Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ziveli

Ovog meseca mi istice registracija, valja 18000 dati inace bi kupio nov aku i da me ne hebe vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije drug stigao da mi donese punjac tako da sam rizikovao i na kontakt ukljucio poziciju, nisam smeo kratka i duga (plava) jer bi unistio akumulator.

IMG_20150207_193422.jpg

IMG_20150207_193450.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ga ne ocisti od snega. :D Ova prva slika je samo pozicija sa 2 LED modula koje si dole odradio ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa reko zasta da ga cistim kad ce opet da napada, da ova prva je samo na poziciji bez kratkih i dugih svetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ti fale jos plavkaste pozicije, pozeljne LED pa da sve bude plavo i da se slaze sa kratim/dugim i ovim novim modulima dole. :D Inace lepo je ispalo, pogotovo jako svetli iza ovo osvetljenje zadnje tablice. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ukljucim kratko ili dugo pozicija u faru vise ide na plavo tako da ce da se slaze sa kratkim ali u svakom slucaju cu da nabavim plave pozicije.

Ovi led segmenti na prednjem braniku mu dodju kao maglenke  :laughing:  :blushing: kamerom nije bas lepo mnogo je lepse uzivo  :D a ovo na tablicama je toliko jako da se vidi na zemlji haha :thumbsup: Svidja mi se kako je ispalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledece u planu da kupim crvenu led traku i da zalepim na zadnje staklo da svetli kao stop svetlo na zadnjem staklu.

Inace jos nisam upalio punta, drug otiso za bg tako da tek veceras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopunio malopre akumulator i na -17 kresnuo iz prve a nije paljen od petka, provozao se malo da isprobam novo osvetljenje i super svetli, ali ja sam uvek baksuz. Zamrzla mi vozaceva vrata i ja povuko jako da ih otvorim i svasta nesto krcnulo unutra vrati:Guma na okviru se izvukla, onaj klipcic za zakljucavanje sa unutrasnje strane vrati upao skroz u vrata i sad ne mogu ni na kljuc da ih zakljucam a jedva sam ih otkljucao i ko zna sta jos puklo od mraza cim nece dobro ni da se zatvore vrata vata samo na prvi zub i kad se zalupe a da bi ih zatvorio moram da ih vucem ka sebi ko sivonja i to ko zna da lise lepo zatvore i kako mi izgleda ja cu negde da ispadnem. Sta mislite jel velik kvar ovo na vratima?

Gumu na okviru sam vratio nekako tj nije mnogo ni ispala i odma je namazao medicinskim benzinom da ne smrzne opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namazi glicerinom gume oko vrata i gepeka, on je bolji a mozes u svakoj apoteci da ga nadjes za 100-ak dinara po tubi od 100-200 ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam neko sretstvo za prvu pomoc za ispiranje, napravio sam gresku ne medicinskim benzinom nego alkoholom.

Probacu sa glicerinom hvala za info  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sad tapaciring na vratima i nasao u cemu je kvar. Klipcic koji sluzi za zakljucavanje vrata sa unutrasnje strane ispao iz plasticnog lezaja i upao u mehanizam i zaglavio pa zato vrata nisu mogla da se zatvore, samo vratio klipcic nazad u plastiku i sve radi a taman sam mislio da moram da kupujem novu bravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto srecom pa je samo sitnica bila na kraju. A sad pravac apoteka po glicerin i mazi te kedere da ne zamrznu opet vrata. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam glicerin i premazao sve kedere na kolima, sad moze da bude i -25, sreca pa je sitnica bila u pitanju.  :scooter:  :laughing:

Samo ne znam dal da kupim crvenu led traku i zalepim na zadnje staklo da svetli kao stop svetlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec ne mozes da nadjes gotovo trece stop svetlo u nekoj prodavnici auto delova onda moze LED traka od nekih 20-ak cm duzine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome da mi je najblizi grad Brus a tamo ako nadjem relej pa super a kamoli trece stop svetlo a traku sam nasao za 175 dinara 1 metar.

Nije losa ideja sa kucom  :guitar:  :horse:  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...