Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Malo sam se igrao sa karbon folijom i nije lose ispalo :laughing:

 

IMG_20150927_153221.jpg  IMG_20150927_153226.jpg

 

Sledece di trebalo hauba da ide u karbon posto se malo farba oljustila i vide se bele tackice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setićeš se ti naše priče kad budeš vozio po kiši...

Setio sam se vase price :o

Sad po magli je nedaj boze, nista se ne vidi ko fenjere da sam ugradio, kad pada kisa pa i nekako al kad magla mogu samo da stanem pored puta i da cekam dok se razmagli. :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustao sam od karbon folije, ureko ga sinoc i crce mi alnaser. Nece ic da okrene samo se ponekd cuje tak iz njega i to je to. Pasirao nacisto, udarao sam ga cekicem misleci da ce da proradi i skidao ona dva kabla i probao direktno i nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredjen alnaser za 1300 komplet sa sve cetkicama. Moj vam je savet da ubuduce cim cujete da alnaser zateze odma menjajte cetkice posto meni se cetkice potrosile skroz do opruga pa cak i opruge pokrcalo i rotor izrisovalo pa sam motao da ga nosim na ravnanje na strug. Sad punto i bez grejaca pali na pola kljuca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto me dugo nije bilo da napisem malo sta sam sve sredio na puntu u medjuvremenu.

Promenjene kocione plocice, stavljene LPR italijanske placene 2000: IMG_20151114_083818.jpg

Takodje pregledane i nastelovane zadnje dobos kocnice: IMG_20151114_140035.jpg

IMG_20151114_151634.jpg

Zamenjen levi homokineticki zglob posto poceo da kucka marke GSP kataloski broj 817023 neki navodno Nemacki placen 2000: IMG_20151114_072821.jpg

IMG_20151114_113651.jpg

Zamenjeni drzaci gepeka oba marke itn, cena 800 dinara po komadu: 1445628212774.jpg

Zamenjena oba drzaca auspuha i sad nema uopste vibracija na leru i kad se gasi motor a auspuh je poravnat sa branikom: 1446743477148.jpg

IMG_20151107_112908.jpg

1446743476595.jpg

 

 

Prvi put nakon sto sam namestio plocice i ispustio vazduh krenem ja malo da se okrenem, dodjem do jednog kanalica i da stisnem kocnicu prc nece da uvati i ja u kanal i malo zakacim karter ali nije opasno. Samo se malo ulubio imao sam srece. Nozna mi nekako malo prenisko hvata ili sam ja naviko na stare. Kove ona ali tek pri kraju a rucna kove u mestu.

Zglob sam zamenio posto kad je pukla manzetna ja sam preso oko 30 km po lepom vremenu da bi kupio novu manzetnu i namestim ja novu, stavim mast kad posle nekoliko dana on krene po malo da kucka kad se namota pun levi, ja reko bolje da ga zamenim da mi ne zajebe nove spone i kupim i njega i zamenim i sad tisina kad motam :guitar:

Sad je sve komplet sredjeno i auto ostavljam za sebe i necu da ga prodajem :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crkle konacno led dndevna svetla. Izdrzale godinu i 4 dana, jedno nacisto crklo a drugo treperi kada vozim asvaltom, deluje kao zmigavac da je ukljucen :)

A night braker jos svetle vec godinu i vise dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...