo lepši bez onih nalepnica.

Da te dobro služi!

Slažem se sa asterixom. Krivo je i rđavo.

Drugi detalj koji mi se ne sviđa su ove mačije oči na vratima. Ne znam da li je to fabrika ili nalepljeno. Svakako pasuje samo na stojadina.

Za to sa vrata ne mogu sada. To cu za vikend jer ima da se guli. Hvala kolega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi auto jbt! Da ga ne prepoznas! Skini jos ovaj glupi cunak i ove zavesice, zatamni stakla i natrcaces na neke felnice i zdravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super izgleda punto,taman kako treba,sto rece inan sd,da skines ova zavrsetak auspuha,da ti ne zavrsi slika auta u temi ,gedora styling

pa sa srecom ga vozis belu ladju na tockovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidam ga. Na sraf je. Posto mi ne radi plovak sutra moram sa caletom da ga skinem. Danas smo pokusali ali nismo imali zivaca. Sipao sam za 2500, nije imao gram benzina (a mozda i jeste posto plovak ne radi), kada sam sipao kazaljka je skocila i posle 2 kocenja pala opet na 0. Presao sam 155km sa ostrijom voznjom. Ne znam koliko trosi, ali racunao sam 8L. Moram da malo oladim sa gasom. Kada ga popravimo znacemo.

Jos jednom, hvala svima :)

Jos jedno pitanje samo, citao sam kao da Alfa 1.6 ima neku pumpu u rezervoaru i ne sme da ostane bez goriva. Kakva je situacija sa Puntom. Znam da ne valja ali samo pitam informativno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cile oćeš da se potegnemo dok ne oladis sa gasom, da vidimo kako ide Punto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka hvala, radije bih da ga cuvam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojom metodom si odredio potrošnju dosipajući 2500din ako je bio prazan rezerovar i ne radi ti nivo goriva i nemaš bord? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To te verovatno zeza plovak kao i mene. Kod mene je fora sto pokazuje manje za bar neka 4,5mm po skali.I kada sipam do cepa meni stoji kod predzadnje crte.Samo ja nemogu da ga osafim iz nutra nego nekad kad budem skidao zadnji trap cu da nestim.Navikao sam na to da pokazuje manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da je dedin, sugurno me ne bi olaksao po finansijskoj strani. Ja moram do lekara nesto i onda cu sa caletom natenane da ga skinem. Kad krenem imam da sipam i da vidim da li ce da ozivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahhah, dobri su mi ti sto prave, tipa, "Dnevna doza napaljenog tjunera" ili "Dnevna doza manijaka za volanom" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, ja se svaki dan cepam od smeha. Jedna od najjačih je ona, ugradio straight pipe na Stila JTD, trkao se, zamalo ubio 14 ljudi kod Intera :D

Mora da su mislili na nekoga sa flcs :p

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem :D

Mozda ovi uvece sto se skupljaju kod Intera posle 21h.

Ja sam se valjao za onu sa Jugom, kaze :

"Zalupi vozaceva vrata otvore se suvozaceva"

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep punto, reši se ove seljanije od 'izduva' što ti kažu kolege i biće stvarno super auto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...